x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Braun BC12 wekker Kleur: zwart

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Braun BC12 wekker Kleur: zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Braun BC12 wekker Kleur: zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Braun BC12 wekker Kleur: zwart
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151820121.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151820122.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151820124.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/151820125.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/182523586.jpg?ts=1
Braun Braun BC12 wekker Kleur: zwart BC12 wekker Kleur: zwart BC12 wekker Kleur: zwart Braun BC12B - Wekker - Analoog - Stil uurwerk - Zwart (1)
  • 05013348618627
  • BC12B
1
  • Technische details
    • Snoozefunctie: Ja
    • Type stroombron: Batterij/Accu, Accu
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof
    • Klok type: Wekker
  • Accu/Batterij
    • Batterijtype: AAA (LR03)
  • Algemene kenmerken
    • Digitaal of analoog: Analoog
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 95 g
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Beeldscherm
    • Display type: Analoog
  • 27.50 27.50 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Braun BC12B - Wekker - Analoog - Stil uurwerk - Zwart27.50, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Thomson CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246159941.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246168623.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/246168621.jpg?ts=1
      Thomson Thomson CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart Thomson CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart (2)
      Thomson CR50DAB - DAB+ Wekkerradio - Zwart
      • 03499550380187
      • CR50DAB
      1
    • Technoline WT465 - Wekkerradio Quartzklok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185170133.jpg?ts=1
      Technoline Technoline WT465 - Wekkerradio Quartzklok WT465 - Wekkerradio Quartzklok WT465 - Wekkerradio Quartzklok wekkerradio kwartshorloge Weergave van de tijd: 12/24 uur AM/FM-radio met zendergeheugen 2 wektijden met sluimerfunctie Alarm met radio of beltoon Sleeptimer (1)
      Technoline WT465 - Wekkerradio Quartzklok
      • 04029665204659
      2
    • TFA-Dostmann Timer TFA 38.1026 Chroom Analoog
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116240793.jpg?ts=1
      TFA-Dostmann TFA-Dostmann Timer TFA 38.1026 Chroom Analoog Timer TFA 38.1026 Chroom Analoog Timer TFA 38.1026 Chroom Analoog TFA Dostmann 38.1026 Timer Chroom Analoog (1)
      TFA-Dostmann Timer TFA 38.1026 Chroom Analoog
      • 04009816016546
      • 38.1026
      1
    • Nedis CLAR004BK Digitale Wekkerradio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157704358.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219826057.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219826058.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/256591877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/165998603.jpg?ts=1
      Nedis Nedis CLAR004BK Digitale Wekkerradio CLAR004BK Digitale Wekkerradio CLAR004BK Digitale Wekkerradio Digitale wekkerradio - Met deze wekkerradio stap jij elke dag met je goede been uit bed. Kies één van de 20 voorkeurszenders zodat jij altijd de radiozender krijgt die bij jouw humeur past. Dankzij de handige USB-poort kun je apparaten zoals je telefoon opladen. Het platte design zorgt dat de radiowekker weinig ruimte inneemt en dat je deze aan de muur kunt ophangen.Compacte en stijlvolle radiowekkerDeze platte radiowekker is ideaal voor op je nachtkastje of aan de muur. De tijd is duidelijk leesbaar, zonder dat het pijnlijk is voor je ogen in het donker. En wil jij net iets langer blijven liggen dan je partner? Dan heb je met dit exemplaar de mogelijkheid om 2 alarmen te zetten. Je kunt daarnaast een koptelefoon inpluggen als je even alleen naar de radio wilt luisteren. En wil je jouw telefoon opladen? Dan plug je gewoon je kabel in en bezorg je jouw telefoon weer een volle batterij.Eigenschappen: AMen FM wekkerradio Twintig voorkeurszenders Wekkerradio met USB Kies zelf (4)
      Nedis CLAR004BK Digitale Wekkerradio
      • 05412810274109
      • CLAR004BK
      • 49116048
      4
    • min
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.23
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.23
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 29.18
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 29.18
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 34.16
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 34.16
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 33.14
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 32.63
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 32.12
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 32.12
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 31.61
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.10
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 30.59
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 30.08
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 23.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 23.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 23.50
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 20.73
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 20.73
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 24.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 24.00
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 24.00
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 27.50
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 27.50
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 27.50
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 27.50
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 27.50
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 27.50
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 27.50
    • teamvergelijk@vergelijk.be