x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KitchenAid Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews KitchenAid Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KitchenAid Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KitchenAid Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/150547610.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95269658.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/181264744.jpg?ts=1
KitchenAid KitchenAid Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood Waterkoker KA5KEK1522EER Artisan Keizerrood Even aan de rem trekken om wat bij te praten rond een warm drankje is een ritueel dat we vaak herhalen in ons leven. In een kleur naar keuze en met een uitnodigend gewelfd afgerond design is de 1,5 L Waterkoker met dubbele wand ook multifunctioneel.Bent u een liefhebber van thee?Pas de temperatuur aan naar eigen wens en smaak: lekker warm voor delicate groene thee of heet voor grove Assam. De dubbele wand houdt het water langer warm en de waterkoker voelt koeler aan langs de buitenkant. Een s... (3)
  • 05413184151010
  • K35KEK1522EER
  • 5KEK1522EER
3
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.5 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Bereidingstijd minuten: 0.37 Minuten
    • Snoeropslag: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Ja
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Design: Retro
    • Dubbelwandig: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Instelbare temperatuur, Dubbelwandig, Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 50°C - 100°C °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 26.3 cm
    • Diepte: 21 cm
    • Gewicht: 2.1 kg
    • Hoogte: 21.8 cm
    • Hoogte: 21.8 mm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Beeldscherm
    • Geìntegreerde display: Ja
  • 170.00 183.99 EUR 3
    3
    • Artencraft.be Artencraft.be
      9.026086423657812 (919)
      Even aan de rem trekken om wat bij te praten rond een warm drankje is een ritueel dat we vaak herhalen in ons leven. In een kleur naar ke...170.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      KitchenAid waterkoker Artisan 5KEK1522. Dit rode model is uitgevoerd in aluminium en heeft een inhoud van 1,5 liter. De waterkoker is dub...
      170.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de KitchenAid Artisan Waterkoker Keizerrood kook je water op precies de juiste temperatuur. Je stelt de temperatuur gemakkelijk in tu...183.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Sage the Soft Top Luxe Stainless Steel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164927301.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161421875.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171324568.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181275390.jpg?ts=1
      Sage Sage the Soft Top Luxe Stainless Steel the Soft Top Luxe Stainless Steel the Soft Top Luxe Stainless Steel De Sage the Soft Top Luxe Stainless Steel voorkomt opspattend heet water en is hierdoor veilig in gebruik. De deksel gaat namelijk langzaam open en geeft zachtjes stoom vrij. De waterkoker heeft een inhoud van 1,7 liter. Hiermee zet je in één keer 8 koppen thee. Dankzij de handige literaanduiding weet je precies hoeveel water er in de waterkoker zit. Tijdens het koken maakt de waterkoker maximaal 64 decibel aan geluid. Hij is dus erg stil en hierdoor klets je gemakkelijk met je visite terwijl... (1)
      Sage the Soft Top Luxe Stainless Steel
      • 09312432031035
      • SKE735BSS4EEU1
      3
    • Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145111538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167667112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140256866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177472623.jpg?ts=1
      Moa Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe MOA Retro Waterkoker Zwart 1,8 liter - Elektrisch - RVS - EK3TB (1)
      Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe
      • 08718001903764
      1
    • Moa Waterkoker Retro Zilver 1.8 Liter - Elektrisch - Rvs - Ek3ts
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223912144.jpg?ts=1
      Moa Moa Waterkoker Retro Zilver 1.8 Liter - Elektrisch - Rvs - Ek3ts Waterkoker Retro Zilver 1.8 Liter - Elektrisch - Rvs - Ek3ts Waterkoker Retro Zilver 1.8 Liter - Elektrisch - Rvs - Ek3ts MOA Retro Waterkoker Zilver 1,8 liter - Elektrisch - RVS - EK3TS (1)
      Moa Waterkoker Retro Zilver 1.8 Liter - Elektrisch - Rvs - Ek3ts
      • 08718001908011
      1
    • Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223822870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178456655.jpg?ts=1
      Aigostar Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Aigostar Sea 30CDW - Waterkoker - Wit (1)
      Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit
      • 08433325200008
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 170.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 170.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 170.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be