x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Graef Waterkoker Wk 61 140276

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Graef Waterkoker Wk 61 140276
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Graef Waterkoker Wk 61 140276
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Graef Waterkoker Wk 61 140276
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133121116.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/204834825.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95117634.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142120409.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172821271.jpg?ts=1
Graef Graef Waterkoker Wk 61 140276 Waterkoker Wk 61 140276 Waterkoker Wk 61 140276 De WK61 waterkoker van kwaliteitsmerk Graef is een mooi vormgegeven en eenvoudig te gebruiken waterkoker voor thuis of op kantoor. De waterkoker heeft een i... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
  • 04001627009328
  • 04001627009335
  • 335970
  • 910005
  • WK 61
3
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.5 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Vermogen: 2000 Watt
    • Brede opening van het deksel: Ja
    • Ergonomische grip: Ja
    • Scharnierend deksel: Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Capaciteit liter: 1.5 L
    • Design: Modern
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Reiswaterkoker: Ja
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Afmetingen B x D x H: 147 x 230 x 255 mm
    • Gewicht: 1.34 kg
    • Gewicht product: 1340 g
    • Hoogte: 25.5 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Prestatie
    • Works on 12 volts: Ja
  • 64.85 79.00 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      De Graef 1,5 liter roestvrijstalen waterkoker WK 61 in wit bekoort door zijn unieke design. Incl. droogkook- en oververhittingsbeveiligin...64.85, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kookexpert Kookexpert
      De WK61 waterkoker van kwaliteitsmerk Graef is een mooi vormgegeven en eenvoudig te gebruiken waterkoker voor thuis of op kantoor. De wat...79.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Waterkoker Graef WK61 online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias.79.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231511874.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/232105582.jpg?ts=1
      Cuisinart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Waterkoker CJK780E Zwart Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart (1)
      Cuisinart Waterkoker CJK780E Zwart
      • 03030050176438
      • 3030050176438
      2
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • WMF Waterkoker BUENO
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133908634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133908686.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133908658.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/133908668.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84724180.jpg?ts=1
      WMF WMF Waterkoker BUENO Waterkoker BUENO Waterkoker BUENO Bestel Waterkoker WMF Bueno 1,7L online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk WMF bij Etrias. (1)
      WMF Waterkoker BUENO
      • 04211129050401
      • 910076
      • 04.1308.0011
      • 0413080011
      3
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 72.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 72.49
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.85
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 77.70
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 74.49
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.85
    • teamvergelijk@vergelijk.be