x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kalorik Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kalorik Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kalorik Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kalorik Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/159678421.jpg?ts=1
Kalorik Kalorik Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter Glazen waterkoker, LED-verlichting, JK1022BR DESIGN, 2200 watt, 1,5 liter KALORIK TKG JK 1022 BR MANHATTAN Waterkoker in Glas (1)
  • 05413346322692
1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 24.99 24.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      KALORIK TKG JK 1022 BR MANHATTAN Waterkoker in Glas24.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Kassel - Waterkoker - Zwart - 1,7l - Rvs - Classic
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226612652.jpg?ts=1
      Kassel Kassel - Waterkoker - Zwart - 1,7l - Rvs - Classic - Waterkoker - Zwart - 1,7l - Rvs - Classic - Waterkoker - Zwart - 1,7l - Rvs - Classic Kassel - Waterkoker - zwart - 1,7L - RVS - Classic (1)
      Kassel - Waterkoker - Zwart - 1,7l - Rvs - Classic
      • 05902340932308
      1
    • Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232105582.jpg?ts=1
      Cuisinart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart (1)
      Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • 03030050176438
      • 3030050176438
      2
    • Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/220290066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162123346.jpg?ts=1
      Swan Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Retro Waterkoker 1.5 L Zwart Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart (1)
      Swan Retro Waterkoker 1.5 L Zwart
      • 05055322529260
      1
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 40.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 40.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 38.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 38.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 40.94
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 24.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 24.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be