x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Russell Hobbs Waterkoker Prec. 2115070

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Russell Hobbs Waterkoker Prec. 2115070
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Russell Hobbs Waterkoker Prec. 2115070
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Russell Hobbs Waterkoker Prec. 2115070
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/100285274.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158473491.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/172893635.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142034335.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/149857550.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs Waterkoker Prec. 2115070 Waterkoker Prec. 2115070 Waterkoker Prec. 2115070 Russell Hobbs 21150-70 Precision Control - Instelbare Waterkoker (1)
  • 04008496792955
  • 21150-70
  • 2115070
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Ja
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Bereidingstijd minuten: 2.25 Minuten
    • Deksle openingstype: Pedaal
    • Snoeropslag: Ja
    • Verstelbare temperatuur: Ja
    • Warmhoud functie: Ja
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Garantie: 2 jaar
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit
    • Concealed heating element: Ja
    • Materiaal: Kunststof
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Instelbare temperatuur, Waterniveau indicator, Warmhoudfunctie, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • 53.96 54.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Temperatuurregeling met LCD-display Kies tussen 60-100 ° C 1.7L capaciteit Verborgen verwarmingselement Snoer opslag, Gewicht: 2.54413450...53.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Russell Hobbs 21150-70 Precision Control - Instelbare Waterkoker54.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 44.30
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 42.56
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 42.56
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 42.56
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 42.56
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 44.66
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 44.66
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 42.56
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 42.56
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 39.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 42.56
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 42.56
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.88
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 48.19
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 48.19
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 48.19
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.19
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.19
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.19
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 51.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 51.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 51.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 48.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 52.86
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 53.96
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 53.96
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 53.96
    • teamvergelijk@vergelijk.be