x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Russell Hobbs K65 Anniversary Brushed Rvs

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Russell Hobbs K65 Anniversary Brushed Rvs
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Russell Hobbs K65 Anniversary Brushed Rvs
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Russell Hobbs K65 Anniversary Brushed Rvs
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/157977417.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158440324.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158440328.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226236920.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226236919.jpg?ts=1
Russell Hobbs Russell Hobbs K65 Anniversary Brushed Rvs K65 Anniversary Brushed Rvs K65 Anniversary Brushed Rvs Met de K65 Anniversary Waterkoker in geborsteld RVS viert Russell Hobbs het 65ste jubileum van hun iconische, best verkochte en tevens 's werelds eerste automatische "switch off" waterkoker lijn. De K65 Aniversary waterkoker 1,2 L van Russell Hobbs is vervaardigd uit geborsteld roestvrij staal. De elektrische waterkoker is geinspireerd op de fluitketel en heeft een echte retro uitstraling. Tot wel 5 grote koppen thee per keer dankzij een capaciteit van 1,2 liter. De waterkoker kookt in 50 sec... (2)
  • 05038061105797
  • 6859265
  • 23879016002
3
  • Materiaal
    • Materiaal kan: Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Geslacht: Unisex
  • Design
    • Kleur: Zilver
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • 66.94 75.52 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Iconische body en handvat, en slanke basis voor moderne functie met een retro uitstraling - viert het 65ste jubileum van de "K lijn" Kook...66.94, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Debijenkorf.be Debijenkorf.be
      7.0 (1)
      Met de K65 Anniversary Waterkoker in geborsteld RVS viert Russell Hobbs het 65ste jubileum van hun iconische, best verkochte en tevens 's...73.94, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Vida XL B.V Vida XL B.V
      De K65 Anniversary waterkoker van Russell Hobbs is ontworpen om de 65e verjaardag van de lancering van onze iconische en best verkochte, ...
      75.52, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • Camry Cr1259 Theemachine
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150408995.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161412444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147760982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151497407.jpg?ts=1
      Camry Camry Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Cr1259 Theemachine Met de boiler van Camry kunt u niet alleen de thee opwarmen, maar ook de gewenste temperatuur behouden. (1)
      Camry Cr1259 Theemachine
      • 05908256838475
      1
      deal
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg?ts=1
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 54.30
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 54.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 54.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.30
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 58.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 58.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 58.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 58.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 58.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 50.11
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 50.11
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 50.11
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 50.11
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 50.11
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 50.11
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 50.11
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 58.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 58.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 58.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 56.99
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 59.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 54.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 54.30
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 60.77
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 60.77
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 59.83
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 60.77
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 60.77
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 60.77
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 64.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 64.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 66.94
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 66.94
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 66.94
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 66.94
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 66.94
    • teamvergelijk@vergelijk.be