x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er wandklokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zack wandklok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in wandklok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Zack Wandklok Zack Palla Wit 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90558835.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128409276.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Palla Wit 30 cm Wandklok Zack Palla Wit 30 cm Wandklok Zack Palla Wit 30 cm Bestel Wandklok Zack Palla Wit 30 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Zack bij Etrias. (1)
      Zack Wandklok Zack Palla Wit 30 cm
      • 04034398600234
      • 322146
      4
      71.25 EUR
    • Zack Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178902715.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128409418.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm Bestel Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm online. Bekijk alle Decoratie van het merk Zack bij Etrias. (1)
      Zack Wandklok Zack Vida Zwart 24 cm
      • 04034398600753
      • 322140
      3
      79.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Hoyo Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90558831.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Hoyo Zwart Wandklok Zack Hoyo Zwart Wandklok Zack Hoyo Zwart Kast: 18/10 roestvrij staal, mat geborsteld B. 26 cm, h 26 cm, d 3,5 cm 3D gevormde matzwarte wijzerplaat; eenvoudige, zelfcentrerende wandophanging; kwartsuurwerk, werkt op batterijen (batterijen 1 x AA, Mignon 1,5 V, niet inbegrepen) Wandmontage: boren Decoratie niet inbegrepen; je ontvangt uitsluitend het beschreven artikel. De afbeelding van extra artikelen, die niet tot de beschreven leveringsomvang behoren, dient enkel ter illustratie of als verwijzing naar andere uitvoeringen. (1)
      Zack Wandklok Zack Hoyo Zwart
      • 04034398600500
      • 322145
      3
      67.12 EUR
    • Zack Wandklok Zack Sillar Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90558804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128408492.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Sillar Zwart Wandklok Zack Sillar Zwart Wandklok Zack Sillar Zwart De Sillar wandklok van kwaliteitsmerk Zack is een modern vormgegeven klok die zeer overzichtelijk is en daardoor snel en eenvoudig is af te lezen. De klok h... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Wandklok Zack Sillar Zwart
      • 04034398600524
      • 322150
      3
      84.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Palla Wit 24 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140074973.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128406394.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/182458445.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Palla Wit 24 cm Wandklok Zack Palla Wit 24 cm Wandklok Zack Palla Wit 24 cm 18/10 roestvrij staal, mat geborsteld, helder glas ø 24 cm, D 4,5 cm met kwartsuurwerk; uurwerk en glas als reserveonderdeel verkrijgbaar; batterijen 1 x MIGNON LR6 AA AMC3, niet inbegrepen! Wandmontage: boren Decoratie niet inbegrepen; je ontvangt uitsluitend het beschreven artikel. De afbeelding van extra artikelen, die niet tot de beschreven leveringsomvang behoren, dient enkel ter illustratie of als verwijzing naar andere uitvoeringen. (1)
      Zack Wandklok Zack Palla Wit 24 cm
      • 04034398600258
      • 322148
      3
      60.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Sillar Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/90558812.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Sillar Wit Wandklok Zack Sillar Wit Wandklok Zack Sillar Wit De Sillar wandklok van kwaliteitsmerk Zack is een modern vormgegeven klok die zeer overzichtelijk is en daardoor snel en eenvoudig is af te lezen. De klok h... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Wandklok Zack Sillar Wit
      • 04034398600531
      • 322151
      3
      84.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Vida Wit 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108594886.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133893233.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Vida Wit 30 cm Wandklok Zack Vida Wit 30 cm Wandklok Zack Vida Wit 30 cm De Vida wandklok van kwaliteitsmerk Zack is een modern vormgegeven klok die zeer overzichtelijk is en daardoor snel en eenvoudig is af te lezen. De klok is ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Wandklok Zack Vida Wit 30 cm
      • 04034398600661
      2
      97.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Palla Zwart 30 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154673460.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/105520696.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128407985.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Palla Zwart 30 cm Wandklok Zack Palla Zwart 30 cm Wandklok Zack Palla Zwart 30 cm De Palla wandklok van kwaliteitsmerk Zack is een modern vormgegeven klok die zeer overzichtelijk is en daardoor snel en eenvoudig is af te lezen. De klok he... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Wandklok Zack Palla Zwart 30 cm
      • 04034398600241
      • 322147
      2
      81.00 EUR
    • Zack Wandklok Zack Vida Wit 24 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142633111.jpg
      Zack Zack Wandklok Zack Vida Wit 24 cm Wandklok Zack Vida Wit 24 cm Wandklok Zack Vida Wit 24 cm De Vida wandklok van kwaliteitsmerk Zack is een modern vormgegeven klok die zeer overzichtelijk is en daardoor snel en eenvoudig is af te lezen. De klok is ... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Zack Wandklok Zack Vida Wit 24 cm
      • 04034398600654
      • 322091
      2
      85.00 EUR
    • Zack Keuken - Klok - Rond - Kunststof - Ø35 cm - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/108324668.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140078566.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98961959.jpg
      Zack Zack Keuken - Klok - Rond - Kunststof - Ø35 cm - Zwart Keuken - Klok - Rond - Kunststof - Ø35 cm - Zwart Keuken - Klok - Rond - Kunststof - Ø35 cm - Zwart Zack Keukenklok 60077 (1)
      Zack Keuken - Klok - Rond - Kunststof - Ø35 cm - Zwart
      • 04034398600777
      1
      89.00 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Karlsson DEFAULT
