x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandklokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    wandklok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandklok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Radius DIY Wandklok Ø 40 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140378373.jpg
      Radius Radius DIY Wandklok Ø 40 cm DIY Wandklok Ø 40 cm DIY Wandklok Ø 40 cm De wandklok van Radius is speciaal voor alle DIY fans! Geef je creatieve brein de vrijheid en maak zelf een kunstig uurwerk! Zo bepaal je bijv. zelf de grootte van de klok. Wordt je wand één grote tijdsindicator of maak je er een klein klokje van? (1)
      Radius DIY Wandklok Ø 40 cm
      • 04250208601103
      1
      68.99 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Karlsson DEFAULT
        • karlsson
      • Nextime DEFAULT
        • nextime
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Alessi (alessi)
      • Aquanova (aquanova)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • AYTM (aytm)
      • Balvi (balvi)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Braun (braun)
      • By boo (by_boo)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cresta (cresta)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gingko (gingko)
      • Gispen (gispen)
      • Hama (hama)
      • HAY (hay)
      • HEMA (hema)
      • Hess (hess)
      • Home affaire (home_affaire)
      • J-Line (j_line)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Koziol (koziol)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lexon (lexon)
      • Light & Living (light_living)
      • Magis (magis)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nextime (nextime)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Parya (parya)
      • Perel (perel)
      • PT Living (pt_living)
      • Radius (radius)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Seiko (seiko)
      • Sky Style (sky_style)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Stelton (stelton)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technoline (technoline)
      • TFA (tfa)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Umbra (umbra)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Wesco (wesco)
      • Zack (zack)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • < €45 (budget)
      • €45 - €75 (low)
      • €75 - €130 (medium)
      • > €130 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Thermoplastic (thermoplastic)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 15 cm (breedte_cm_1)
      • 15 cm - 30 cm (breedte_cm_2)
      • 30 cm - 40 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 40 cm (breedte_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 25 cm (doorsnede_1)
      • 25 cm - 35 cm (doorsnede_2)
      • 35 cm - 50 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 50 cm (doorsnede_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be