x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/225779295.jpg?ts=1
Merrell Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39 Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39 Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39 Volnerf lederen bovenwerk Traditionele vetersluiting Balg tong houdt puin buiten Lichtgewicht EVA-schuimtussenzool met zones van zachter schuim kan pronatie verminderen Vibram TC5+ rubberen zool (1)
  • 00194713201424
2
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
    • Schoenmaat: 39
  • Design
    • Kleur: Bruin, Groen
  • 128.09 128.09 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Volnerf lederen bovenwerk Traditionele vetersluiting Balg tong houdt puin buiten Lichtgewicht EVA-schuimtussenzool met zones van zachter ...128.09, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Merrell Siren Traveller 3 Wandelschoenen Dames - Maat 39128.09, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX Shoes Women, grijs/roze EU 38 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183762864.jpg?ts=1
      La Sportiva La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX Shoes Women, grijs/roze EU 38 2022 Trekking- & Wandelschoenen Ultra Raptor II Mid GTX Shoes Women, grijs/roze EU 38 2022 Trekking- & Wandelschoenen Ultra Raptor II Mid GTX Shoes Women, grijs/roze EU 38 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: snelwandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Materiaal: Type bovenmateriaal: Mesh; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Rubber; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming, haakfixering; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 940 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: Endurance Platform binnenzool voor extra demping, Vermindering van de hellingshoek en het rots- beschermingseffect, FriXion witte zool van zachte XF-compound met Trail Bite hielbevestiging in reliëf voor betere remeigenschappen bij het bergafwaarts lopen (1)
      La Sportiva Ultra Raptor II Mid GTX Shoes Women, grijs/roze EU 38 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08020647943463
      1
      deal
    • Dachstein Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224655651.jpg?ts=1
      Dachstein Dachstein Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37 Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37 Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37 Bestel Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37 online. Bekijk alle Wandelschoenen van het merk Dachstein bij Etrias. (1)
      Dachstein Wandelschoen Dachstein Women Serles GTX Aqua-Schoenmaat 37
      • 06438496249261
      3
      deal
    • Garmont Dragontail G Dry - Approachschoenen - Heren Dark Grey 45
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225974757.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181810301.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198475231.jpg?ts=1
      Garmont Garmont Dragontail G Dry - Approachschoenen - Heren Dark Grey 45 Dragontail G Dry - Approachschoenen - Heren Dark Grey 45 Dragontail G Dry - Approachschoenen - Heren Dark Grey 45 Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: trekking, Approach; Bouwwijze: Low Cut; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer; Bovenmateriaal: 1,6 mm suède; Membraan: G-Dry technologie; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: met multidirectioneel grijpprofiel voor optimale grip; Middenzool: EVA; Inlegzool / Binnenzool: FrameFLex Lite; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Conditioneel stijgijzerbestendig; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Vetersluiting tot aan de tenen voor een optimaal verstelbare pasvorm (1)
      Garmont Dragontail G Dry - Approachschoenen - Heren Dark Grey 45
      • 08056586037772
      1
      deal
    • Garmont Lagorai GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 7 | EU 41 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/224398710.jpg?ts=1
      Garmont Garmont Lagorai GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 7 | EU 41 Trekking- & Wandelschoenen Lagorai GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 7 | EU 41 Trekking- & Wandelschoenen Lagorai GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 7 | EU 41 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Mesh; Bovenmateriaal: Mesh- en suèdeleer en suèdeleer; Type membraan: GORE-TEX Extended Comfort; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram; Middenzool: microporeus; Inlegzool / Binnenzool: FrameFlex; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering, Teenkap/-bescherming, Transportlussen; Zool: Anti-slip zool; Voetbed: Voetbed met drainagesysteem; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: Maat valt kleiner uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Garmont Lagorai GTX Shoes Women, grijs 2022 UK 7 | EU 41 Trekking- & Wandelschoenen
      • 08056586005498
      1
      deal
    • min
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 113.15
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 126.58
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 126.58
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 118.37
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 113.15
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 118.37
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 130.49
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 130.49
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 130.49
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 128.09
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 128.09
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 128.09
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 118.37
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 128.09
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 128.09
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 128.09
    • teamvergelijk@vergelijk.be