x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Technoline WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Technoline WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Technoline WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Technoline WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/132246966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/248063769.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/238431785.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/226107392.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/215975382.jpg?ts=1
Technoline Technoline WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1 WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1 WT195 Wekker Zendergestuurd Zwart Alarmtijden 1 DESIGN: dankzij het discrete formaat (9,5 x 3,2 x 8 cm) en de chique hoogglans look past deze wekker in elk modern huishouden. Eén blik is voldoende en je krijgt informatie over de huidige binnentemperatuur en ook over de datum en de dag van de week. Deze wekker toont je de tijd en temperatuur op een LCD-display. Door de achtergrondverlichting is deze wekker goed afleesbaar, ook bij slechte lichtomstandigheden. (1)
  • 04029665001951
  • WT 195
2
  • Technische details
    • Snoozefunctie: Ja
    • Thermometer: Ja
    • Agenda: Ja
    • Alarm function: Ja
    • Backlight: Ja
    • Ondersteund aantal batterijen: 2
    • Wekker: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Accu/Batterij
    • Batterijtype: AA (LR06)
  • 29.36 34.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      DESIGN: dankzij het discrete formaat (9,5 x 3,2 x 8 cm) en de chique hoogglans look past deze wekker in elk modern huishouden. Eén blik i...29.36, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Technoline WT 195 zwart Radiogestuurde wekker34.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Kaiser Fototechnik Digital Timer
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/155155684.jpg?ts=1
      Kaiser Fototechnik Kaiser Fototechnik Digital Timer Digital Timer Digital Timer Kaiser Digital Timer Vergrotersklok 4030 Exposure Timer (1)
      Kaiser Fototechnik Digital Timer
      • 04001072040303
      • 4030
      1
    • Karlsson Normann wekker Kleur: wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/208366338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203284956.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/203284957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185182494.jpg?ts=1
      Karlsson Karlsson Normann wekker Kleur: wit Normann wekker Kleur: wit Normann wekker Kleur: wit De mooie Karlsson Normann wekker kunt u op tafel zetten als klok, maar natuurlijk ook gebruiken als wekker. De tijdloze stalen behuizing en wijzerplaat pass... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Karlsson Normann wekker Kleur: wit
      • 08714302639302
      4
      deal
    • Technoline Proficell/Technoline WT 182 Radio Controlled Klok
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/153823811.jpg?ts=1
      Technoline Technoline Proficell/Technoline WT 182 Radio Controlled Klok Proficell/Technoline WT 182 Radio Controlled Klok Proficell/Technoline WT 182 Radio Controlled Klok De WT 182 is een klassieke wekkerradio met digitale tijdweergave Naast de exacte tijd via draadloze ontvangst kun je bovendien de binnentemperatuur, de datum en de huidige dag van de week aflezen De wekker heeft een alarm en voor de "vijf-minuten langere ligduur" een passende sluimerfunctie De achtergrondverlichting met één druk op de knop zorgt ervoor dat je ook in het donker de tijd zeer goed kunt aflezen (1)
      Technoline Proficell/Technoline WT 182 Radio Controlled Klok
      • 04029665001821
      • WT 182
      2
    • BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116864960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141910797.jpg?ts=1
      BulbBotz BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin Bulbbotz Wekker Guardians Of The Galaxy Rocket Racoon 14 Cm Bruin (1)
      BulbBotz wekker Guardians of the Galaxy Rocket Racoon 14 cm bruin
      • 05060407851457
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 28.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 28.99
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 29.42
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.42
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 29.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.40
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 29.42
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.42
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 34.20
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 24.05
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 24.05
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 24.05
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 24.05
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 25.89
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 30.84
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 29.36
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 29.36
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 29.36
    • teamvergelijk@vergelijk.be