x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

ProfiCook Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews ProfiCook Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties ProfiCook Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
ProfiCook Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/133121130.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151130540.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95063178.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95063176.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/95063179.jpg?ts=1
ProfiCook ProfiCook Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs Wks 1020 - Waterkoker - 1,7 Liter - Rvs 2-in-1: in vergelijking met conventionele waterkokers beschikt de PC-WKS 1020 G over een theekokfunctie. Kook gewoon verse thee met het meegeleverde roestvrijstalen theefilter. Met behulp van de elektronische instelling krijg je de gewenste temperatuur (70°, 80°, 90° of 100°). Inhoud: de maximale inhoud bedraagt 1,7 liter. Belangrijkste kenmerken: de vele functies, zoals de 360° draaibare stekkerverbinding, de draadloze technologie, de antislip en rubberen handgreep of het veiligheidsdeksel d... (1)
  • 04006160102017
  • 501020
  • 4003921
  • WKS1020
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Vermogen: 3000 Watt
    • Aan-/uitschakelaar: Ja
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Ergonomische grip: Ja
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Glas, Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS, Glas
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Waterfilter: Ja
  • Design
    • Kleur: Transparant, Zwart, Grijs, Zilver
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Droogkoken veiligheid, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 21 cm
    • Hoogte: 23 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja, Nee
  • 54.50 54.95 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      ProfiCook WKS 1020 - waterkoker - theezetter54.50, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Amazon Amazon
      2-in-1: in vergelijking met conventionele waterkokers beschikt de PC-WKS 1020 G over een theekokfunctie. Kook gewoon verse thee met het m...54.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223892201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166741592.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147285456.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213720496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166741593.jpg?ts=1
      Blokker Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 liter (1)
      Blokker Continental Edison Waterkoker - Draadloos - 1.7 Liter
      • 08711252128887
      • 03612408010016
      1
    • Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223732151.jpg?ts=1
      Tomado Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart Tomado TWK1705B - Retro waterkoker - Matzwart - 1,7 liter inhoud - 2200 watt (1)
      Tomado Twk1705b - Waterkoker - 1,7 Liter - Retro - Matzwart
      • 08712876500226
      1
    • Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223822870.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178456655.jpg?ts=1
      Aigostar Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit Aigostar Sea 30CDW - Waterkoker - Wit (1)
      Aigostar Sea 30cdw - 1.7 Liter Waterkoker - Wit
      • 08433325200008
      1
    • Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126429244.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152336282.jpg?ts=1
      Wilfa Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L Wilfa Spring WKR-2000P - 2000 watt waterkoker - roze (1)
      Wilfa WKR-2000P Spring Waterkoker - 1,7 L
      • 07044876099563
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 54.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 54.95
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 54.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 54.50
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 54.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 54.50
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 54.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 54.95
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 54.50
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 54.50
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 54.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be