x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandelschoenen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Sorel wandelschoenen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandelschoenen categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Sorel Women Caribou Buff-Schoenmaat 37,5 (UK 4.5)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199177014.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157780275.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121244537.jpg
      Sorel Sorel Women Caribou Buff-Schoenmaat 37,5 (UK 4.5) Women Caribou Buff-Schoenmaat 37,5 (UK 4.5) Women Caribou Buff-Schoenmaat 37,5 (UK 4.5) De snowboots van het merk Sorel staan erom bekend dat deze heerlijk warm zijn. Dit maakt de snowboots ontzettend fijn om te dragen tijdens de koude dagen va... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sorel Women Caribou Buff-Schoenmaat 37,5 (UK 4.5)
      • 00803298508193
      3
      deal
      169.95 EUR
    • Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37.5 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214101839.jpg
      Sorel Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37.5 - Zwart Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37.5 - Zwart Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37.5 - Zwart Sorel logo's Gewaxt gewatteerd canvas bovenwerk Lederen overlays 100g isolatie Microfleece voering (1)
      Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37.5 - Zwart
      • 00803298651974
      2
      most_sold
      189.95 EUR
    • Sorel Men Atlis Axe Waterproof Tobacco Black-Schoenmaat 48
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148611938.jpg
      Sorel Sorel Men Atlis Axe Waterproof Tobacco Black-Schoenmaat 48 Men Atlis Axe Waterproof Tobacco Black-Schoenmaat 48 Men Atlis Axe Waterproof Tobacco Black-Schoenmaat 48 De wandelschoenen van het kwaliteitsmerk Sorel zijn ontworpen om te presteren. Door de vierlaagse EVA-zool heeft uw voet maximaal comfort de gehele dag door... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Sorel Men Atlis Axe Waterproof Tobacco Black-Schoenmaat 48
      • 00192660511184
      2
      deal
      169.99 EUR
    • Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126775151.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/214396433.jpg
      Sorel Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37 - Zwart Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37 - Zwart Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37 - Zwart Sorel LL1846, warm gevoerde, klassieke, hoge laarzen dames 37 EU (1)
      Sorel Tofino Canvas - Wandelschoenen - Vrouwen - Maat 37 - Zwart
      • 00803298613224
      2
      189.95 EUR
    • Sorel Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212110343.jpg
      Sorel Sorel Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5 Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5 Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5 Sorel Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5 (1)
      Sorel Whistler Tall Boot 1809091010, Vrouwen, Zwart, Laarzen,Sneeuw laarzen, maat: 36,5
      • 00191455338296
      1
      153.46 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Lowa DEFAULT
        • lowa
      • Meindl DEFAULT
        • meindl
      • Merrell DEFAULT
        • merrell
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 4F (4f)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • adidas (adidas)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Aigle (aigle)
      • Aku (aku)
      • Albatros (albatros)
      • Altra (altra)
      • Amundsen (amundsen)
      • Anuy (anuy)
      • Ara (ara)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arcoroc (arcoroc)
      • Asics (asics)
      • Asolo (asolo)
      • Australian (australian)
      • Berghaus (berghaus)
      • Berghen (berghen)
      • Big star (big_star)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blackstone (blackstone)
      • Blundstone (blundstone)
      • Bonprix (bonprix)
      • Boreal (boreal)
      • Brandit (brandit)
      • Brooks (brooks)
      • Brütting (bru_tting)
      • Camp (camp)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Campus (campus)
      • CAT (cat)
      • Chaco (chaco)
      • Chiruca (chiruca)
      • Clarks (clarks)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crispi (crispi)
      • Ct (ct)
      • Dachstein (dachstein)
      • Danner (danner)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • De Boer Huismerk (de_boer_huismerk)
      • Deltaplus (deltaplus)
      • DKNY (dkny)
      • Dolomite (dolomite)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dubarry (dubarry)
      • Dunlop (dunlop)
      • Durea (durea)
      • Dynafit (dynafit)
      • Ecco (ecco)
      • Ellesse (ellesse)
      • ELTEN (elten)
      • FitFlop (fitflop)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fostex (fostex)
      • Gabor (gabor)
