x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Beta Werkbank leeg C58M-O

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Beta Werkbank leeg C58M-O
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Beta Werkbank leeg C58M-O
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Beta Werkbank leeg C58M-O
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147176078.jpg?ts=1
Beta Beta Werkbank leeg C58M-O Werkbank leeg C58M-O Werkbank leeg C58M-O Beta Werkbank leeg C58M-O\\n\\nBeschrijving\\n * Metalen werkblad volledig bedekt met een afneembare rubber anti-slipmat. * Onderste plank vervaardigd uit hout. * belastbaar tot: 2 T. * Te combineren met C58P gereedschap panelen. Kunnen niet vastgezet worden. * 2 laden met sloten. * Kan vastgezet worden op een vloer. * Aluminium werkblad, art.nr.: C58M/PA optioneel leverbaar.\\nTechnische gegevens (1)
  • 08014230424989
1
  • 736.16 736.16 EUR 1
    1
    • Toolmax Toolmax
      Beta Werkbank leeg C58M-O\\n\\nBeschrijving\\n * Metalen werkblad volledig bedekt met een afneembare rubber anti-slipmat. * Onderste plan...736.16, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Facom FACO werkbank, 2000x850x750mm, werkblad beuken multiplex
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/146953951.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/173388468.jpg?ts=1
      Facom Facom FACO werkbank, 2000x850x750mm, werkblad beuken multiplex FACO werkbank, 2000x850x750mm, werkblad beuken multiplex FACO werkbank, 2000x850x750mm, werkblad beuken multiplex Werkblad in multiplexbeukenhout met een dikte van 30 mm, behandeld met lijnolie voor meer weerstand tegen vloeistoffen en een eenvoudig onderhoud. Zeer sterke gelaste en vastgeklonken metalen constructie. Statische weerstand: 1 ton. Kan op de grond bevestigd worden. Bevestiging van een bankschroef mogelijk. Breed dwarsstuk dat dienstdoet als rek of als voetsteun. Kan worden uitgerust met 2 aanvullende WB.DRAWERPB-laden. Eenvoudige en snelle montage (1)
      Facom FACO werkbank, 2000x850x750mm, werkblad beuken multiplex
      • 03662424009235
      1
    • Facom Lade - WB.DRAWER
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226441264.jpg?ts=1
      Facom Facom Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade 140mm voor onder het werkblad, links of rechts te bevestigen. Met plaats voor 3 modules. Afsluitbaar met sleutel (1)
      Facom Lade - WB.DRAWER
      • 03148518324724
      2
    • Batavia transformer werkbank en trapladder
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/125205025.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215337509.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84309657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151490591.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100378391.jpg?ts=1
      Batavia Batavia transformer werkbank en trapladder transformer werkbank en trapladder transformer werkbank en trapladder Een sterke bouw- en industrietrap met 4 veelzijdige functies in één De BATAVIA 7062245 Transformer is een sterke bouw- en industrietrap met 4 veelzijdige functies in één, de perfecte combinatie voor zelfstandige professionals en doe-het-zelvers die hoge eisen stellen aan hun materiaal. De Batavia Transformer is in 4 verschillende standen te gebruiken. Als sterke en veilige ladder met 2 extra brede treden (antislip) en als trap met praktische uitschuifbare beugel voor extra veiligheid en stabi... (2)
      Batavia transformer werkbank en trapladder
      • 04050255027129
      • 547919
      2
    • Festool 500869 MFT/3 Conturo Multifunctionele tafel MFT 3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/91405715.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200659537.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204928093.jpg?ts=1
      Festool Festool 500869 MFT/3 Conturo Multifunctionele tafel MFT 3 500869 MFT/3 Conturo Multifunctionele tafel MFT 3 500869 MFT/3 Conturo Multifunctionele tafel MFT 3 - multifunctionele tafel- adapterplaat AP-KA 65- dwarsstuk QT-MFT/3- in doos- 1 tafel- 1000 mogelijkheden.- Voor stationair gebruik van de kantenlijmer- Glijgeleidingen voor het veilig geleiden van het werkstuk- Maakt het zwenken van de machine (0-47°) in de tafel mogelijk en daarmee een horizontale steun van het werkstuk bij het bekanten - voor een comfortabele en veilige geleiding, ook van grotere objectenIdeaal geschikt voor- Voor kleine series, rechte kanten, vrije vormelementen en het ve... (3)
      Festool 500869 MFT/3 Conturo Multifunctionele tafel MFT 3
      • 04014549238684
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Mon Mar 21 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 654.37
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 654.37
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 654.37
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 654.37
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 654.37
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 701.56
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 736.16
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 736.16
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 736.16
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 736.16
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 736.16
    • teamvergelijk@vergelijk.be