x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er waterkokers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Siemens waterkoker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in waterkoker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Siemens TW86104P Sensor for Senses
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/29150684.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/29150686.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/29150688.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/29150685.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/29150687.jpg
      Siemens Siemens TW86104P Sensor for Senses TW86104P Sensor for Senses TW86104P Sensor for Senses Deze waterkoker van Siemens heeft een inhoud van 1,5 liter en kent een instelbare verwarmingstemperatuur van 70ºC tot 100ºC. De waterkoker is gemaakt van roestvrij staal, dit zorgt ervoor dat het water tot 30 minuten op de gewenste temperatuur blijft. (1)
      Siemens TW86104P Sensor for Senses
      • 04242003683958
      • 4003382
      • 2166444
      • TW86104P
      3
      deal
      103.94 EUR
    • Siemens TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185761113.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185923877.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/30262853.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185761114.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/30262852.jpg
      Siemens Siemens TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs Siemens TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs (1)
      Siemens TW86105P Waterkoker 1,5L Grijs
      • 06958917600780
      • 04242003683972
      • 4005375
      • 000000000000231800
      • 3210781
      • TW86105P
      3
      67.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • KitchenAid DEFAULT
        • kitchenaid
      • Tefal DEFAULT
        • tefal
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Princess DEFAULT
        • princess
      • Kenwood DEFAULT
        • kenwood
    • Type waterkoker (type_waterkoker):
      • Fluitketel (fluitketel)
      • Heetwaterdispenser (heetwaterdispenser)
      • Waterkokers (waterkokers)
    • Merk (brand):
      • Philips (philips)
      • Tefal (tefal)
      • Bestron (bestron)
      • Bosch (bosch)
      • Princess (princess)
      • Siemens (siemens)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • AEG (aeg)
      • AFK (afk)
      • Aigostar (aigostar)
      • Alessi (alessi)
      • All Ride (all_ride)
      • Alpina (alpina)
      • Animo (animo)
      • Ariete (ariete)
      • ARO-Household (aro_household)
      • Bartscher (bartscher)
      • Beko (beko)
      • Beper (beper)
      • Bergner (bergner)
      • Berlinger Haus (berlinger_haus)
      • BK (bk)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braun (braun)
      • Bredemeijer (bredemeijer)
      • Breville (breville)
      • Brewista (brewista)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camry (camry)
      • Carpoint (carpoint)
      • Caso (caso)
      • Casselin (casselin)
      • Caterchef (caterchef)
      • Caterlite (caterlite)
      • Cecotec (cecotec)
      • Clatronic (clatronic)
      • Cloer (cloer)
      • COMELEC (comelec)
      • Concept (concept)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dantoy (dantoy)
      • DeLonghi (delonghi)
      • Demeyere (demeyere)
      • Deski (deski)
      • Deuba (deuba)
      • Domo (domo)
      • Domoclip (domoclip)
      • Dualit (dualit)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eddy Toys (eddy_toys)
      • Edenberg (edenberg)
      • Efbe-Schott (efbe_schott)
      • Eldom (eldom)
      • Elta (elta)
      • Emerio (emerio)
      • Esperanza (esperanza)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Euro Products (euro_products)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fellow (fellow)
      • G3 Ferrari (g3_ferrari)
      • GEFU (gefu)
      • Generic (generic)
      • Gerardo's Toys (gerardo_s_toys)
      • Girmi (girmi)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Graef (graef)
      • Grafner (grafner)
      • Grundig (grundig)
      • H.Koenig (h_koenig)
      • Habonne (habonne)
      • Hario (hario)
      • HAY (hay)
      • HEMA (hema)
      • Hendi (hendi)
      • Herzberg (herzberg)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Inventum (inventum)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jata (jata)
      • Kalorik (kalorik)
