x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Chicco Relax Hooplà Champagne

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Chicco Relax Hooplà Champagne
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Chicco Relax Hooplà Champagne
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Chicco Relax Hooplà Champagne
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/254718499.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218015378.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/218015377.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247270808.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/247270805.jpg?ts=1
Chicco Chicco Relax Hooplà Champagne Relax Hooplà Champagne Relax Hooplà Champagne Je hebt jarenlang plezier van de Chicco Relax Hooplà. Dankzij het zachte verkleinkussen gebruik je deze wipstoel namelijk vanaf de geboorte tot je kindje 18 kilogram weegt. Zodra je kindje zelfstandig rechtop zit, vorm je de wipstoel om tot een kinderzitje. De meegeleverde speelboog heeft verstelbare speeltjes, zodat je kindje er altijd bij kan. Wil je jouw kleine een oefenhapje geven in de Relax Hooplà? Dan verstel je de rugleuning gemakkelijk in 4 verschillende standen. Daarnaast zet je het stoeltje vast met de pootjes aan de voorkant. Als je kindje geknoeid heeft, haal je de bekleding van het stoeltje af. Handig, want zo was je het gemakkelijk in een emmer. Na gebruik vouw je het stoeltje op, zodat hij weinig ruimte inneemt. (1)
  • 08058664101191
  • 7079840400000
  • 07079840400000
5
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 18 kg
  • Design
    • Kleur: Beige
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 3400 g
    • Breedte wanneer opgevouwen: 470 mm
    • Diepte wanneer opgevouwen: 780 mm
    • Hoogte wanneer opgevouwen: 110 mm
    • Lengte: 470 mm
  • Technische details
    • Baby producten opties: Foldable, Toy bar, Seat belt
    • Chair position: Ja
    • Inklapbaar: Ja
    • Removable toy bar: Ja
    • Seat belt: Ja
    • Verstelbare rugsteun: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Aantal verstelbare standen: 4
  • Functies
    • Riem vastmaak systeem: 3-puntsgordel
    • Verstelbare zitting: Ja
    • Wasbaar: Ja
  • 70.57 99.99 EUR 5
    5
    • Amazon Amazon
      Lig- en zitstoeltje: Kan tot 6 maanden als ligstoel worden gebruikt en vanaf het moment waarop je kind alleen kan zitten, kan het worden ...70.57, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Amazon BE Marketplace Amazon BE Marketplace
      Lig- en zitstoeltje: Kan tot 6 maanden als ligstoel worden gebruikt en vanaf het moment waarop je kind alleen kan zitten, kan het worden ...70.57, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Bol Plaza BE Bol Plaza BE
      Chicco Wipstoel / Ligstoel Hoopla Champagne78.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Van Asten Babysuperstore Van Asten Babysuperstore
      Eigenschappen Merk: Chicco Geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 6 maanden, 9 kg Vanaf 12 maanden tot 18 kg te gebruiken als ligstoel G...84.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.be Coolblue.be
      8.792136941944731 (58)
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Je hebt jarenlang plezier van de Chicco Relax Hooplà. Dankzij het zachte verkleinkussen gebruik je deze wipstoel namelijk vanaf de geboor...99.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Babygo Adapter Homey Swing Babyschommel 19000
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/213927536.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/231352882.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/167998138.jpg?ts=1
      Babygo Babygo Adapter Homey Swing Babyschommel 19000 Adapter Homey Swing Babyschommel 19000 Adapter Homey Swing Babyschommel 19000 De BabyGo Adapter Homey Swing is te gebruiken voor de Homey Swing Babyschommels van BabyGo.Met deze adapter past hij op de BabyGo kinderstoelen Family en Family XL! Een combinatie met andere kinderstoelen is ook mogelijk. Eigenschappen: * BabyGo Adapter Homey Swing Babyschommel * Kleur: grijs * Geschikt voor de BabyGo Homey Swing Babyschommels * Eenvoudige montage (1)
      Babygo Adapter Homey Swing Babyschommel 19000
      • 04260332055062
      1
    • BabyBjörn Wipstoel Balance Soft - Blauw-Grijs Cotton-Jersey
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/254719251.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150539617.jpg?ts=1
      BabyBjörn BabyBjörn Wipstoel Balance Soft - Blauw-Grijs Cotton-Jersey Wipstoel Balance Soft - Blauw-Grijs Cotton-Jersey Wipstoel Balance Soft - Blauw-Grijs Cotton-Jersey BabyBjörn Wipstoel Balance Soft Zwart frame - Cotton-Jersey - Blauw-Grijs - Ergonomisch - Verstelbaar - Inklapbaar (1)
      BabyBjörn Wipstoel Balance Soft - Blauw-Grijs Cotton-Jersey
      • 07317680050458
      1
    • Ingenuity - Keep Cozy - Grow with Me Rocking Seat - Spruce - (IN-12637)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/219968232.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237879611.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237879605.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237879607.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237879610.jpg?ts=1
      Ingenuity Ingenuity - Keep Cozy - Grow with Me Rocking Seat - Spruce - (IN-12637) - Keep Cozy - Grow with Me Rocking Seat - Spruce - (IN-12637) - Keep Cozy - Grow with Me Rocking Seat - Spruce - (IN-12637) 3 bedrijfsmodi: ontspannend zwaaien en snel zwaaien Ideaal voor maximaal 18 kg Afneembaar en comfortabel kussen voor pasgeborenen Rustgevende trillingen en 1 hangspeelgoed 2 standen van de zithelling voor nog meer comfort (1)
      Ingenuity - Keep Cozy - Grow with Me Rocking Seat - Spruce - (IN-12637)
      • 00074451126374
      3
    • Bright Starts Sunshine Seaside Wipstoeltje K10592
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/168188901.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237152206.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237152209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/248354047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/237152210.jpg?ts=1
      Bright Starts Bright Starts Sunshine Seaside Wipstoeltje K10592 Sunshine Seaside Wipstoeltje K10592 Sunshine Seaside Wipstoeltje K10592 De zitting kan heen en weer worden uitgebalanceerd om de baby te kalmeren of klikt in een vaste positie voor de grotere 3-voudig kantelbaar Afneembare speelboog met 2 hangende speelgoed 5-punts gordel (1)
      Bright Starts Sunshine Seaside Wipstoeltje K10592
      • 00074451105928
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.96
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 71.26
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 71.26
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 71.26
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 71.26
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 71.26
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 71.26
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 71.26
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 70.36
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 74.86
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Sat Mar 19 01:00:00 CET 2022 74.86
      • Sun Mar 20 01:00:00 CET 2022 74.86
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 74.86
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 73.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 73.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 74.71
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 74.71
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 74.71
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 74.71
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 71.72
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 68.14
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 65.03
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 62.33
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 60.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 60.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 55.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 55.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 55.85
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 69.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 76.48
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 75.11
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 76.48
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 72.13
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 75.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 74.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 74.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 77.50
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 77.50
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 77.50
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 77.50
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 77.50
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 77.50
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 77.50
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 77.50
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 77.50
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 77.50
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 77.50
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 78.70
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 76.99
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 75.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 76.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 76.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 69.57
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 69.57
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 69.57
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 69.57
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 69.57
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 69.57
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 69.57
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 70.57
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 70.57
    • teamvergelijk@vergelijk.be