      • Gabor Rollingsoft (gabor_rollingsoft)
      • Garmont (garmont)
      • Geox (geox)
      • Gevavi (gevavi)
      • Grangers (grangers)
      • Grisport (grisport)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hanwag (hanwag)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Helsport (helsport)
      • Hi (hi)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hiker (hiker)
      • Hoka One One (hoka_one_one)
      • Horka (horka)
      • Hummel (hummel)
      • Icebug (icebug)
      • Icepeak (icepeak)
      • Import (import)
      • inov-8 (inov_8)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jana (jana)
      • Joya (joya)
      • Kamik (kamik)
      • Kappa (kappa)
      • Kayland (kayland)
      • Keen (keen)
      • Komperdell (komperdell)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lafuma (lafuma)
      • Le Chameau (le_chameau)
      • Leguano (leguano)
      • Levi's (levi_s)
      • Lico (lico)
      • Lomer (lomer)
      • Lowa (lowa)
      • Luhta (luhta)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Lundhags (lundhags)
      • Magnum (magnum)
      • Mammut (mammut)
      • Manitou (manitou)
      • Meindl (meindl)
      • Mephisto (mephisto)
      • Merrell (merrell)
      • Millet (millet)
      • Mizuno (mizuno)
      • Montura (montura)
      • Muck (muck)
      • Naturino (naturino)
      • New Balance (new_balance)
      • Nike (nike)
      • Northface (northface)
      • Olang (olang)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • Original S.W.A.T. (original_s_w_a_t_)
      • Original SWAT (original_swat)
      • Oriocx (oriocx)
      • OTTO (otto)
      • Oxypas (oxypas)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Pinewood (pinewood)
      • Pius Gabor (pius_gabor)
      • Pololo (pololo)
      • Pom d'api (pom_d_api)
      • Puma (puma)
      • Quadra (quadra)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Rider (rider)
      • Rieker (rieker)
      • Rockport (rockport)
      • Roly (roly)
      • Romika (romika)
      • Safety Jogger (safety_jogger)
      • Safeworker (safeworker)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Saucony (saucony)
      • Scarpa (scarpa)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Sebago (sebago)
      • SHO.E.B.76 (sho_e_b_76)
      • Sidas (sidas)
      • Sievi (sievi)
      • Sika (sika)
      • Silva (silva)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skinners (skinners)
      • Solidus (solidus)
      • Sorel (sorel)
      • Source (source)
      • Superfit (superfit)
      • Tecnica (tecnica)
      • Tenson (tenson)
      • Teva (teva)
      • The North Face (the_north_face)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Travelin' (travelin_)
      • Trespass (trespass)
      • Trezeta (trezeta)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tubbs Snow Shoes (tubbs_snow_shoes)
      • Ugg (ugg)
      • Under Armour (under_armour)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vibram (vibram)
      • Viking (viking)
      • Vivobarefoot (vivobarefoot)
      • Westfalia (westfalia)
      • WOLF (wolf)
      • Wolky (wolky)
      • Xero Shoes (xero_shoes)
      • Xsensible (xsensible)
      • Y by Nordisk (y_by_nordisk)
      • Yaktrax (yaktrax)
      • Zamberlan (zamberlan)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €80 (budget)
      • €80 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Maat (schoenmaat):
      • 15 (15)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 23.5 (23_5)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 25.5 (25_5)
      • 26 (26)
      • 26-27 (26_27)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 28.5 (28_5)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 30.5 (30_5)
      • 31 (31)
      • 31.5 (31_5)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 33.5 (33_5)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 36 (36)
      • 36 2/3 (36_2_3)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37-42 (37_42)
      • 37 1/3 (37_1_3)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 38 2/3 (38_2_3)
      • 38 3/4 (38_3_4)
      • 38.5 (38_5)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39 2/3 (39_2_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40 2/3 (40_2_3)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 41 1/3 (41_1_3)
      • 41.5 (41_5)
      • 42 (42)
      • 42 2/3 (42_2_3)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 43 1/3 (43_1_3)
      • 43.5 (43_5)
      • 44 (44)
      • 44 2/3 (44_2_3)
      • 44.5 (44_5)
      • 45 (45)
      • 45 1/3 (45_1_3)
      • 45.5 (45_5)
      • 46 (46)
      • 46 2/3 (46_2_3)
      • 46.5 (46_5)
      • 47 (47)
      • 47 1/3 (47_1_3)
      • 47.5 (47_5)
      • 48 (48)
      • 48 2/3 (48_2_3)
      • 48.5 (48_5)
      • 49 (49)
      • 49 1/3 (49_1_3)
      • 49.5 (49_5)
      • 50 (50)
      • 50 2/3 (50_2_3)
      • 51 (51)
      • 51 1/3 (51_1_3)
      • 52 (52)
      • 52 2/3 (52_2_3)
