x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Vogue RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Vogue RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Vogue RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Vogue RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/183364584.jpg?ts=1
Vogue Vogue RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm RVS Werktafel 150cm x 60cm x 90cm VOGUE RVS WERKTAFEL ZONDER ACHTEROPSTAND 60CM DIEP (1)
  • 05050984087165
1
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal, Staal
    • Kleur: Zwart, Grijs
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 1500 cm
    • Hoogte: 90 cm
    • Gewicht: 0 kg
    • Lengte: 60 cm
  • 336.00 336.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      VOGUE RVS WERKTAFEL ZONDER ACHTEROPSTAND 60CM DIEP336.00, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/154203484.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/184867802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/166776963.jpg?ts=1
      PRACTO PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm Met opbergladeHouten werkblad in MDF van 12 mm dikteOnderblad voor het opbergen van het grotere gereedschap en toebehorenSnelle en eenvoudige montage dankzij kliksysteemStevige en stabiele uitvoering23kg (1)
      PRACTO T572 Werkbank Met Opberglade 90 x 100 x 54 cm
      • 05414045027758
      1
    • Facom Lade - WB.DRAWER
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/226441264.jpg?ts=1
      Facom Facom Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade - WB.DRAWER Lade 140mm voor onder het werkblad, links of rechts te bevestigen. Met plaats voor 3 modules. Afsluitbaar met sleutel (1)
      Facom Lade - WB.DRAWER
      • 03148518324724
      2
    • vidaXL Werkbank 120x60x85 cm staal zwart
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199565565.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223987861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223987862.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223986444.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/223987863.jpg?ts=1
      vidaXL vidaXL Werkbank 120x60x85 cm staal zwart Werkbank 120x60x85 cm staal zwart Werkbank 120x60x85 cm staal zwart Deze robuuste werkbank, met veel opbergruimte en een draagvermogen van 300 kg, is een onmisbare aanvulling op je werkplaats en garage. Het grote en stevige tafelblad biedt een stabiel plateau voor al je reparatiewerkzaamheden. De werkbank heeft een open vak voorzien van een lade, waardoor je je gereedschap, onderdelen en accessoires, zoals schroeven, spijkers en plakband, goed kunt ordenen. De vakken zijn geschikt voor groter gereedschap en de 2 kasten met afsluitbare deuren bieden plaats aan... (3)
      vidaXL Werkbank 120x60x85 cm staal zwart
      • 08719883735757
      1
    • HUVEMA K3605 Werkbank
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150677371.jpg?ts=1
      HUVEMA HUVEMA K3605 Werkbank K3605 Werkbank K3605 Werkbank Huvema K3605 Werkbank Bijzondere kenmerken Complete werkbank met 3 afsluitbare compartimenten, waarvan 2 met in totaal 8 lades Optimale indeling kleur RAL 5015 gepoedercoat rubberen pootjes 8 laden met verdeelvakken (1x 175 mm, 2x 75 mm, 1x 100 mm, 1x 125mm , 1x 175 mm, 3x 200 mm Standaard MDF werkblad Werkblad PVC/RVS/Hout optioneel Technische gegevens Diepte: 600 mm Breedte: 1700 mm Hoogte: 850 mm Afmetingen werkblad: 600 x 1700 mm Draagvermogen totaal 2: 500 kg Afmetingen lade: 450 x 450 m... (1)
      HUVEMA K3605 Werkbank
      • 08718242082013
      2
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 374.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 444.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 444.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 444.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 374.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 374.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 358.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 358.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 336.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 336.49
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 374.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 336.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 336.00
    • teamvergelijk@vergelijk.be