x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Severin WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Severin WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Severin WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Severin WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/142270851.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158143337.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/101293801.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144063007.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/158143338.jpg?ts=1
Severin Severin WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black WK3477 Glass-Tea-/Jug Kettle glass/brushed rvs/black Digitale thee- en waterkoker met temperatuurinstelling voor waterhoeveelheden tot 1,7 liter en thee tot 1,5 liter voor het opkoken van water binnen enkele minuten, het brouwen van thee en instant gerechten en voor de bereiding van babyvoeding Aanpassing van de watertemperatuur dankzij temperatuursensor en instelbare temperatuurniveaus: 40 °C 100 °C (5 °C), LCD-display met nauwkeurige temperatuurweergave tijdens het koken, "Quick-Boil-functie" 100 °C per druk op de knop, 30 min. Warmhoudfun... (1)
5.25 (1)
  • 04008146024108
  • WK3477
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Vermogen: 2200 Watt
    • Warmhoud functie: Ja
  • Design
    • Kleur: Transparant, Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Geslacht: Unisex
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Warmhoudfunctie, Thee filter
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief thee filter: Ja
  • 56.49 61.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Digitale thee- en waterkoker met temperatuurinstelling voor waterhoeveelheden tot 1,7 liter en thee tot 1,5 liter voor het opkoken van w...56.49, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      9.077095932113389 (28)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Severin WK 3477 - Waterkoker - Glas61.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 1 1
    • snel maar onhandig
      lijkt me al duidelijk als je de plus en minpunten bekijkt. Als je de kan onder de kraan houdt om te vullen kan dat niet met je rechterhand omdat de kraan meestal rechts zit en de kan is zwaar eigenlijk moet je hem met 2 handen houden. de koker waar de thee ingaat is even lang als de pot hoog is en het lukt bijna niet om de thee er uit te krijgen.
      4.0
      0 10
      • mooi
      • snel
      • instelbare temperatuur
      • zwaar
      • moet links houden om te vullen
      • losse thee eruit is moeilijk
    • Blaupunkt EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/217384970.jpg?ts=1
      Blaupunkt Blaupunkt EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken Blaupunkt EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken (1)
      Blaupunkt EKS802WH waterkoker - chic en elegantie in je keuken
      • 05901750504600
      1
    • Schneider Retro Waterketel Black SCKE17B
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189717199.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185833121.jpg?ts=1
      Schneider Schneider Retro Waterketel Black SCKE17B Retro Waterketel Black SCKE17B Retro Waterketel Black SCKE17B Schneider SCKE17B Waterkoker 1.7L 2200W Zwart/RVS (1)
      Schneider Retro Waterketel Black SCKE17B
      • 03527570052385
      • 3527570052385
      2
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg?ts=1
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg?ts=1
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • min
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 56.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 56.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 56.49
    • teamvergelijk@vergelijk.be