x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Lexibook - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Lexibook - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Lexibook - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Lexibook - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP)
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162652665.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162652668.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/223705887.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/254217157.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/162652667.jpg?ts=1
Lexibook Lexibook - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP) - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP) - Spider-Man - 3D Projector Clock (RP500SP) Druk op de voet om een gezellig nachtlampje gedurende maximum 15 minuten te lichten. FM Radio. Digitale tijdsweergave op het LCD-scherm. Voeding: 4 LR6/AA batterijen niet meegeleverd Gelieve de verpakking te bewaren voor het geval u ze later nog nodig hebt. Garantie: 2 jaar. Ontworpen en ontwikkeld in Europa - Made in China., Éditeur: LEXIBOOK (1)
  • 03380743027159
  • RP500SP
2
  • Design
    • Kleur: Blauw, Multi, Zwart, Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • Accu/Batterij
    • Batterijtype: AA (LR06)
  • Algemene kenmerken
    • Batterijen vereist: Ja
    • Certificering: - CE
    • Geslacht: Jongens
    • Land van herkomst: China
  • Technische details
    • Ondersteund aantal batterijen: 4
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Kinderen
  • 29.99 29.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      Druk op de voet om een gezellig nachtlampje gedurende maximum 15 minuten te lichten. FM Radio. Digitale tijdsweergave op het LCD-scherm. ...29.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Druk op de voet om een gezellig nachtlampje gedurende maximum 15 minuten te lichten. FM Radio. Digitale tijdsweergave op het LCD-scherm. ...29.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Philips TAR4406 - Klokradio - Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204499349.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204530747.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204530748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204530751.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204530745.jpg?ts=1
      Philips Philips TAR4406 - Klokradio - Wit TAR4406 - Klokradio - Wit TAR4406 - Klokradio - Wit Philips TAR4406 - Klokradio - Wit (11)
      Philips TAR4406 - Klokradio - Wit
      • 04895229116658
      • TAR4406/12
      • TAR4406
      2
    • Denver CRQ-100 – Wekkerradio – Draadloos opladen – Snooze functie – FM radio – USB - Zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238152539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238152543.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238152545.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238152540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/238152538.jpg?ts=1
      Denver Denver CRQ-100 – Wekkerradio – Draadloos opladen – Snooze functie – FM radio – USB - Zwart CRQ-100 – Wekkerradio – Draadloos opladen – Snooze functie – FM radio – USB - Zwart CRQ-100 – Wekkerradio – Draadloos opladen – Snooze functie – FM radio – USB - Zwart Denver CRQ-100 Wekkerradio Draadloos opladen Snooze functie FM radio USB - Zwart (1)
      Denver CRQ-100 – Wekkerradio – Draadloos opladen – Snooze functie – FM radio – USB - Zwart
      • 05706751054815
      • CRQ-100
      1
    • Metronic Wekkerradio Duo Oranje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146779182.jpg?ts=1
      Metronic Metronic Wekkerradio Duo Oranje Wekkerradio Duo Oranje Wekkerradio Duo Oranje AM/FM tuner Onafhankelijke dubbele alarmen Slaapfunctie Snooze-functie luidspreker 0,5w Witte led-indicator (1)
      Metronic Wekkerradio Duo Oranje
      • 03420744770347
      2
    • Balance Kubus wekkerradio
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157687573.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166058575.jpg?ts=1
      Balance Balance Kubus wekkerradio Kubus wekkerradio Kubus wekkerradio Balance 132638 Wekkerradio (3)
      Balance Kubus wekkerradio
      • 08712511162161
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 54.66
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 54.66
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 54.66
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 45.67
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 45.67
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 45.67
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 45.67
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 54.66
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 54.66
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 54.66
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 54.66
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 50.78
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 50.78
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 52.69
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 52.69
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 52.69
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 53.38
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.38
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 54.21
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 54.21
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 54.21
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 48.97
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.97
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 51.45
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 51.45
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 51.45
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 51.45
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 51.45
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 51.45
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 54.57
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 48.71
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 48.71
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 44.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 44.95
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 42.42
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 42.42
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 42.42
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 43.29
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 43.29
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 43.29
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 43.29
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 43.29
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 43.29
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 41.73
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 41.73
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 41.73
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 29.99
    • teamvergelijk@vergelijk.be