x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er waterkokers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Goude waterkoker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in waterkoker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Smeg KLF03CHMEU Mat Champagne
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171500981.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168730101.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168730103.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204645983.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204645981.jpg
      Smeg Smeg KLF03CHMEU Mat Champagne KLF03CHMEU Mat Champagne KLF03CHMEU Mat Champagne De waterkokers van Smeg mogen er zijn! Een prachtige jaren 50 style die je keuken direct opfleurt. Combineer de waterkoker met andere producten uit dezelfde lijn. De waterkoker is gemaakt van RVS en kunststof en heeft een inhoud van 1,7 liter. (3)
      Smeg KLF03CHMEU Mat Champagne
      • 08017709290870
      • 8017709290870
      • KLF03CHMEU
      8
      good_buy
      179.00 EUR
    • Smeg KLF03GOEU Goud
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168652609.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168652699.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/156283804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168652697.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168482654.jpg
      Smeg Smeg KLF03GOEU Goud KLF03GOEU Goud KLF03GOEU Goud In de SMEG KLF03GOEU Goud kook je snel 1,7 liter water voor het zetten van 7 koppen thee. Deze waterkoker van SMEG heeft een opvallend retro uiterlijk met een roestvrijstalen behuizing in een frisse kleurtint. De indicator van deze waterkoker duidt zowel het aantal liters als het aantal kopjes aan. Zo zie je snel of je genoeg water kookt voor jou en je gasten. Om het deksel te openen, druk je de knop in boven op het deksel. Je plaatst de koker gemakkelijk op zijn station dankzij de 360 graden... (1)
      Smeg KLF03GOEU Goud
      • 08017709275334
      • KLF03GOEU
      • 8017709275334
      2
      199.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • KitchenAid DEFAULT
        • kitchenaid
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Kenwood DEFAULT
        • kenwood
    • Type waterkoker (type_waterkoker):
      • Fluitketel (fluitketel)
      • Heetwaterdispenser (heetwaterdispenser)
      • Waterkokers (waterkokers)
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Tefal (tefal)
      • Bestron (bestron)
      • Bosch (bosch)
      • Princess (princess)
      • Siemens (siemens)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • AFK (afk)
      • Aigostar (aigostar)
      • Alessi (alessi)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • ARO-Household (aro_household)
      • Bartscher (bartscher)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • BK (bk)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brandt (brandt)
      • Braun (braun)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Breville (breville)
      • Brewista (brewista)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Cecotec (cecotec)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • COMELEC (comelec)
      • Concept (concept)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dantoy (dantoy)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Demeyere (demeyere)
      • Deski (deski)
      • Deuba (deuba)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dualit (dualit)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edenberg (edenberg)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Eldom (eldom)
      • Elta (elta)
      • Emerio (emerio)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fellow (fellow)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • GEFU (gefu)
      • Generic (generic)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Girmi (girmi)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Graef (graef)
      • Grafner (grafner)
      • Grundig (grundig)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Habonne (habonne)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • Herzberg (herzberg)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Inventum (inventum)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jata (jata)
      • Kalorik (kalorik)
      • Kela (kela)
      • Kenwood (kenwood)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kiwi (kiwi)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korkmaz (korkmaz)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Lacor (lacor)
      • Lamart (lamart)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • Magnani (magnani)
      • Medion (medion)
      • Melitta (melitta)
      • Mesko (mesko)
      • Mestic (mestic)
      • Moa (moa)
      • Monzana (monzana)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • MPM (mpm)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Novis (novis)
      • O-Water (o_water)
      • OK. (ok_)
      • Olympia (olympia)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Outwell (outwell)
      • Petra (petra)
      • ProfiCook (proficook)
      • Reer (reer)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riviera & Bar (riviera_bar)
      • Roadstar (roadstar)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Schneider (schneider)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Sharp (sharp)
      • Simeo (simeo)
      • Sinbo (sinbo)
      • Smeg (smeg)
      • Smile (smile)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Stelton (stelton)
      • Swan (swan)
      • Taurus (taurus)
      • Techwood (techwood)
      • Trisa Electronics (trisa_electronics)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Typhoon (typhoon)
      • Ufesa (ufesa)
      • Unold (unold)
      • Urban Home (urban_home)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vivax (vivax)
      • Weis (weis)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Wilfa (wilfa)
      • Winkel (winkel)
      • WMF (wmf)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zwilling (zwilling)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 75 (price_3)
      • ≥ € 75 (price_4)
    • Waterreservoir (capaciteit_watertank):
      • < 1.3 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1.3 L - 1.7 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1.7 L - 2 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 2 L (capaciteit_watertank_4)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Glas (glas)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Functies (keukenapparaat_functies):
      • 360 voet (360_voet)
      • Antikalksysteem (antikalksysteem)
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Droogkoken veiligheid (droogkoken_veiligheid)
      • Dubbelwandig (dubbelwandig)
      • Instelbare temperatuur (instelbare_temperatuur)
      • Oververhittingsbescherming (oververhittingsbescherming)
      • Thee filter (thee_filter)
      • Verborgen verwarmingselement (verborgen_verwarmingselement)
      • Warmhoudfunctie (warmhoudfunctie)
      • Waterniveau indicator (waterniveau_indicator)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Koraal (koraal)
    • Aantal temperatuurinstellingen (aantal_temperatuurinstellingen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 400 Watt (<400)
      • 400 Watt - 700 Watt (400_700)
      • 700 Watt - 1000 Watt (700_1000)
      • > 1000 Watt (>1000)
    • Varianten (group):
      • Alessi Plissé (alessi_plisse_)
      • Ariete Vintage (ariete_vintage)
      • Bugatti Vera (bugatti_vera)
      • Kenwood kMix (kenwood_kmix)
      • KitchenAid Artisan (kitchenaid_artisan)
      • Philips Avance Collection (philips_avance_collection)
      • Philips Daily Collection (philips_daily_collection)
      • Philips Viva Collection (philips_viva_collection)
      • Schneider SL W2 (schneider_sl_w2)
      • Stelton Emma (stelton_emma)
      • Wilfa Classic (wilfa_classic)
      • Wilfa Spring (wilfa_spring)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be