x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandelschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Montura wandelschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandelschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Montura - Women's Yaru GTX - Approachschoenen 5, turkoois
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185967449.jpg?ts=1
      Montura Montura - Women's Yaru GTX - Approachschoenen 5, turkoois - Women's Yaru GTX - Approachschoenen 5, turkoois - Women's Yaru GTX - Approachschoenen 5, turkoois Waterdichte, robuuste en comfortabele dames approachschoen voor betrouwbare performance in de bergen (1)
      Montura - Women's Yaru GTX - Approachschoenen 5, turkoois
      • 08052238799845
      1
      deal
      188.95 EUR
    • Montura - Yaru Tekno GTX - Approachschoenen 10,5, meerkleurig
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185980678.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/183257713.jpg?ts=1
      Montura Montura - Yaru Tekno GTX - Approachschoenen 10,5, meerkleurig - Yaru Tekno GTX - Approachschoenen 10,5, meerkleurig - Yaru Tekno GTX - Approachschoenen 10,5, meerkleurig Lichte, technische wandelschoen met optimale bescherming en prettig draagcomfort (1)
      Montura - Yaru Tekno GTX - Approachschoenen 10,5, meerkleurig
      • 08052238801678
      1
      deal
      208.95 EUR
    • Montura Dames Tre Cime Evo GTX Schoenen (Maat 40, Grijs)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198433271.jpg?ts=1
      Montura Montura Dames Tre Cime Evo GTX Schoenen (Maat 40, Grijs) Dames Tre Cime Evo GTX Schoenen (Maat 40, Grijs) Dames Tre Cime Evo GTX Schoenen (Maat 40, Grijs) Lichte, zeer veelzijdige en waterdichte bergschoen voor dames die goed comfort op lange afstanden combineert met een zool van categorie C die gedeeltelijk geschikt is voor stijgijzers (1)
      Montura Dames Tre Cime Evo GTX Schoenen (Maat 40, Grijs)
      • 08057152077406
      1
      deal
      228.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Lowa DEFAULT
        • lowa
      • Meindl DEFAULT
        • meindl
      • Merrell DEFAULT
        • merrell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4F (4f)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 101 Inc (101_inc)
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Allrounder (allrounder)
      • Altra (altra)
      • Amundsen (amundsen)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Australian (australian)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghen (berghen)
      • Big star (big_star)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackstone (blackstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Boreal (boreal)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camp (camp)
      • Campus (campus)
      • CAT (cat)
      • Chiruca (chiruca)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers (dockers)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dubarry (dubarry)
      • Durea (durea)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Elt (elt)
      • ELTEN (elten)
      • Fischer (fischer)
      • Fostex (fostex)
      • Fracomina (fracomina)
      • Gabor (gabor)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Ganter (ganter)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Grisport (grisport)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Import (import)
      • Inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Joya (joya)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Keen (keen)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Leguano (leguano)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lomer (lomer)
      • Lowa (lowa)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lundhags (lundhags)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manitou (manitou)
      • MBT (mbt)
      • MCKINLEY (mckinley)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Mil-Tec (mil_tec)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olang (olang)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • On24 (on24)
      • Original S.W.A.T. (original_s_w_a_t_)
      • Oriocx (oriocx)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pius Gabor (pius_gabor)
      • Pololo (pololo)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • Redback (redback)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Rider (rider)
      • Rieker (rieker)
      • Rockport (rockport)
      • Rohde (rohde)
      • Roly (roly)
      • Romika (romika)
      • S/LAB (s_lab)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Safeworker (safeworker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Scarpa (scarpa)
      • SCOTT (scott)
      • SHO.E.B.76 (sho_e_b_76)
      • Sidas (sidas)
      • Sika (sika)
      • SJ Adventure (sj_adventure)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skinners (skinners)
      • Solid Gear (solid_gear)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Sprox (sprox)
      • Superfit (superfit)
      • Tecnica (tecnica)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Topo Athletic (topo_athletic)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Ugg (ugg)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Warmbat (warmbat)
      • Westfalia (westfalia)
      • WOLF (wolf)
      • Wolky (wolky)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Xsensible (xsensible)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 26.5 (26_5)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 32.5 (32_5)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-42 (37_42)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40-46 (40_46)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40 3/4 (40_3_4)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46 3/4 (46_3_4)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 52 (52)
      • 52 2/3 (52_2_3)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Composiet (composiet)
      • Cordura (cordura)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • neoprene (neoprene)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 730 g (gewicht_product_1)
      • 730 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1385 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1385 g (gewicht_product_4)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Dr. Martens 1460 (dr_martens_1460)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Grisport Tiben Mid (grisport_tiben_mid)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lowa Renegade II (lowa_renegade_ii)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Antelao (meindl_antelao)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon X Ultra Trek (salomon_x_ultra_trek)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • The north face Storm Strike (the_north_face_storm_strike)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
    • Materiaal zool (materiaal_zool):
      • Plastic (plastic)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Vibram (vibram)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be