        • karlsson
      • Riverdale DEFAULT
        • riverdale
      • Alessi DEFAULT
        • alessi
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 247 Tavaratalot (247_tavaratalot)
      • A Little Lovely Company (a_little_lovely_company)
      • Aerts (aerts)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • AMS (ams)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atmosphere (atmosphere)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Barigo (barigo)
      • BasicXL (basicxl)
      • Baytex (baytex)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • BestPriceAlarm (bestpricealarm)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Blumfeldt (blumfeldt)
      • BMW (bmw)
      • Body-solid (body_solid)
      • Boltze (boltze)
      • Braun (braun)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Brisa (brisa)
      • Buurman en Buurman (buurman_en_buurman)
      • By-Boo (by_boo)
      • C&E (c_e)
      • Cabanaz (cabanaz)
      • Casa Di Elturo (casa_di_elturo)
      • Cep (cep)
      • CF label (cf_label)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clayre en eef (clayre_en_eef)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Collectione (collectione)
      • Commodoor (commodoor)
      • Coppens (coppens)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Countryfield (countryfield)
      • Creativ Company (creativ_company)
      • Ct (ct)
      • Decorationable (decorationable)
      • Decostar Countryfield (decostar_countryfield)
      • Deknudt (deknudt)
      • Deknudt Frames (deknudt_frames)
      • Dekodonia (dekodonia)
      • Depesche (depesche)
      • Descendants (descendants)
      • Deuba (deuba)
      • Diamantini Domeniconi (diamantini_domeniconi)
      • Dijk Natural Collections (dijk_natural_collections)
      • Disney (disney)
      • Disney Minnie Mouse (disney_minnie_mouse)
      • Diverse woonaccessoires (diverse_woonaccessoires)
      • Doiy (doiy)
      • Ds (ds)
      • Dugena (dugena)
      • E-my (e_my)
      • Emile Henry (emile_henry)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Eurotime (eurotime)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Finding Dory (finding_dory)
      • Fisura (fisura)
      • FLYTE (flyte)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gift Decor (gift_decor)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gingko (gingko)
      • Goebel (goebel)
      • Guzzini (guzzini)
      • Haba (haba)
      • Hama (hama)
      • HAY (hay)
      • Hello Kitty (hello_kitty)
      • HEMA (hema)
      • Hermle (hermle)
      • Hess (hess)
      • Het Mandenhuys (het_mandenhuys)
      • Home (home)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Homestylingshop.nl (homestylingshop_nl)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubert herr (hubert_herr)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Huygens (huygens)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • JOLIPA BVBA (jolipa_bvba)
      • Justaminute (justaminute)
      • Kamparo (kamparo)
      • Kare (kare)
      • Kare design (kare_design)
      • Karlsson (karlsson)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kensington (kensington)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klok (klok)
      • Koziol (koziol)
      • La crosse (la_crosse)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Leitz (leitz)
      • Lexon (lexon)
      • Light & Living (light_living)
      • Luxury label (luxury_label)
      • LW Collection (lw_collection)
      • Magic (magic)
      • Manchester united (manchester_united)
      • Mansion Atmosphere (mansion_atmosphere)
      • Mars & More (mars_more)
      • MAUL (maul)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Mica (mica)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Miss Melody (miss_melody)
      • Mondaine (mondaine)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nextime (nextime)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nostalgic Art (nostalgic_art)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Orium (orium)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Partyfunlights (partyfunlights)
      • Perel (perel)
      • Powerplus (powerplus)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd (ptmd)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Red Horse (red_horse)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Renkforce (renkforce)
      • Richmond (richmond)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SALT EN PEPPER S&P -AERTS (salt_en_pepper_s_p_aerts)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Seiko (seiko)
      • Sigel (sigel)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sompex (sompex)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • SUCK UK (suck_uk)
      • Suckuk (suckuk)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Ta (ta)
      • Technaxx (technaxx)
      • Technoline (technoline)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • The zoo (the_zoo)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TIQ (tiq)
      • Uatt (uatt)
      • Umbra (umbra)
      • Unilux (unilux)
      • Uniprodo (uniprodo)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Valetti (valetti)
      • VAN MANEN (van_manen)
      • Velleman (velleman)
      • Versa (versa)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wooden City (wooden_city)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • WunderBarry (wunderbarry)
      • Zack (zack)
      • Zep (zep)
      • Zuiver (zuiver)
    • Prijs (price):
      • < €45 (budget)
      • €45 - €75 (low)
      • €75 - €130 (medium)
      • > €130 (high)
    • Kleur product (kleur):
      • Nude (nude)
      • Zwart-wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Denim (denim)
      • Fluweel (fluweel)
      • Gietijzer (gietijzer)
      • Glas (glas)
      • Goud (goud)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Stof (stof)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 30 cm (doorsnede_1)
      • 30 cm - 38 cm (doorsnede_2)
      • 38 cm - 47 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 47 cm (doorsnede_4)
    • Kenmerken wandklok (kenmerken_wandklok):
      • Met slingeruurwerk (met_slingeruurwerk)
      • Radiogestuurde klok (radiogestuurde_klok)
    • Vorm (vorm):
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vijfhoek (vijfhoek)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be