x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Duravit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Duravit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Duravit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Duravit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/201779675.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159189168.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/166424464.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/156875447.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183719741.jpg
Duravit Duravit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit Vero wastafel onderzijde geslepen 80x47cm met kraangat en overloop wit Belangrijkste kenmerken: Serie: Vero Fabrikantnummer: 454800025 Kleur: Materiaal: Extra informatie: Wandwasbak Met kraanplatform Ontwerp door Duravit WARNING: Deze post omvat uitsluitend de wastafel. Accessoires (afzonderlijk te bestellen): Wensende sifon Ontwerphoekventiel 3 geboorde kraangaten Met Overloop Geslepen (1)
  • 04021534285875
  • 0454800027
2
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 47 cm
    • Lengte: 0 cm
    • Breedte (cm): 80 cm
    • Doorsnede (cm): 47 cm
    • Hoogte: 17.5 cm
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Rechthoek
  • Algemene kenmerken
    • Soort wastafel: Enkele wastafel, Opbouwwastafel
    • Geslacht: Unisex
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Overig
    • Breedte (cm): 80 cm
    • Met overloop: Ja
    • Plaats kraangat: Midden
  • 468.31 839.23 EUR 2
    2
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Duravit Vero opbouwwastafel, keramiek, wit, (dxh) 470x175mm, kraangat midden, breedte/diameter 800mm, hangend, rechthoekig, 1 kraangat, o...468.31, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: Vero Fabrikantnummer: 454800025 Kleur: Materiaal: Extra informatie: Wandwasbak Met kraanplatform O...
      619.43, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93659215.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159189517.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Belangrijkste kenmerken: Serie: Avento Fabrikantnummer: 73584501 Kleur: Wit Alpin Materiaal: Sanitairporcelein Breedte: 450 mm Diepte: 370 mm Ook verkrijgbaar in ceramicplus Geschikt voor 1-gat armatuur, kraangat doorgestoken Met overloop Vorm: Rechthoekig (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit
      • 04051202382155
      • 735845r1
      2
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112675046.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159190628.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy & Boch O.nova Fontein Compact Met Kraangat Zonder Overloop 50x40cm Wit (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit
      • 04051202008246
      • 53605101
      2
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143097994.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159185098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134657760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169559766.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Belangrijkste kenmerken: Serie: Architectura Geschikt voor 3-gats armatuur, middelste kraangat doorgestoken Met overloop Sanitairporselein Rechthoekig (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit
      • 04051202342555
      • 418860R1
      • 418860r1
      2
    • Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134658251.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156885525.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180514579.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop witProduct kenmerken: Elegante, verfijnde wastafels met dunne wandenCeramicPlus voor optimale reinigingIndrukwekkend precieze vormtaal dankzij TitanCeramVilleroy & boch collectie Finion - Beleef uw visieFlinterdunne randen en wanden onderscheiden de hoogwaardige, complete badkamercollectie Finion van Villeroy & Boch. Dat is mogelijk gemaakt door het innovatieve materiaal TitanCeram, dat ook b... (1)
      Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit
      • 04051202556877
      • 41688cr1
      • 41688CR1
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 421.07
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 421.07
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 415.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 415.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 431.07
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 431.07
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 431.07
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 431.07
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 431.07
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 431.07
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 431.07
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 468.31
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 468.31
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 377.40
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 377.40
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 377.40
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 377.40
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 468.31
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 468.31
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 468.31
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 468.31
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 468.31
    • teamvergelijk@vergelijk.be