x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Casio Wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Casio Wecker TQ-359-1EF
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162315834.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/124729758.jpg
      Casio Casio Wecker TQ-359-1EF Wecker TQ-359-1EF Wecker TQ-359-1EF analoog; kwarts; verlichting; sluimerfunctie Kleur behuizing: zwart; kleur wijzerplaat: wit Zeer nauwkeurig: dankzij het hoogwaardige kwartsuurwerk is de tijd van de wekker zeer nauwkeurig. Super luide alarmtoon voor zware slapers; fabrieksgarantie: 2 jaar bij verkoop en verzending door Amazon. Bij verkoop en levering door derden is de informatie die verstrekt wordt door de verkoper van toepassing Inhoud levering: de verpakking wordt geleverd met een mooie, originele Casio-geschenkdoos, handl... (1)
      Casio Wecker TQ-359-1EF
      • 04971850757382
      2
      23.69 EUR
    • Casio Alarm Clock Wake Up Timer Black
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164144780.jpg
      Casio Casio Alarm Clock Wake Up Timer Black Alarm Clock Wake Up Timer Black Alarm Clock Wake Up Timer Black . (1)
      Casio Alarm Clock Wake Up Timer Black
      • 04971850773474
      1
      21.95 EUR
    • Casio Digital Alarm Clock Wake Up Timer White
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162048673.jpg
      Casio Casio Digital Alarm Clock Wake Up Timer White Digital Alarm Clock Wake Up Timer White Digital Alarm Clock Wake Up Timer White . (1)
      Casio Digital Alarm Clock Wake Up Timer White
      • 04971850773689
      1
      19.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Lexon DEFAULT
        • lexon
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Philips (philips)
      • Karlsson (karlsson)
      • Gingko (gingko)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atletico de Madrid (atletico_de_madrid)
      • Atrium (atrium)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • BestPriceAlarm (bestpricealarm)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BON (bon)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso (calypso)
      • Casio (casio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cresta (cresta)
      • Daewoo (daewoo)
      • Deluxa (deluxa)
      • Denver (denver)
      • Dugena (dugena)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Explore Scientific (explore_scientific)
      • Flow (flow)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Jacob Jensen (jacob_jensen)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • JBL (jbl)
      • Kartell (kartell)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Mondaine (mondaine)
      • Moses (moses)
      • Muse (muse)
      • Nedis (nedis)
      • Nextime (nextime)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nordal (nordal)
      • Oregon (oregon)
      • Oregon Scientific (oregon_scientific)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Panasonic (panasonic)
      • Paterson Photographic (paterson_photographic)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Riverdale (riverdale)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Seiko (seiko)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Sonic (sonic)
      • Sonic Alert (sonic_alert)
      • Sony (sony)
      • Technoline (technoline)
      • TFA (tfa)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €34 (budget)
      • > €34 (high)
    • Varianten (group):
      • Philips Somneo (philips_somneo)
      • Sony ICF-C1 (sony_icf_c1)
    • Kleur product (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Marmer (marmer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productfamilie (family):
      • Philips myKidsRoom (philips_mykidsroom)
    • Alarm klok functie (alarm_klok_functie):
      • Calendar display (calendar_display)
      • Snooze (snooze)
      • Weather display (weather_display)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be