x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Wekkers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Puik Art Wekker

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Wekker categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Puik Art clork tafelklok - naturel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/178375345.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171838583.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171838541.jpg
      Puik Art Puik Art clork tafelklok - naturel clork tafelklok - naturel clork tafelklok - naturel Clork Klok Naturel (l) 24 X (b) 24 X (h) 10 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Clork klok van Puik is 19 centimeter breed, 19 centimeter hoog en 5 centimeter diep. De klok is gemaakt van kurk en staal en weegt 0,5 kilogram. De Clork klok is stil en werkt op één AA batterij. De klok is verkrijgbaar in verschillende kleuren. De ontwerper van de Clork klok is Ilias Ernst. (1)
      Puik Art clork tafelklok - naturel
      • 08719189001310
      2
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LEGO DEFAULT
        • lego
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Lexon DEFAULT
        • lexon
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • LEGO (lego)
      • Philips (philips)
      • Lexon (lexon)
      • Karlsson (karlsson)
      • Gingko (gingko)
      • 24hShop (24hshop)
      • Adler (adler)
      • Alcatel (alcatel)
      • Alecto (alecto)
      • Alessi (alessi)
      • Arne Jacobsen (arne_jacobsen)
      • Atlanta (atlanta)
      • Atrium (atrium)
      • Balance (balance)
      • Balvi (balvi)
      • Bigben Interactive (bigben_interactive)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Braun (braun)
      • Bresser (bresser)
      • BulbBotz (bulbbotz)
      • Caliber (caliber)
      • Calypso (calypso)
      • Casio (casio)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • ClicTime (clictime)
      • Cloudnola (cloudnola)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cresta (cresta)
      • Deluxa (deluxa)
      • Denver (denver)
      • Disney (disney)
      • Dugena (dugena)
      • Dunlop (dunlop)
      • Egmont toys (egmont_toys)
      • Explore Scientific (explore_scientific)
      • Flow (flow)
      • Geemarc Telecom (geemarc_telecom)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Hama (hama)
      • HEMA (hema)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Inovalley (inovalley)
      • Jacques Farel (jacques_farel)
      • Kid'Sleep (kid_sleep)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Ksix (ksix)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lexibook (lexibook)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mebus (mebus)
      • Menu (menu)
      • Metronic (metronic)
      • Moses (moses)
      • Muse (muse)
      • Nedis (nedis)
      • Nextime (nextime)
      • Nikkei (nikkei)
      • Nordal (nordal)
      • Oregon (oregon)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Panasonic (panasonic)
      • PT Living (pt_living)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Riverdale (riverdale)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sanrio (sanrio)
      • Seiko (seiko)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoundLogic (soundlogic)
      • Soundmaster (soundmaster)
      • Star Wars (star_wars)
      • Sweet living (sweet_living)
      • Technisat (technisat)
      • Technoline (technoline)
      • TFA (tfa)
      • TFA-Dostmann (tfa_dostmann)
      • Trevi (trevi)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • URage (urage)
      • Vitra (vitra)
      • Vtech (vtech)
      • Zazu (zazu)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €34 (budget)
      • > €34 (high)
    • Varianten (group):
      • Philips Somneo (philips_somneo)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Acryl (acryl)
      • Acrylglas (acrylglas)
      • Alloy (alloy)
      • Aluminium (aluminium)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kurkhout (kurkhout)
      • Linnen (linnen)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Digitaal of analoog (Digitaal_of_analoog):
      • Analoog (analoog)
      • Digitaal (digitaal)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productfamilie (family):
      • Philips myKidsRoom (philips_mykidsroom)
    • Alarm klok functie (alarm_klok_functie):
      • Calendar display (calendar_display)
      • Snooze (snooze)
      • Weather display (weather_display)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be