x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salewa Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salewa Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salewa Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salewa Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/230450862.jpg?ts=1
Salewa Salewa Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood) Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood) Dames MTN Trainer 2 Mid GTX Schoenen (Maat 36, Rood) Comfortabele bergwandelschoen voor dames met flexibele schacht en middelstijve zool voor trektochten naar via ferrata (1)
  • 04053866397599
1
deal
  • Design
    • Kleur: Rood
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 36
  • 199.96 249.95 EUR 1
    1
    • Bergzeit Bergzeit
      Comfortabele bergwandelschoen voor dames met flexibele schacht en middelstijve zool voor trektochten naar via ferrata
      199.96, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/245614617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236485930.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/236485932.jpg?ts=1
      Danner Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen, Vrije tijd; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Textiel; Type membraan: Gore-Tex; Zool: Type zool: Vibram; Middenzool: EVA-tussenzool; Inlegzool / Binnenzool: Ortholite binnenzool; Materiaal: Bijzonderheden: Bevat niet textiele delen van dierlijke oorsprong; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Hielversterking-/bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: TRAILGUARD platform met zichtbare TPU schacht biedt lichtgewicht, atletische prestaties, 8 mm hak-tot-teen daling, Megagrip-technologie biedt uitstekende grip op natte en droge oppervlakken (1)
      Danner Trail 2650 Gore-Tex Shoes Women, bruin/zwart 2022 US 8,5 | EU 39,5 (Medium) Trekking- & Wandelschoenen
      • 00612632474700
      1
      deal
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235501208.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 40 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      1
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235521618.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 40 1/2 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge heren
      1
    • Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/235501208.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx multicolour Verkrijgbaar in herenmaat. 44 (1)
      Salewa Wandelschoenen Salewa MS Wildfire Edge Mid Gtx heren
      1
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Beige (beige)
    • Maat (schoenmaat):
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 48.5 (48_5)
    • min
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 199.96
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
    • teamvergelijk@vergelijk.be