x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Tefal KI150 Dialog Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Tefal KI150 Dialog Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Tefal KI150 Dialog Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Tefal KI150 Dialog Zilver
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/155018474.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/84724637.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182015694.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143154537.jpg
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143154544.jpg
Tefal Tefal KI150 Dialog Zilver KI150 Dialog Zilver KI150 Dialog Zilver 1,7 liter inhoud Ergonomische aan/uit-schakelaar en automatische kookstop en handmatige uitschakelmogelijkheid Draadloos, 360° sokkel Afneembaar deksel en uitneembaar antikalkfilter In de set verkrijgbaar met glazen koffiezetapparaat en broodrooster, Gewicht: 1.984160358 Pond, Fabrikant: Groupe SEB (1)
  • 03045386362813
  • 03045386362806
  • 1271407
  • KI150D
2
  • Technische details
    • Capaciteit watertank: 1.7 L
    • Voet met draaihoek van 360 graden: Ja
    • Waterniveau-indicator: Ja
    • Instelbare thermostaat: Nee
    • Vermogen: 2400 Watt
    • Anti-slip rubberen voetjes: Ja
    • Antikalksysteem: Ja
    • Scharnierend deksel: Ja
    • Indicatielampje: Ja
    • Koel(e) handvat(en): Ja
    • Snoeropslag: Ja
    • Verbinding: Draadloos
    • Verstelbare temperatuur: Nee
    • Warmhoud functie: Nee
  • Materiaal
    • Materiaal kan: RVS, Metaal
  • Algemene kenmerken
    • Materiaal behuizing: RVS
    • Type waterkoker: Waterkokers
    • Draadloos: Ja
    • Design: Modern
    • Dubbelwandig: Nee
    • Temperatuurdisplay: Nee
    • Waterfilter: Nee
  • Design
    • Kleur: Zwart, Grijs, Zilver
    • Concealed heating element: Ja
    • Materiaal: Synthetisch, Staal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Waterniveau indicator, Droogkoken veiligheid, Antikalksysteem, Verborgen verwarmingselement, 360 voet
  • Eigenschappen
    • Reiswaterkoker: Nee
    • Automatische droogkookbeveliging: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 22 cm
    • Hoogte: 22 mm
    • Lengte: 19 cm
  • Inhoud van de verpakking
    • Inclusief thee filter: Nee
  • Filteren
    • Verwijderbare filter: Ja
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Prestatie
    • Works on 12 volts: Nee
  • 40.76 42.16 EUR 2
    2
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Tefal Waterkoker Dialog KI150D40.76, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon Amazon
      1,7 liter inhoud Ergonomische aan/uit-schakelaar en automatische kookstop en handmatige uitschakelmogelijkheid Draadloos, 360° sokkel Afn...42.16, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • ESPRESSIONS Smart Kettle
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140658232.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/82861850.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155396392.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158251367.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/181265438.jpg
      ESPRESSIONS ESPRESSIONS Smart Kettle Smart Kettle Smart Kettle Warmhoudfunctie, houdtwater20 min op temperatuur 6 temperatuurstanden Geluidssignaal wanneer de waterkoker klaar is 2400 watt en uitneembaarkalkfilter Fluisterstille waterkoker (1)
      ESPRESSIONS Smart Kettle
      • 08756571119659
      • EP9650
      • 910086
      • 8756571119659
      1
    • OneConcept SS17 waterkoker 2200W 1,7L rood lichteffect
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45853365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/106458894.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/45853366.jpg
      OneConcept OneConcept SS17 waterkoker 2200W 1,7L rood lichteffect SS17 waterkoker 2200W 1,7L rood lichteffect SS17 waterkoker 2200W 1,7L rood lichteffect draadloze waterkoker - 360° draaibare stekker, 2200W vermogen, 1,7 liter volume, roestvrijstalen behuizing met venster, blauwe LED-binnenverlichting, cool-touch handvat (1)
      OneConcept SS17 waterkoker 2200W 1,7L rood lichteffect
      • 04260275623571
      • 4260275623571
      1
      deal
    • Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147774247.jpg
      Animo Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter Dubbelwandige Animo Waterverwarmer met peilglas, regelbare thermostaat 0 - 97°C, droogkookbeveiliging en no-drip kraan met snelkoppeling voor S-uitlooparm of snelschenkslang. Specificaties Aansluitwaarde 1N~230V/3200W/50-60Hz. Uurcapaciteit 30 ltr. Afmeting 355x515 Vaste wateraansluiting Geschikt voor +/- 200 kopjes Alle dubbelwandige waterverwarmers van Animo zijn vervaardigd uit RVS 18/9 en zijn uitgerust met droogkookbeveiliging. (1)
      Animo RVS Dubbelwandige Waterverwarmer 20 liter
      • 08715476300654
      1
      deal
    • Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/127908302.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/144674361.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/225980788.jpg
      Graef Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Waterkoker Graef WK900 Exclusive Bestel Waterkoker Graef WK900 Exclusive online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias. (1)
      Graef Waterkoker Graef WK900 Exclusive
      • 04001627001728
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 37.16
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 37.17
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 37.16
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 37.17
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 37.16
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 37.16
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 37.16
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 37.16
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 37.17
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 37.17
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 37.17
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 40.59
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 40.59
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 40.59
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 31.79
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 32.79
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.79
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 35.79
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 36.79
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 37.79
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 37.79
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 37.79
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 37.79
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 31.79
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 31.79
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 39.79
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 34.79
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 35.79
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 35.79
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.79
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.79
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 32.79
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 32.79
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 32.79
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 33.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 33.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 40.61
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 40.61
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 40.61
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 40.76
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 40.76
    • teamvergelijk@vergelijk.be