      • Kela (kela)
      • Kenwood (kenwood)
      • KINGHOFF (kinghoff)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Kiwi (kiwi)
      • Klarstein (klarstein)
      • KOENIC (koenic)
      • Korkmaz (korkmaz)
      • Korona (korona)
      • Krups (krups)
      • Lacor (lacor)
      • Lamart (lamart)
      • Le Creuset (le_creuset)
      • Leopold Vienna (leopold_vienna)
      • Löwenthal (lo_wenthal)
      • Magnani (magnani)
      • Medion (medion)
      • Melitta (melitta)
      • Mesko (mesko)
      • Mestic (mestic)
      • Moa (moa)
      • Monzana (monzana)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • MPM (mpm)
      • Nedis (nedis)
      • Nettimyynti.fi (nettimyynti_fi)
      • Nordic Home Culture (nordic_home_culture)
      • Novis (novis)
      • O-Water (o_water)
      • Olympia (olympia)
      • OneConcept (oneconcept)
      • Orange85 (orange85)
      • Outwell (outwell)
      • Petra (petra)
      • ProfiCook (proficook)
      • Reer (reer)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riviera & Bar (riviera_bar)
      • Roadstar (roadstar)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Royal Catering (royal_catering)
      • Royalty Line (royalty_line)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sage (sage)
      • Saro (saro)
      • Schneider (schneider)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Sharp (sharp)
      • Simeo (simeo)
      • Sinbo (sinbo)
      • Smeg (smeg)
      • Smile (smile)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Stelton (stelton)
      • Swan (swan)
      • Taurus (taurus)
      • Techwood (techwood)
      • Trisa Electronics (trisa_electronics)
      • Tristar (tristar)
      • TurboTronic (turbotronic)
      • Typhoon (typhoon)
      • Ufesa (ufesa)
      • Unold (unold)
      • Urban Home (urban_home)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipp (vipp)
      • Vivax (vivax)
      • WESTINGHOUSE (westinghouse)
      • Wilfa (wilfa)
      • Winkel (winkel)
      • WMF (wmf)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zwilling (zwilling)
    • Prijs (price):
      • < € 30 (budget)
      • € 30 - € 45 (price_2)
      • € 45 - € 75 (price_3)
      • ≥ € 75 (price_4)
    • Waterreservoir (capaciteit_watertank):
      • < 1.2 L (capaciteit_watertank_1)
      • 1.2 L - 1.7 L (capaciteit_watertank_2)
      • 1.7 L - 2 L (capaciteit_watertank_3)
      • ≥ 2 L (capaciteit_watertank_4)
    • Materiaal behuizing (materiaal_behuizing):
      • Glas (glas)
      • Aluminium (aluminium)
      • Hout (hout)
      • Keramiek (keramiek)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Silicone (silicone)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Functies (keukenapparaat_functies):
      • 360 voet (360_voet)
      • Antikalksysteem (antikalksysteem)
      • Automatisch uitschakelen (automatisch_uitschakelen)
      • Droogkoken veiligheid (droogkoken_veiligheid)
      • Dubbelwandig (dubbelwandig)
      • Instelbare temperatuur (instelbare_temperatuur)
      • Oververhittingsbescherming (oververhittingsbescherming)
      • Thee filter (thee_filter)
      • Verborgen verwarmingselement (verborgen_verwarmingselement)
      • Warmhoudfunctie (warmhoudfunctie)
      • Waterniveau indicator (waterniveau_indicator)
    • Kleur (kleur):
      • Transparant (transparant)
      • Bruin (bruin)
      • Taupe (taupe)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Crème (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Antraciet (antraciet)
      • Koraal (koraal)
    • Aantal temperatuurinstellingen (aantal_temperatuurinstellingen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 12 (12)
      • 13 (13)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 400 Watt (<400)
      • 400 Watt - 700 Watt (400_700)
      • 700 Watt - 1000 Watt (700_1000)
      • > 1000 Watt (>1000)
    • Varianten (group):
      • Alessi Plissé (alessi_plisse_)
      • Ariete Vintage (ariete_vintage)
      • Bugatti Vera (bugatti_vera)
      • Kenwood kMix (kenwood_kmix)
      • KitchenAid Artisan (kitchenaid_artisan)
      • Philips Avance Collection (philips_avance_collection)
      • Philips Daily Collection (philips_daily_collection)
      • Philips Viva Collection (philips_viva_collection)
      • Schneider SL W2 (schneider_sl_w2)
      • Stelton Emma (stelton_emma)
      • Wilfa Classic (wilfa_classic)
      • Wilfa Spring (wilfa_spring)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be