x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Salewa - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Salewa - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Salewa - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Salewa - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/200725149.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175600575.jpg?ts=1
Salewa Salewa - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw - Ultra Flex 2 Mid GTX - Wandelschoenen 9,5, blauw Waterdichte Mid-Cut bergsportschoen als mengvorm van hardloopschoen en wandelschoen: de allround speed-hikeschoen (1)
  • 04053866272971
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 38, 43, 44
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Blauw
    • Materiaal: Synthetisch, Mesh
  • 170.96 189.95 EUR 1
    1
    • Bergzeit Bergzeit
      Waterdichte Mid-Cut bergsportschoen als mengvorm van hardloopschoen en wandelschoen: de allround speed-hikeschoen
      170.96, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • The North Face Northface Litewave Futurelight
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223343863.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Northface Litewave Futurelight Northface Litewave Futurelight Northface Litewave Futurelight De Litewave FUTURELIGHT-schoenen zijn ontwikkeld om snel over ruig terrein te kunnen gaan. Daarom hebben we er ademende FUTURELIGHT-technologie voor het membraan in verwerkt en ervoor gezorgd dat ze net zo licht zijn als gymschoenen. Ze hebben slijtvaste rubberen buitenzolen die zich echte werkpaarden tonen op alle soorten ondergronden en geen moeite hebben met droog of nat weer, op rotsachtig of vlak terrein. De voorgevormde hieloverlays en neusbeschermers voorkomen gestoten tenen en gekneusde enkels wanneer je op snelheid over ongelijke ondergronden loopt. En voor aanhoudend comfort hebben ze OrthoLite® Hybrid-binnenzolen die hun dempende kracht ook na langdurig gebruik behouden. Producteigenschappen: TPU-overlays op contrefort zonder stiksels Geïntegreerde neusbeschermer Synthetische hieloverlays OrthoLite® Hybrid-voetbed Rubberen buitenzolen Gewicht per paar | 604g Zolen | Eva-tussenzool met enkele (1)
      The North Face Northface Litewave Futurelight
      1
      deal
    • On Running Heren Cloudventure Schoenen (Maat 44, Blauw)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226506003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226506002.jpg?ts=1
      On Running On Running Heren Cloudventure Schoenen (Maat 44, Blauw) Heren Cloudventure Schoenen (Maat 44, Blauw) Heren Cloudventure Schoenen (Maat 44, Blauw) Bestel Trailrunning Schoen On Running Men Cloudventure Twilight Midnight-Schoenmaat 44 online. Bekijk alle Wandelschoenen van het merk On Running bij Etrias. (1)
      On Running Heren Cloudventure Schoenen (Maat 44, Blauw)
      • 07630440655268
      3
      deal
    • Lundhags Bjerg Middelhoge Laarzen, bruin/zwart 2022 EU 45 Trekking- & Wandelschoenen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222783433.jpg?ts=1
      Lundhags Lundhags Bjerg Middelhoge Laarzen, bruin/zwart 2022 EU 45 Trekking- & Wandelschoenen Bjerg Middelhoge Laarzen, bruin/zwart 2022 EU 45 Trekking- & Wandelschoenen Bjerg Middelhoge Laarzen, bruin/zwart 2022 EU 45 Trekking- & Wandelschoenen Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Mid Cut; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, Synthetisch; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Pepe; Middenzool: TPU; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: haakfixering, Transportlussen, Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Afmetingen: Gewicht per paar: 1760 g; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: met een laatste, die is aangepast aan de mannelijke anatomie, drielaagse binnenzool (1)
      Lundhags Bjerg Middelhoge Laarzen, bruin/zwart 2022 EU 45 Trekking- & Wandelschoenen
      • 07045952670195
      1
      deal
    • Lundhags - Bjerg Low - Multisportschoenen 45, bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/222783437.jpg?ts=1
      Lundhags Lundhags - Bjerg Low - Multisportschoenen 45, bruin - Bjerg Low - Multisportschoenen 45, bruin - Bjerg Low - Multisportschoenen 45, bruin Belangrijkste informatie: Toepassingsgebied: Wandelen; Bouwwijze: Low Cut; Materiaal: Type bovenmateriaal: Leer, rubber; Bovenmateriaal: Heinen Terracare splitleder, Libasmart TPU; Zool: Type zool: Vibram; Zolen: Vibram Pepe, Vibram Trek Buff; Uitrusting: Sluitsysteem: Veters; Bijzonderheden: Teenkap/-bescherming, Hielversterking-/bescherming, Transportlussen; Geschiktheid voor stijgijzers: Niet te gebruiken met crampons; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Normaal gesneden; Details: Aanvullende gegevens: nieuwe 3-laagse binnenzool (synthetisch vilt, middelste laag van Arneflex en een gaaslaag op de bovenkant, TPU-laag exo-skeleton, comfortabel gewatteerd aan de bovenkant van de enkels (1)
      Lundhags - Bjerg Low - Multisportschoenen 45, bruin
      • 07045952670324
      1
      deal
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
    • Maat (schoenmaat):
      • 38 (38)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 189.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 189.95
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 178.09
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 178.09
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 178.09
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 178.09
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 178.09
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 178.09
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 190.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 190.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 189.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 178.98
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 178.98
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 166.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 166.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 166.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 166.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 166.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 164.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 184.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 147.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 161.46
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 161.46
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 161.46
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 161.46
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 170.96
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 170.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be