x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Alecto Wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Alecto BC-100
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178003325.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158378959.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158378957.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158378962.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158378961.jpg
      Alecto Alecto BC-100 BC-100 BC-100 Komt jouw kindje regelmatig uit bed voordat hij of zij er uit mag, dan is de Alecto BC-100 iets voor jullie. Als ouder stel je een tijd in wanneer de kleine uit bed mag. Het display heeft 's nachts een blauwe kleur en laat een maantje zien. Dit is voor je kind een teken dat hij nog in bed moet blijven. Is de ingestelde tijd bereikt? Dan springt de slaaptrainer naar een oranje scherm waarin een zonnetje te zien is. Tijd om op te staan. De slaaptrainer is draadloos en oplaadbaar met een micro-U... (1)
      Alecto BC-100
      • 08712412574834
      • BC-100
      • 4896855
      5
      deal
      32.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Lexon DEFAULT
        • lexon
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Lexon (lexon)
      • Karlsson (karlsson)
      • Gingko (gingko)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atrium (atrium)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso (calypso)
      • Casio (casio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cresta (cresta)
      • Deluxa (deluxa)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dugena (dugena)
      • Dunlop (dunlop)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Explore Scientific (explore_scientific)
      • Flow (flow)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Moses (moses)
      • Muse (muse)
      • Nedis (nedis)
      • Nextime (nextime)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nordal (nordal)
      • Oregon (oregon)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Panasonic (panasonic)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • TFA (tfa)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Trevi (trevi)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • URage (urage)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €34 (budget)
      • > €34 (high)
    • Varianten (group):
      • Philips Somneo (philips_somneo)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productfamilie (family):
      • Philips myKidsRoom (philips_mykidsroom)
    • Alarm klok functie (alarm_klok_functie):
      • Calendar display (calendar_display)
      • Snooze (snooze)
      • Weather display (weather_display)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be