x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Inventum HW212

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Inventum HW212
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Inventum HW212
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Inventum HW212
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223750480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/167627899.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143155411.jpg?ts=1
Inventum Inventum HW212 HW212 HW212 Inventum HW212 - Waterkoker - Zwart (1)
  • 08712876104127
  • 000000000000077494
  • 4001020
  • HW212
  • 2240621
  • 907060
1
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.2 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Antikalksysteem: Ja
    • Geïntegreerde aan/uitschakelaar: Ja
    • Lengte snoer: 0.9 m
    • Verstelbare temperatuur: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Concealed heating element: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Antikalksysteem, Verborgen verwarmingselement, 360 voet, Automatisch uitschakelen
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 23.75 23.75 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Inventum HW212 - Waterkoker - Zwart23.75, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 27.98
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 23.54
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 27.98
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 23.67
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 23.67
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 23.67
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 23.67
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 23.67
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 23.68
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 23.69
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 23.69
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 23.69
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 27.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 26.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 23.79
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 23.79
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 23.79
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 23.79
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 23.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 23.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 23.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 25.07
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 25.08
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 25.08
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 25.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 25.09
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 24.75
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.75
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 24.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.76
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 24.77
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.77
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 24.78
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 24.78
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 24.79
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 24.79
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 24.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 24.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 25.35
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.10
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 25.10
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 25.10
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 25.11
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.11
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 25.12
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 24.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.89
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 24.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 24.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 24.65
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 24.65
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 24.65
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 24.66
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 24.66
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 27.98
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 24.54
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 24.54
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 24.54
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 23.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 23.75
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 23.75
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 23.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be