x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salewa Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salewa Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salewa Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salewa Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238743674.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/185974450.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/188238978.jpg?ts=1
Salewa Salewa Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44) Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44) Heren MTN Trainer Lite Mid GTX schoenen (Maat 44) Geschikt voor: klimmen, trekking, bergwandelen Wandelschoen Categorie: B trekking en hiking Aanbevolen gebruik: ook op slechte wegen, klimmen Let op de maatkeuze: let voor de keuze van de juiste schoenmaat op onze maattabel en -aanwijzingen (1)
  • 04053866154000
4
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 38, 43, 44
  • Design
    • Kleur: Zwart, Oranje, Blauw
    • Materiaal: Textiel
  • Technische details
    • Waterdicht: Ja
  • 169.90 199.95 EUR 4
    4
    • Keller-sports.be Keller-sports.be
      169.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Geschikt voor: klimmen, trekking, bergwandelen Wandelschoen Categorie: B trekking en hiking Aanbevolen gebruik: ook op slechte wegen, kli...173.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Geschikt voor: klimmen, trekking, bergwandelen Wandelschoen Categorie: B trekking en hiking Aanbevolen gebruik: ook op slechte wegen, kli...199.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bergzeit Bergzeit
      Lichte, robuuste en waterdichte Mid-Cut wandelschoen, die je ook op wat technischer terrein niet in de steek laat199.95, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • inov-8 - Roclite 280 - Trailrunningschoenen 46,5, blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226024854.jpg?ts=1
      inov-8 inov-8 - Roclite 280 - Trailrunningschoenen 46,5, blauw - Roclite 280 - Trailrunningschoenen 46,5, blauw - Roclite 280 - Trailrunningschoenen 46,5, blauw Code 000093-piyw-m-01 - Maat 46,5 EU | 11,5 UK | 12,5 US | 30,5 CM. (1)
      inov-8 - Roclite 280 - Trailrunningschoenen 46,5, blauw
      • 05054167677631
      2
      deal
    • Lowa Fitness Schoenen Lowa - heren
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/174546519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133071032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126791179.jpg?ts=1
      Lowa Lowa Fitness Schoenen Lowa - heren Fitness Schoenen Lowa - heren Fitness Schoenen Lowa - heren Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: snelwandelen, Wandelen, Vrije tijd; Bouwwijze: Low Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Textiel, Synthetisch; Type membraan: GORE-TEX Surround; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Rubber; Zolen: Lowa Enduro Evo; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Aantrekhulp; Zool: Anti-slip zool; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 700 g; Gewicht: gemeten grootte: 42;... (1)
      Lowa Fitness Schoenen Lowa - heren
      • 04056264373431
      1
    • Hanwag Waxenstein Bio Schoenen Heren, bruin EU 40,5 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232032611.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173398885.jpg?ts=1
      Hanwag Hanwag Waxenstein Bio Schoenen Heren, bruin EU 40,5 2022 Trekking- & Wandelschoenen Waxenstein Bio Schoenen Heren, bruin EU 40,5 2022 Trekking- & Wandelschoenen Waxenstein Bio Schoenen Heren, bruin EU 40,5 2022 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Waterdicht: ja; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer; Bovenmateriaal: chroomvrije nubuck; Type binnenvoering: Leder; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram uithoudingsvermogen composietmateriaal; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 1230 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit... (1)
      Hanwag Waxenstein Bio Schoenen Heren, bruin EU 40,5 2022 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04047761358960
      1
      deal
    • Adidas Skychaser 2 Hiking Shoes Men, zwart 2022 UK 9,5 | EU 44 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/187392097.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/210654481.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207047156.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207044470.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231418520.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Skychaser 2 Hiking Shoes Men, zwart 2022 UK 9,5 | EU 44 Trekking- & Wandelschoenen Skychaser 2 Hiking Shoes Men, zwart 2022 UK 9,5 | EU 44 Trekking- & Wandelschoenen Skychaser 2 Hiking Shoes Men, zwart 2022 UK 9,5 | EU 44 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Low Cut; Materiaal: Type bovenmateriaal: Textiel, Synthetisch; Type binnenvoering: Textiel; Zool: Type zool: Continental; Middenzool: Boost tussenzool; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Transportlussen, Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden (1)
      Adidas Skychaser 2 Hiking Shoes Men, zwart 2022 UK 9,5 | EU 44 Trekking- & Wandelschoenen
      • 04064036642845
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Beige (beige)
      • Turquoise (turquoise)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 179.90
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 170.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 179.90
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 177.74
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 177.74
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 175.21
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 174.10
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 174.52
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 175.31
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 170.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 170.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 170.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 170.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 170.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 170.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 168.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 168.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 168.49
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 168.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 168.49
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 168.49
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 168.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 166.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 179.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 179.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 179.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 179.90
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 179.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 162.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 162.49
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 164.89
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 160.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 160.90
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 166.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 166.48
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 166.10
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 157.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 157.49
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 161.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 161.99
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 177.95
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 177.95
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 154.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 154.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 158.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 159.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 156.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 156.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 156.99
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 148.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 148.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 148.99
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 148.99
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 169.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 169.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be