x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er winterjassen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    K-way winterjas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in winterjas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • K-way KWay CLAUDE 3.0 Regenjas black L
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/4/0/0/8/k-way-kway-claude-3-0-regenjas-black-l-83984008.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/5/7/0/9/k-way-kway-claude-3-0-regenjas-black-l-90605709.jpg
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/4/0/0/8/k-way-kway-claude-3-0-regenjas-black-l-83984008.jpg?m=Ly9wYy52ZXJnZWxpamsuYmUvNTAweDUwMC80LzAvMC84L2std2F5LWt3YXktY2xhdWRlLTMtMC1yZWdlbmphcy1ibGFjay1sLTgzOTg0MDA4LmpwZw==
      • //pc.vergelijk.be/{{size}}/5/7/0/9/k-way-kway-claude-3-0-regenjas-black-l-90605709.jpg?m=Ly9wYy52ZXJnZWxpamsuYmUvNTAweDUwMC81LzcvMC85L2std2F5LWt3YXktY2xhdWRlLTMtMC1yZWdlbmphcy1ibGFjay1sLTkwNjA1NzA5LmpwZw==
      K-way KWay CLAUDE 3.0 Regenjas black L (1)
      K-way KWay CLAUDE 3.0 Regenjas black L
      Bol.com Bol.com
      8.486350929247465 (27)
      • //sc.vergelijk.be/s/4.67/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      Bol.com Bol.com
      8.486350929247465 (27)
      • //sc.vergelijk.be/s/4.67/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      95, 2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • K-way DEFAULT
        • k_way
      • Napapijri DEFAULT
        • napapijri
      • Superdry DEFAULT
        • superdry
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • K-way (k_way)
      • Napapijri (napapijri)
      • Superdry (superdry)
      • Nike (nike)
      • Name it (name_it)
      • !Solid (_solid)
      • 66 North (66_north)
      • About You (about_you)
      • Adidas ORIGINAL (adidas_original)
      • Ajc (ajc)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • America Today (america_today)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Aniston (aniston)
      • Anna & Ella (anna_ella)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Arizona (arizona)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Australian (australian)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • Babista (babista)
      • Banned (banned)
      • Be Edgy (be_edgy)
      • Bench (bench)
      • Benetton (benetton)
      • Ben sherman (ben_sherman)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Best mountain (best_mountain)
      • Bik bok (bik_bok)
      • Billabong (billabong)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Black premium by emp (black_premium_by_emp)
      • Black Widow (black_widow)
      • Blend (blend)
      • Blend She (blend_she)
      • BLONDE No. 8 (blonde_no_8)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brandit (brandit)
      • Brep (brep)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Campagnolo (campagnolo)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cayler & sons (cayler_sons)
      • Cfl (cfl)
      • Cheap monday (cheap_monday)
      • Cheer (cheer)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Cinque (cinque)
      • CMP (cmp)
      • Colmar (colmar)
      • Color Block (color_block)
      • Color Kids (color_kids)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cream (cream)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Derbe (derbe)
      • Derhy (derhy)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons1913 (didriksons1913)
      • Diesel (diesel)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dry Laundry (dry_laundry)
      • edc by Esprit (edc_by_esprit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eider (eider)
      • Element (element)
      • Eleven paris (eleven_paris)
      • Elkline (elkline)
      • Ellesse (ellesse)
      • Elvine (elvine)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Esprit collection (esprit_collection)
      • Even&odd (even_odd)
      • Exxtasy (exxtasy)
      • Falcon (falcon)
      • Fashion Victim (fashion_victim)
      • Fila (fila)
      • Finkid (finkid)
      • Finside (finside)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fornarina (fornarina)
      • Forplay (forplay)
      • Freaky nation (freaky_nation)
      • Fritzi aus Preußen (fritzi_aus_preu_en)
      • Full Volume by EMP (full_volume_by_emp)
      • G-Star RAW (g_star_raw)
      • G.i.g.a. dx (g_i_g_a_dx)
      • Gant (gant)
      • Gipsy (gipsy)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gore bike wear (gore_bike_wear)
      • Gore running wear (gore_running_wear)
      • Gothicana by EMP (gothicana_by_emp)
      • Greystone (greystone)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglofs (haglofs)
      • Harrington (harrington)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heartless (heartless)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Highcamp (highcamp)
      • His Jeans (his_jeans)
      • Homebase (homebase)
      • Houdini (houdini)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Icepeak (icepeak)
      • Ichi (ichi)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jawbreaker (jawbreaker)
      • JDY (jdy)
      • Jobe (jobe)
      • Joe browns (joe_browns)
      • John devin (john_devin)
      • JOOP! (joop_)
      • JOTT (jott)
      • Junarose (junarose)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kanz (kanz)
      • Kaporal (kaporal)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Key Largo (key_largo)
      • Khujo (khujo)
      • Killtec (killtec)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Kjelvik (kjelvik)
      • Kling (kling)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kooistra-Detectors (kooistra_detectors)
      • KuroNeko (kuroneko)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Lee (lee)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Leijonakuningas (leijonakuningas)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Levi's (levi_s)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lief! (lief_)
