x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Duravit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Duravit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Duravit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Duravit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159188110.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166408294.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/199597942.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159188448.jpg
Duravit Duravit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit Vero meubelwastafel 105x49cm met 1 kraangat wit Duravit Vero wastafel/meubelwastafel, wit, diepte 490mm, breedte/diameter 1050mm, rechthoekig, hangend, afzetplateau links en rechts, 1 gebruiksplaatsen, 1 afvoerpunten, 1 kommen, kraangat midden (1)
  • 04021534317453
  • 0329100000
3
deal
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 49 cm
    • Breedte (cm): 105 cm
    • Hoogte: 17 cm
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Rechthoek
  • Algemene kenmerken
    • Soort wastafel: Meubelwastafel
  • Overig
    • Breedte (cm): 105 cm
    • Plaats kraangat: Midden
  • 422.38 1093.95 EUR 3
    3
    • Badkamerwinkel.be Badkamerwinkel.be
      Duravit Vero wastafel/meubelwastafel, wit, diepte 490mm, breedte/diameter 1050mm, rechthoekig, hangend, afzetplateau links en rechts, 1 g...
      422.38, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Duravit Vero wastafel/meubelwastafel, keramiek, wit, (dxh) 490x170mm, kraangat midden, breedte/diameter 1050mm, hangend, rechthoekig, 1 k...561.02, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: Vero Kleur: Wit Materiaal: Sanitair keramiek Afmeting: 1050 x 490 mm Met kraanvlak, 1050 mm 1 kraang...
      561.97, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147340604.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159197643.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159197524.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159194416.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ wit Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ wit Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ wit Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ witProduct kenmerken: Wastafel in zacht gebogen vorm van Villeroy & BochCeramicPlus voor optimale reinigingSanitairkeramiek perfect voor de badkamer: duurzaam, gaat lang mee en is gemakkelijk te reinigenVilleroy & boch collectie My Nature - Design van een nieuwe verfijningMy Nature van Villeroy & Boch brengt met een natuurlijke en lichte vormtaal een vleugje natuur in uw badkamer.Natuurlijke vormen ontmoeten sensuele lichtheidWinnaar v... (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch My Nature opzetwastafel 61x36cm ceramic+ wit
      • 04051202029319
      • 411060r1
      • 411060R1
      2
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147332455.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159187610.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat wit Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat wit Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat wit Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat witProduct kenmerken: De wastafel overtuigt door het heldere, functionele designSanitairkeramiek perfect voor de badkamer: duurzaam, gaat lang mee en is gemakkelijk te reinigenVilleroy & boch collectie O.novo - Verrassend. Veelzijdig. Betaalbaar.Wie zijn badkamer via één leverancier wil inrichten, maar daarbij markant design niet wil missen, bent u bij O.novo van Villeroy & Boch aan het juiste adres. Het subtiele design is ex... (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo wastafel 60x49cm zonder overloop 1 kraangat wit
      • 04051202008277
      • 51606101
      3
      deal
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch Loop en Friends inbouwwastafel 40.5x40.5cm met overloop zonder kraangat wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/73510629.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159198470.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159196913.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch Loop en Friends inbouwwastafel 40.5x40.5cm met overloop zonder kraangat wit Villeroy en Boch Loop en Friends inbouwwastafel 40.5x40.5cm met overloop zonder kraangat wit Villeroy en Boch Loop en Friends inbouwwastafel 40.5x40.5cm met overloop zonder kraangat wit Villeroy & Boch Loop & Friends Inbouwwastafel Vierkant Met Overloop 40x40cm Wit (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch Loop en Friends inbouwwastafel 40.5x40.5cm met overloop zonder kraangat wit
      • 04022693617064
      • 61561001
      1
    • Best design Farnetta 37x18x9cm glans zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/121082782.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/120300618.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158110814.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/119363821.jpg
      Best design Best design Farnetta 37x18x9cm glans zilver Farnetta 37x18x9cm glans zilver Farnetta 37x18x9cm glans zilver De Farnetta fontein is gemaakt van keramiek en heeft een moderne zilveren afwerking. De fontein heeft een kraangat aan de rechterkant en wordt geleverd exclusief muurbevestiging. De afmetingen zijn 37x18x9 centimeter. Combineer de fontein met een fonteinkraan, afvoer en clickwaste. De fontein is beschikbaar in 5 moderne kleuren! De kleuren kunnen iets afwijken van de afbeelding. (1)
      Best design Farnetta 37x18x9cm glans zilver
      • 07434255591519
      • 08719323062900
      3
      deal
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 480.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 483.25
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 483.25
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 493.24
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 493.24
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 493.24
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 493.24
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 561.02
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 561.02
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 422.38
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 422.38
    • teamvergelijk@vergelijk.be