x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Russell Hobbs 23830-70 Elegance

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Russell Hobbs 23830-70 Elegance
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Russell Hobbs 23830-70 Elegance
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Russell Hobbs 23830-70 Elegance
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/161418828.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132362525.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155342636.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/164684059.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs 23830-70 Elegance 23830-70 Elegance 23830-70 Elegance 2200 Watt Waterkoker van hoogwaardig glas, BPA-vrij Inhoud van 1.7 Liter, goed voor 6 koppen thee Uitneembaar, Wasbaar Anti-kalkfilter Waterniveauvenster Verlichte aan/uit-knop , Met 360° draaivoet, Gewicht: 3.5384193051 Pond, Fabrikant: Spectrum Brands Benelux B.V. (1)
  • 04008496881307
  • 4845870
  • 23830-70
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Snoeropslag: Ja
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zilver, Blauw, Transparant, Zwart
    • Materiaal: Glas, Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, 360 voet
  • 59.99 64.70 EUR 2
    2
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      2200 Watt Waterkoker van hoogwaardig glas, BPA-vrij Inhoud van 1.7 Liter, goed voor 6 koppen thee Uitneembaar, Wasbaar Anti-kalkfilter Wa...59.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      2200 Watt Waterkoker van hoogwaardig glas, BPA-vrij Inhoud van 1.7 Liter, goed voor 6 koppen thee Uitneembaar, Wasbaar Anti-kalkfilter Wa...64.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Dualit DU72480 Kettle Jug 1,5L Polished/Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/122115224.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/95117653.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154173177.jpg?ts=1
      Dualit Dualit DU72480 Kettle Jug 1,5L Polished/Black DU72480 Kettle Jug 1,5L Polished/Black DU72480 Kettle Jug 1,5L Polished/Black Dualit Lite - Waterkoker D72480 - 1.5 liter (1)
      Dualit DU72480 Kettle Jug 1,5L Polished/Black
      • 00619743724809
      • 910088
      • 0619743724809
      2
    • Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/145111538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167667112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140256866.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/177472623.jpg?ts=1
      Moa Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe MOA Retro Waterkoker Zwart 1,8 liter - Elektrisch - RVS - EK3TB (1)
      Moa retro waterkoker ZWART met thermometer de luxe
      • 08718001903764
      1
    • Princess Waterkoker Moments
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207189014.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207189015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/207189016.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227273386.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/227273391.jpg?ts=1
      Princess Princess Waterkoker Moments Waterkoker Moments Waterkoker Moments Eenvoudig te bedienen via de HomeWizard Kitchen app op je smartphone of handmatig op het LED display Luxe design dat in elke moderne keuken past Slimme functies zoals instelbare thermostaat, warmhoudfunctie en tijdschema Hoog vermogen van 2200 Watt voor snel kookproces Maak jouw keuken compleet met de Moments Toaster (142360) en wifi Moments Koffiezetapparaat (246060), Gewicht: 2.425084882 Pond, Fabrikant: Princess (1)
      Princess Waterkoker Moments
      • 08713016100962
      2
    • Platinet PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/209855660.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217304937.jpg?ts=1
      Platinet Platinet PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs Platinet PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs (1)
      Platinet PEKVWPG Elektrische waterkoker - 1,7L - 2400 Watt - Grijs
      • 05907595454711
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 66.36
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 66.36
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 62.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 62.90
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 62.70
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 62.70
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.70
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 64.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 62.70
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 62.70
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 64.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 62.70
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 55.64
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 55.64
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 55.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 55.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be