      • 54 (54)
    • Materiaal (materiaal):
      • Canvas (canvas)
      • Carbon (carbon)
      • Composiet (composiet)
      • Cordura (cordura)
      • Denim (denim)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Glas (glas)
      • Gore-Tex (gore_tex)
      • Katoen (katoen)
      • Kevlar (kevlar)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Softshell (softshell)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stretch (stretch)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
      • Vegan leer (vegan_leer)
      • Vilt (vilt)
      • Wol (wol)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 660 g (gewicht_product_1)
      • 660 g - 1000 g (gewicht_product_2)
      • 1000 g - 1320 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 1320 g (gewicht_product_4)
    • Waterdicht (waterdicht):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Varianten (group):
      • Adidas Adidas Terrex Agravic (adidas_adidas_terrex_agravic)
      • Adidas Advantage (adidas_advantage)
      • Adidas Terrex Two (adidas_terrex_two)
      • Adidas UltraBoost (adidas_ultraboost)
      • Asics Gel-Pulse 11 (asics_gel_pulse_11)
      • Grisport Anden (grisport_anden)
      • Grisport Tiben Mid (grisport_tiben_mid)
      • Haglofs Ridge (haglofs_ridge)
      • Haglofs Skuta (haglofs_skuta)
      • Hanwag Alaska (hanwag_alaska)
      • Hanwag Alta Bunion (hanwag_alta_bunion)
      • Hanwag Ancash (hanwag_ancash)
      • Hanwag Banks II (hanwag_banks_ii)
      • Hanwag Belorado II (hanwag_belorado_ii)
      • Hanwag Brenner (hanwag_brenner)
      • Hanwag Canyon (hanwag_canyon)
      • Hanwag Ferrata (hanwag_ferrata)
      • Hanwag Gritstone (hanwag_gritstone)
      • Hanwag Lhasa (hanwag_lhasa)
      • Hanwag Makra (hanwag_makra)
      • Hanwag Nazcat (hanwag_nazcat)
      • Hanwag Robin (hanwag_robin)
      • Hanwag Sirius (hanwag_sirius)
      • Hanwag Tatra Bunion (hanwag_tatra_bunion)
      • Hanwag Tatra Light (hanwag_tatra_light)
      • Hanwag Tatra Wide (hanwag_tatra_wide)
      • Hanwag Waxenstein Bio (hanwag_waxenstein_bio)
      • Hanwag Yukon (hanwag_yukon)
      • Hoka One One Speedgoat (hoka_one_one_speedgoat)
      • Hoka One One Stinson (hoka_one_one_stinson)
      • Icebug Pace3 (icebug_pace3)
      • Inov-8 Roclite (inov_8_roclite)
      • La Sportiva Miura (la_sportiva_miura)
      • Lowa Camino (lowa_camino)
      • Lowa Innox Evo (lowa_innox_evo)
      • Lowa Innox GTX (lowa_innox_gtx)
      • Lowa Lady Light (lowa_lady_light)
      • Lowa Lavena (lowa_lavena)
      • Lowa Locarno (lowa_locarno)
      • Lowa Mauria (lowa_mauria)
      • Lundhags Bjerg (lundhags_bjerg)
      • Lundhags Jaure II (lundhags_jaure_ii)
      • Lundhags Mira II (lundhags_mira_ii)
      • Lundhags Tjakke (lundhags_tjakke)
      • Lundhags Vandra (lundhags_vandra)
      • Meindl Antelao (meindl_antelao)
      • Meindl Bernina (meindl_bernina)
      • Meindl Borneo (meindl_borneo)
      • Meindl Guffert (meindl_guffert)
      • Meindl Island (meindl_island)
      • Meindl Kansas (meindl_kansas)
      • Meindl Matrei (meindl_matrei)
      • Meindl Vakuum (meindl_vakuum)
      • Merrell Agility (merrell_agility)
      • Merrell All Out (merrell_all_out)
      • Merrell Moab FST 2 (merrell_moab_fst_2)
      • Merrell Siren Edge (merrell_siren_edge)
      • Merrell Siren Traveller (merrell_siren_traveller)
      • Merrell Trail Glove (merrell_trail_glove)
      • Merrell Vapor Glove (merrell_vapor_glove)
      • Millet Elevation (millet_elevation)
      • Millet Friction (millet_friction)
      • Millet Hike Up (millet_hike_up)
      • Millet Super Trident (millet_super_trident)
      • Millet Trident GTX (millet_trident_gtx)
      • Millet Trident Guide (millet_trident_guide)
      • Mizuno Wave Rider (mizuno_wave_rider)
      • Mizuno Wave Stream (mizuno_wave_stream)
      • New Balance Fresh Foam (new_balance_fresh_foam)
      • Nike AIR (nike_air)
      • Salomon Evasion 2 (salomon_evasion_2)
      • Salomon Outline (salomon_outline)
      • Salomon S/LAB XA (salomon_s_lab_xa)
      • Salomon X Ultra 3 (salomon_x_ultra_3)
      • Salomon XA Pro 3D (salomon_xa_pro_3d)
      • The north face Hedgehog Fastpack (the_north_face_hedgehog_fastpack)
      • The north face Hedgehog Trek (the_north_face_hedgehog_trek)
      • The north face Litewave Fastpack (the_north_face_litewave_fastpack)
      • Timberland Adventure (timberland_adventure)
      • Timberland Killington (timberland_killington)
      • Timberland Prem Wheat (timberland_prem_wheat)
      • Timberland Premium (timberland_premium)
      • Under Armour Micro G (under_armour_micro_g)
    • Materiaal zool (materiaal_zool):
      • Plastic (plastic)
      • polyurethaan (pu) (polyurethaan_pu_)
      • Rubber (rubber)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic polyurethaan (TPU) (thermoplastic_polyurethaan_tpu_)
      • Vibram (vibram)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be