x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175377945.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175379726.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175379717.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175379720.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/175379722.jpg?ts=1
TecTake TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423 - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423 - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423 TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423 (1)
  • 04260505441814
1
  • Design
    • Materiaal: Staal
    • Kleur: Rood
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 41 cm
    • Hoogte: 78 cm
    • Gewicht: 12.6 kg
    • Lengte: 84 cm
  • Algemene kenmerken
    • Verrijdbaar: Ja
  • 107.90 107.90 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      TecTake - 2 Werkplaatswagenn met 2 legborden - 402423107.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Royal Catering Werktafel – rvs werktafel - 200 x 60 cm - 195 kg capaciteit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211375982.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161588919.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211380608.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211380612.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211380599.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Werktafel – rvs werktafel - 200 x 60 cm - 195 kg capaciteit Werktafel – rvs werktafel - 200 x 60 cm - 195 kg capaciteit Werktafel – rvs werktafel - 200 x 60 cm - 195 kg capaciteit Duurzaam roestvrijstalen werktafel met royale schapruimte Roestvrijstalen meubels vormen de basis voor een hygiënische keuken en een veilige bereiding van voedsel. De roestvrijstalen tafel RCWT-200X60S uit de horecacollectie van Royal Catering is een must voor elke professionele keuken. De tafel is speciaal ontworpen voor de hoge normen van professionele foodservice en biedt een extra opslagruimte met zijn tweelaags ontwerp. Veerkrachtig - hoog draagvermogen van 195 kg dankzij stevige constru... (1)
      Royal Catering Werktafel – rvs werktafel - 200 x 60 cm - 195 kg capaciteit
      • 04062859956101
      2
      deal
    • Batavia CROC LOCK Buizenklem set
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151491501.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/84372237.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/212208417.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213054069.jpg?ts=1
      Batavia Batavia CROC LOCK Buizenklem set CROC LOCK Buizenklem set CROC LOCK Buizenklem set Batavia CROC LOCK Buizenklem set Buisklemmenset: De ideale oplossing voor ronde werkstukken! Technische gegevens: - Merk: Batavia - Type: Buizenklem set Levering inclusief: - 1x Buisklemmenset (1)
      Batavia CROC LOCK Buizenklem set
      • 04050255017335
      1
      deal
    • Toolsidee 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158807854.jpg?ts=1
      Toolsidee Toolsidee 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad HBM 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad (1)
      Toolsidee 200 cm. Professionele Werkbank met MDF Blad
      • 07433637861882
      2
    • Royal Catering Werkkast - 180 x 70 cm - 600 kg laadvermogen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/185699796.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/218638114.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211375986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/211388460.jpg?ts=1
      Royal Catering Royal Catering Werkkast - 180 x 70 cm - 600 kg laadvermogen Werkkast - 180 x 70 cm - 600 kg laadvermogen Werkkast - 180 x 70 cm - 600 kg laadvermogen Tot 600 kg! Laat de werkkast het zware werk doen Of het nu gaat om restaurants, kantines, hotels, bakkerijen, ziekenhuizen of commerciële keukens, roestvrijstalen meubels vormen de basis voor een schone keuken en de hygiënische omgang met allerlei soorten voedsel. De RVS werkkast RCSSCB-180X70-E van Royal Catering, de expert voor horeca apparatuur, hoort thuis in iedere professioneel ingerichte keuken en is speciaal ontworpen voor de hoge eisen van de horeca. Betrouwbaar - hoog draagvermogen ... (1)
      Royal Catering Werkkast - 180 x 70 cm - 600 kg laadvermogen
      • 04062859945082
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 103.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 103.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 101.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 101.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 101.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 101.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 101.90
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 99.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 103.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 102.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 107.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 107.90
    • teamvergelijk@vergelijk.be