x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Black & Decker Black+Decker workmate WM626

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Black & Decker Black+Decker workmate WM626
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Black & Decker Black+Decker workmate WM626
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Black & Decker Black+Decker workmate WM626
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116304659.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/102885077.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/135729071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/144496396.jpg?ts=1
Black & Decker Black & Decker Black+Decker workmate WM626 Black+Decker workmate WM626 Black+Decker workmate WM626 Twee werkhoogtes: werkbank- en schraaghoogte, te gebruiken als werkbank, om uw gereedschap op vast te klemmen, bankschroef, zaagbok Duurzaam onderstel van staal Ingeklapt compact op te bergen en te vervoeren Dubbele klemassen voor verhoogde klemkracht en meer gebruiksmogelijkheden Verstelbare klemplanken met groeven voor nog meer klemmogelijkheden en betrouwbare klemkracht Speciaal ontworpen voor makkelijk opzetten en opruimen Rubberen steunen voor anti-slip Technische gegevens WM626: Werkhoo... (1)
  • 05011402100514
  • 840612
1
  • Design
    • Materiaal: Metaal
    • Kleur: Multi
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 74 cm
    • Hoogte: 77.5 cm
  • 77.75 77.75 EUR 1
    1
    • Mastertools Mastertools
      Twee werkhoogtes: werkbank- en schraaghoogte, te gebruiken als werkbank, om uw gereedschap op vast te klemmen, bankschroef, zaagbok Duurz...77.75, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Westfalia Multifunctionele werkbank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158590682.jpg?ts=1
      Westfalia Westfalia Multifunctionele werkbank Multifunctionele werkbank Multifunctionele werkbank Zeer praktische, robuuste werkbank met hulp die deze 4 functies biedt: gebruik als conventionele bok, voor all-round bewegingen, bijvoorbeeld tijdens het frezen, als extensie voor het zagen. Technische specificaties: * Maximum laadvermogen 200 kg * Afmetingen: 670 x 750 x 830 - 1290 mm * Gewicht: 12 kg * In hoogte verstelbaar (1)
      Westfalia Multifunctionele werkbank
      • 04040746188972
      1
    • PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154203484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184867802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166776963.jpg?ts=1
      PRACTO PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm Met opbergladeHouten werkblad in MDF van 12 mm dikteOnderblad voor het opbergen van het grotere gereedschap en toebehorenSnelle en eenvoudige montage dankzij kliksysteemStevige en stabiele uitvoering23kg (1)
      PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm
      • 05414045027758
      1
    • Facom Lade - WB.DRAWER
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226441264.jpg?ts=1
      Facom Facom Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade 140mm voor onder het werkblad, links of rechts te bevestigen. Met plaats voor 3 modules. Afsluitbaar met sleutel (1)
      Facom Lade - WB.DRAWER
      • 03148518324724
      2
    • HUVEMA K8053 Mobiele werkbank met gereedschapswand met 25mm MDF werkblad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/216549227.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147156089.jpg?ts=1
      HUVEMA HUVEMA K8053 Mobiele werkbank met gereedschapswand met 25mm MDF werkblad K8053 Mobiele werkbank met gereedschapswand met 25mm MDF werkblad K8053 Mobiele werkbank met gereedschapswand met 25mm MDF werkblad De HuvemaK8053 werktafel is een handige, mobiele werktafel met twee afsluitbare kasten. Bijzondere kenmerken * 2 laden gaatjesboard * Bevat verlichting * Werktafel van gegalvaniseerd staal/rvs * 2 vaste wielen * 1 zwenkbaar wiel * 1 zwenkbaar wiel met rem * Laden met verdeelvakken * Kleur RAL 5015 * Gepoedercoat Technische gegevens * Diepte 570 mm * Breedte 1120 mm * Hoogte 950 mm * Kleur RAL 5015 * Gewicht 115 kg * Merk: BLUE-LINE (1)
      HUVEMA K8053 Mobiele werkbank met gereedschapswand met 25mm MDF werkblad
      • 08718242115346
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 76.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 76.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 76.49
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 165.24
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 76.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 76.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 77.75
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 77.75
    • teamvergelijk@vergelijk.be