x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Princess 236017 Waterkoker

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Princess 236017 Waterkoker
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Princess 236017 Waterkoker
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Princess 236017 Waterkoker
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219414196.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105342764.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219414212.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/105342761.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/219414215.jpg
Princess Princess 236017 Waterkoker 236017 Waterkoker 236017 Waterkoker Stijlvolle waterkoker met een ruime inhoud van 1.7 liter voor echte theeleuten en grote gezinnen Uitgevoerd in glanzend zwart met bijpassende basis Geschikt voor links- en rechtshandigen dankzij de mogelijk om de waterkoker 360 te draaien Hoog vermogen van 2200 Watt zodat het water zeer snel aan de kook gebracht is Meervoudige beveiliging waaronder een droogkookbeveiliging en een automatische afslag, Gewicht: 1.6314207388 Pond, Fabrikant: Princess (3)
  • 08713016031495
  • 01.236017.01.001
  • 4860151
  • 236017
2
deal
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Antikalksysteem: Nee
    • Deksle openingstype: Knop
    • Scharnierend deksel: Ja
    • Type stroombron: AC
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Concealed heating element: Ja
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Land van herkomst: China
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 22.5 cm
    • Diepte: 16.5 cm
    • Gewicht: 0.83 kg
    • Hoogte: 25 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Indicatie
    • Verlichte aan-/uit knop: Ja
  • 22.99 28.49 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Princess 236017 - Waterkoker - Zwart
      22.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      Stijlvolle waterkoker met een ruime inhoud van 1.7 liter voor echte theeleuten en grote gezinnen Uitgevoerd in glanzend zwart met bijpass...22.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Kenwood kMix ZJX740BK Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/137693505.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163322298.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166035719.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178462592.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181658712.jpg
      Kenwood Kenwood kMix ZJX740BK Zwart kMix ZJX740BK Zwart kMix ZJX740BK Zwart De KMix waterkoker van Kenwood is vervaardigd van metaal en uitgevoerd in matzwart. Deze waterkoker heeft een inhoud van 1,7 liter en is heeft een handige schenktuit en een anti-slip handvat. Het model heeft een strak design met een gemakkelijke flip deksel. (1)
      Kenwood kMix ZJX740BK Zwart
      • 05011423190273
      • 0W21011068
      • 6129809
      3
      deal
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Alessi Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148053826.jpg
      Alessi Alessi Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm: maakt je interieur bijzonder! (1)
      Alessi Plissé Waterkoker 1 L Grijs (b) 21 X (d) 16 X (h) 20 Cm
      1
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 21.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 21.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 21.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 21.98
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 19.25
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 17.78
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.78
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 21.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 21.68
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 19.51
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.51
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 20.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 20.98
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 18.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 18.98
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 18.98
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 20.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 21.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 21.68
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 21.68
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 21.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 21.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 22.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 22.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 22.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be