x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Facom Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Facom Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Facom Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Facom Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/147314934.jpg?ts=1
Facom Facom Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA Werkbank voor onderhoud - gegalvaniseerde bovenzijde - 1,5 m - WB.1500GSA Facom standaard werkbank 1,5m + gegalvan werkblad\\n\\n Werkblad van gegalvaniseerde plaat, dikte 2,5 mm, schok- en warmtebestendig. \\n Zeer sterke gelaste en vastgeklonken metalen constructie. \\n Statische weerstand 500 kg. \\n Opstaande randen als valbeveiliging op 3 zijden. \\n Kan op de grond bevestigd worden. \\n Kan worden uitgerust met 2 aanvullende WB.DRAWERPB-laden. \\n Breed dwarsstuk dat dienstdoet als rek of als voetsteun. \\n Eenvoudige en snelle montage. \\n Afmetingen (H. x D... (1)
  • 03662424018091
1
  • 333.23 333.23 EUR 1
    1
    • Toolmax Toolmax
      Facom standaard werkbank 1,5m + gegalvan werkblad\\n\\n Werkblad van gegalvaniseerde plaat, dikte 2,5 mm, schok- en warmtebestendig. \\n ...333.23, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Westfalia Mini - schaafbank, transporteerbaar
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204876816.jpg?ts=1
      Westfalia Westfalia Mini - schaafbank, transporteerbaar Mini - schaafbank, transporteerbaar Mini - schaafbank, transporteerbaar * Massief hardhouten constructie * Inclusief 4 houten bankhaken en banktang * Mobiel gebruik * Eenvoudige klembevestiging (optioneel verkrijgbaar 946332) Gemakkelijk en snel te gebruiken op elke locatie. Klemmen worden gebruikt om aan elk oppervlak te bevestigen. Met de bijgeleverde werkbankhaken en werkbanktang is de werkbank direct klaar voor gebruik. Technische gegevens * Maximale spanafstand 399 mm * Minimale spanafstand 56 mm * Maximale spanafstand 140 mm * Afstand tussen de gaten (hart ... (2)
      Westfalia Mini - schaafbank, transporteerbaar
      • 04040746307038
      1
    • Royal Catering RVS tafel - 100 x 60 cm - opstand - 114 kg draagvermogen - Royal Catering
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229175699.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229483634.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229483632.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229483633.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/229482712.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering RVS tafel - 100 x 60 cm - opstand - 114 kg draagvermogen - Royal Catering RVS tafel - 100 x 60 cm - opstand - 114 kg draagvermogen - Royal Catering RVS tafel - 100 x 60 cm - opstand - 114 kg draagvermogen - Royal Catering Duurzame roestvrijstalen tafel met royale opbergruimte RVS meubelen zijn de basis voor een hygiënische keuken en het schoon produceren van alle soorten voedsel.De RVS tafel van Royal Catering's horecabenodigdheden past in iedere professioneel ingerichte keuken. Het is speciaal ontworpen voor de hoge eisen in de horeca en biedt dankzij het tweeledige ontwerp extra opbergruimte. veerkrachtig - hoog draagvermogen van 114 kg dankzij de stabiele constructie ruim - groot werkblad van {{dimensies_of... (1)
      Royal Catering RVS tafel - 100 x 60 cm - opstand - 114 kg draagvermogen - Royal Catering
      • 04062859063083
      2
    • HUVEMA K3605 Werkbank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150677371.jpg?ts=1
      HUVEMA HUVEMA K3605 Werkbank K3605 Werkbank K3605 Werkbank Huvema K3605 Werkbank Bijzondere kenmerken Complete werkbank met 3 afsluitbare compartimenten, waarvan 2 met in totaal 8 lades Optimale indeling kleur RAL 5015 gepoedercoat rubberen pootjes 8 laden met verdeelvakken (1x 175 mm, 2x 75 mm, 1x 100 mm, 1x 125mm , 1x 175 mm, 3x 200 mm Standaard MDF werkblad Werkblad PVC/RVS/Hout optioneel Technische gegevens Diepte: 600 mm Breedte: 1700 mm Hoogte: 850 mm Afmetingen werkblad: 600 x 1700 mm Draagvermogen totaal 2: 500 kg Afmetingen lade: 450 x 450 m... (1)
      HUVEMA K3605 Werkbank
      • 08718242082013
      3
    • Festool SYS-AZ-MW 1000 Uittreklade - 203456
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/142452369.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/180555034.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200668421.jpg?ts=1
      Festool Festool SYS-AZ-MW 1000 Uittreklade - 203456 SYS-AZ-MW 1000 Uittreklade - 203456 SYS-AZ-MW 1000 Uittreklade - 203456 Festool 203456 SYS-AZ-MW 1000 uittrekladeBijzondere kenmerkenZonder gereedschap te bevestigen en individueel in hoogte verstelbaarBij volledige uittrekking kan het deksel van de SYSTAINER volledig geopend worden, waardoor machines, accessoires en handgereedschappen snel toegankelijk zijnVloerlade dient voor opslag van SYSTAINERVerzonken handgreep voor eenvoudig in- en uitschuivenCentrale grendelinrichting voor stevige steun tijdens het transport zonder gereedschap te bevestigen en individueel... (2)
      Festool SYS-AZ-MW 1000 Uittreklade - 203456
      • 04014549308585
      5
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 333.60
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 333.60
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 333.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 333.57
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 333.57
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 333.57
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 333.57
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 333.37
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 333.37
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 333.37
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 333.37
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 333.37
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 374.89
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 362.56
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 362.56
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 362.56
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 362.56
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 362.56
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 362.36
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 362.36
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 362.56
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 362.56
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 333.23
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 314.72
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 314.72
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 333.23
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 333.23
    • teamvergelijk@vergelijk.be