x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keramag myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keramag myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keramag myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Keramag myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/73510445.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159198649.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/177490863.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159198648.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159198541.jpg
Keramag Keramag myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit myDay inbouwwastafel met keramische afvoerplug zonder overloop 60x40cm met KeraTect wit Belangrijkste kenmerken: Serie: myDay Fabrikantnummer: 245460600 Kleur: Wit Materiaal: Sanitair keramiek Afmetingen: 600 x 130 x 400 mm Extra informatie: Fabrikantsgarantie: 2 jaar Rechthoekig Zonder gaten Zonder overloop Voor montage in badmeubelen Randhoogte: 8 cm Breedte van de binnenwastafel: 55 cm Hoogte van de binnenwastafel: 10 cm Diepte van de binnenwastafel: 37 cm Bij de levering inbegrepen: afdekplaat met een spongat Met KeraTect®: Geberit KeraTect® i... (1)
  • 04022009316414
  • 245460600
2
deal
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 60 cm
    • Lengte: 40 cm
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Hoogte: 13 cm
  • Design
    • Materiaal: Staal, Aardewerk
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Rechthoek
  • Algemene kenmerken
    • Soort wastafel: Inbouwwastafel, Opbouwwastafel
  • Overig
    • Breedte (cm): 55 cm
    • Met overloop: Nee
  • 311.75 373.95 EUR 2
    2
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: myDay Fabrikantnummer: 245460600 Kleur: Wit Materiaal: Sanitair keramiek Afmetingen: 600 x 130 x 400...
      311.75, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Geberit myDay Inbouwwastafel Zonder Kraangat En Overloop 600x400mm KeraTect Wit373.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Sub Sluis quartz wastafel met 2 kraangaten met plug in kleur wastafel 100x45x1 cm, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168423801.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168423803.jpg
      Sub Sub Sluis quartz wastafel met 2 kraangaten met plug in kleur wastafel 100x45x1 cm, zwart Sluis quartz wastafel met 2 kraangaten met plug in kleur wastafel 100x45x1 cm, zwart Sluis quartz wastafel met 2 kraangaten met plug in kleur wastafel 100x45x1 cm, zwart De Sub Sluis wastafel is een ranke wastafel met strakke belijningen. De wastafel heeft een grote binnenbak met geïntegreerde plug. Dit geeft een rustige minimalistische uitstraling, maar een maximaal comfort. Deze Sluis wastafel van 100 x 45 x 1 cm in de kleur zwart is gemaakt vanQuartz en heeft 2 kraangaten. (1)
      Sub Sluis quartz wastafel met 2 kraangaten met plug in kleur wastafel 100x45x1 cm, zwart
      1
    • Riverdale Holmes quartz wastafel zonder kraangat inclusief plug 120x45 cm, zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168430733.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168430735.jpg
      Riverdale Riverdale Holmes quartz wastafel zonder kraangat inclusief plug 120x45 cm, zwart Holmes quartz wastafel zonder kraangat inclusief plug 120x45 cm, zwart Holmes quartz wastafel zonder kraangat inclusief plug 120x45 cm, zwart Deze Riverdale Holmes wastafel is gemaakt van quartz, in de kleur zwart, heeft geen kraangat. Deze 120 centimeter brede wastafel is te combineren met een in de wand gemonteerde kraan, waarmee jouw badkamer een nog luxere uitstraling krijgt. Onder deze wastafel kan een bijpassende onderkast -met of zonder afdekblad- worden gemonteerd.De wastafel wordt geleverd inclusief always open plug in kleur van de wastafel.Let op!: Deze wastafel steunt altijd op de Riverdale onderkast, het Riverdale stale... (1)
      Riverdale Holmes quartz wastafel zonder kraangat inclusief plug 120x45 cm, zwart
      1
    • Riverdale Holmes polystone wastafel zonder kraangat inclusief plug 100x1x45 cm, mat wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168433176.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168433177.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168433178.jpg
      Riverdale Riverdale Holmes polystone wastafel zonder kraangat inclusief plug 100x1x45 cm, mat wit Holmes polystone wastafel zonder kraangat inclusief plug 100x1x45 cm, mat wit Holmes polystone wastafel zonder kraangat inclusief plug 100x1x45 cm, mat wit Deze Riverdale Holmes wastafel is gemaakt van polystone, in de kleur mat wit, heeft geen kraangat. Deze 100 centimeter brede wastafel is te combineren met een in de wand gemonteerde kraan, waarmee jouw badkamer een nog luxere uitstraling krijgt. Onder deze wastafel kan een bijpassende onderkast -met of zonder afdekblad- worden gemonteerd.De wastafel wordt geleverd inclusief always open plug in kleur van de wastafel.Let op!: Deze wastafel steunt altijd op de Riverdale onderkast, het Riverdale ... (1)
      Riverdale Holmes polystone wastafel zonder kraangat inclusief plug 100x1x45 cm, mat wit
      1
    • Sub Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168425553.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168425554.jpg
      Sub Sub Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton Sub Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton met artikelnummer: SUB3Q33BE van 269.00 nu voor maar 269.00. (1)
      Sub Anchor small quartz opbouw waskom rond 33x12 cm, beton
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 301.75
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 301.75
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 301.75
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 301.75
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 301.75
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 301.75
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 311.75
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 311.75
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 373.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 373.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 311.75
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 311.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be