x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Keramag Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Keramag Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Keramag Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Keramag Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134661006.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/134660760.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116562305.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/190352451.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159186012.jpg
Keramag Keramag Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit Gewicht: 218.25763938 Pond, Fabrikant: Geberit (1)
  • 04022009319651
  • 123261600
4
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 50 cm
    • Breedte (cm): 60 cm
    • Hoogte: 16.5 cm
  • Design
    • Materiaal: Aardewerk, Staal
    • Kleur: Wit
    • Vorm: Rechthoek
  • Algemene kenmerken
    • Soort wastafel: Hangende wastafel
    • Met overloop: Nee
  • 255.43 349.95 EUR 4
    4
    • Sawiday.be Sawiday.be
      Geberit Preciosa II wastafel zonder kraangat zonder overloop 60x50cm met KeraTect wit255.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Superbath Superbath
      Belangrijkste kenmerken: Serie: Preciosa II Kleur: Wit Materiaal: Fijne Brandklei Afmetingen: 600 x 165 x 500 mm Extra informatie: F...
      276.04, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Gewicht: 218.25763938 Pond, Fabrikant: Geberit348.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Geberit Preciosa II Wastafel Zonder Kraangat En Overloop 600x500mm KeraTect Wit349.95, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/93659215.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159189517.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit Belangrijkste kenmerken: Serie: Avento Fabrikantnummer: 73584501 Kleur: Wit Alpin Materiaal: Sanitairporcelein Breedte: 450 mm Diepte: 370 mm Ook verkrijgbaar in ceramicplus Geschikt voor 1-gat armatuur, kraangat doorgestoken Met overloop Vorm: Rechthoekig (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en boch Avento meubelwastafel 45x37cm 1 kraangat met overloop ceramic+ wit
      • 04051202382155
      • 735845r1
      2
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/112675046.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159190628.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit Villeroy & Boch O.nova Fontein Compact Met Kraangat Zonder Overloop 50x40cm Wit (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch O.novo Compact fontein zonder overloop 50x40cm wit
      • 04051202008246
      • 53605101
      2
    • Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/143097994.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159185098.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134657760.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/169559766.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit Belangrijkste kenmerken: Serie: Architectura Geschikt voor 3-gats armatuur, middelste kraangat doorgestoken Met overloop Sanitairporselein Rechthoekig (1)
      Villeroy & Boch Villeroy en Boch Architectura wastafel 60x47cm met kraangat met overloop cermic+ wit
      • 04051202342555
      • 418860R1
      • 418860r1
      2
    • Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/134658251.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156885525.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180514579.jpg
      Villeroy & Boch Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop witProduct kenmerken: Elegante, verfijnde wastafels met dunne wandenCeramicPlus voor optimale reinigingIndrukwekkend precieze vormtaal dankzij TitanCeramVilleroy & boch collectie Finion - Beleef uw visieFlinterdunne randen en wanden onderscheiden de hoogwaardige, complete badkamercollectie Finion van Villeroy & Boch. Dat is mogelijk gemaakt door het innovatieve materiaal TitanCeram, dat ook b... (1)
      Villeroy & Boch Finion wastafel onderzijde geslepen 1 kraangat 80x47cm ceramic+ met verdekte overloop wit
      • 04051202556877
      • 41688cr1
      • 41688CR1
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 266.04
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 266.04
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 266.04
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 266.04
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 266.04
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 266.04
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 276.04
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 276.04
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 348.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 348.95
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 255.43
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 300.75
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 276.04
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 255.43
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 255.43
    • teamvergelijk@vergelijk.be