      • Limited By Name It (limited_by_name_it)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Little Marcel (little_marcel)
      • LMTD (lmtd)
      • Ltb (ltb)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Maier (maier)
      • Maier sports (maier_sports)
      • Mama-Licious (mama_licious)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Mass Effect (mass_effect)
      • Mavic (mavic)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mazine (mazine)
      • Mbym (mbym)
      • Melrose (melrose)
      • Metallica (metallica)
      • Mexx (mexx)
      • Mikki & Minni Hiiri (mikki_minni_hiiri)
      • Millet (millet)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Minimum (minimum)
      • Minkpink (minkpink)
      • MO (mo)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly bracken (molly_bracken)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motorhead (motorhead)
      • Mymo (mymo)
      • NADEL U FADEN (nadel_u_faden)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Naketano (naketano)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • New Look (new_look)
      • Nike Sportswear (nike_sportswear)
      • No.1 Como (no_1_como)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Nomad (nomad)
      • Noppies (noppies)
      • Nord Cape (nord_cape)
      • Nowadays (nowadays)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Only (only)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ontour (ontour)
      • Opus (opus)
      • OUI (oui)
      • Outlander (outlander)
      • Painajainen Ennen Joulua (painajainen_ennen_joulua)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Pepe jeans (pepe_jeans)
      • Peter Pan (peter_pan)
      • Petit bateau (petit_bateau)
      • Petrol industries (petrol_industries)
      • Peuterey (peuterey)
      • Picture (picture)
      • Picture organic clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pink Or Blue (pink_or_blue)
      • PLEASE (please)
      • Poizen Industries (poizen_industries)
      • Polarino (polarino)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • R.e.d. by emp (r_e_d_by_emp)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Rains (rains)
      • RED by EMP (red_by_emp)
      • Redskins (redskins)
      • REELL (reell)
      • Reell jeans (reell_jeans)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Review (review)
      • Revolution (revolution)
      • Rhode island (rhode_island)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rock Rebel by EMP (rock_rebel_by_emp)
      • Roosevelt (roosevelt)
      • Roxy (roxy)
      • Rvlt (rvlt)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Schmuddelwedda (schmuddelwedda)
      • Schott (schott)
      • Schott nyc (schott_nyc)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego Casual (sheego_casual)
      • Sherpa (sherpa)
      • Silvian Heach (silvian_heach)
      • Sisley (sisley)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smash (smash)
      • Solid (solid)
      • Soniush (soniush)
      • Soulstar (soulstar)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Spiral (spiral)
      • Starling (starling)
      • Star Wars (star_wars)
      • Steiff (steiff)
      • Steiff Collection (steiff_collection)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Suncoo (suncoo)
      • Super.natural (super_natural)
      • Talkabout (talkabout)
      • Tenson (tenson)
      • The Legend of Zelda (the_legend_of_zelda)
      • The north face (the_north_face)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tigha (tigha)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Torstai (torstai)
      • Ugg (ugg)
      • Urban classics (urban_classics)
      • Usha (usha)
      • Vans (vans)
      • Vaude (vaude)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vixxsin (vixxsin)
      • Voodoo Vixen (voodoo_vixen)
      • Wemoto (wemoto)
      • Wesc (wesc)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Wrangler (wrangler)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yas (yas)
      • Yeti (yeti)
      • Yumi (yumi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €90 (low)
      • €90 - €140 (medium)
      • > €140 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Meisjes (meisjes)
      • Jongens (jongens)
      • Kinder (kinderen)
      • Unisex (unisex)
    • Maat (maat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XXL (xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 4XL (4xl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Lila (lila)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acryl (acryl)
      • dons (dons)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Nylon (nylon)
      • Overige materialen (overige_materialen)
      • Polyacryl (polyacryl)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
      • Zijde (zijde)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 116 (116)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 170 (170)
      • 176 (176)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 3XL (3xl)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 54 (54)
      • 56 (56)
      • 5XL (5xl)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • L (l)
      • M (m)
      • S (s)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Leeftijd vanaf (leeftijd_vanaf):
      • 0 jaar (leeftijd_vanaf_0.0)
      • 12 jaar (leeftijd_vanaf_12.0)
      • 18 jaar (leeftijd_vanaf_18.0)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Blousekraag (blousekraag)
      • Capuchon (capuchon)
      • Hoogsluitende kraag (hoogsluitende_kraag)
      • Revers (revers)
      • Ronde hals (ronde_hals)
    • Dessin (dessin):
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Gemêleerd (geme_leerd)
      • Gestipt (gestipt)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be