x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/143279336.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371635.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371633.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371638.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/211371627.jpg?ts=1
Royal Catering Royal Catering Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm - verhoogde kant - 170 kg capaciteit Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm verhoogde kant - 170 kg capaciteit Welk nut heeft de modernste technologie als er niet genoeg ruimte is om voeding op een correcte en schone manier klaar te maken? Roestvrij stalen meubelen vormen de basis voor een hygiënische keuken en de schone bereiding van allerlei soorten voeding. De roestvrij stalen werktafels voor uw cateringbehoeften van Royal Catering maken deel uit van elke professioneel uitgeruste keuken. De roestvrij stalen werktafel RCAT-... (1)
  • 04250928691866
1
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 59.5 cm
    • Hoogte: 97 cm
    • Gewicht: 21.2 kg
    • Lengte: 180 cm
  • Technische details
    • Hoogte (cm): 97 cm
  • Overig
    • Lengte (cm): 180 cm
  • 549.00 549.00 EUR 1
    1
    • Expondo.be/nl Expondo.be/nl
      Roestvrij stalen werktafel - 180 x 60 cm verhoogde kant - 170 kg capaciteit Welk nut heeft de modernste technologie als er niet genoeg r...549.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Facom Lade - WB.DRAWER
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226441264.jpg?ts=1
      Facom Facom Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade 140mm voor onder het werkblad, links of rechts te bevestigen. Met plaats voor 3 modules. Afsluitbaar met sleutel (1)
      Facom Lade - WB.DRAWER
      • 03148518324724
      2
    • Polar werkbank koeling 4 laden
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/215390777.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162503716.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/162503714.jpg?ts=1
      Polar Polar werkbank koeling 4 laden werkbank koeling 4 laden werkbank koeling 4 laden De U-serie is het kroonjuweel van het assortiment professionele koelsystemen van Polar. Deze categorie is ontworpen om uw kostbaarste producten veilig op te slaan. De apparaten uit de U-serie zijn geconstrueerd volgens de strengste voorschriften. Dit hogedruk koelsysteem is ideaal om voedselverspilling tegen te gaan en de smaak van het voedsel vast te houden. Koelingen uit de U-serie van Polar zijn perfect voor drukbezochte horecazaken. Ze houden een constant lage temperatuur aan, zelfs als h... (1)
      Polar werkbank koeling 4 laden
      • 05050984387562
      1
    • Silverline Universeel machine onderstel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/171131282.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199047261.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199046700.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147142615.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/152219843.jpg?ts=1
      Silverline Silverline Universeel machine onderstel Universeel machine onderstel Universeel machine onderstel Sterk stalen frame met een sterke poedercoating. Stabiel onderstel voor tafelzaagmachines, verstekzaagmachines en tafelboormachines. 620 x 455 mm paneel is voorgeboord voor een gemakkelijk paneelmontage. Pootverstelling: 550-860 mm. Laadcapaciteit 100 kg. Kenmerken: * Sterk stalen frame met een sterke poedercoating * 620 x 455 mm paneelgebied * Pootverstelling: 550 - 860 mm * Ondersteund tafelzaagmachines, verstekzaagmachines en tafelboormachines (1)
      Silverline Universeel machine onderstel
      • 05024763037689
      2
      deal
    • Carat BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213052002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/200662885.jpg?ts=1
      Carat Carat BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel Carat BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel Bijzondere kenmerken Tegelsnijplank met inklapbaar onderstel, voor het werken op ideale hoogte. Snijlengte 60 cm. Met brede drukvoet en extra zijsteunen. Standaard meegeleverd Incl. inklapbaar onderstel ... (2)
      Carat BU50600000 Tegelsnijplank Excellent + Inklapbaar Onderstel
      • 08714452009994
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 449.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 449.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 479.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 479.00
      • Fri Mar 18 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 399.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 399.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 399.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 479.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 479.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 319.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 299.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 349.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 349.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 419.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 419.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 549.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 549.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be