x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Black & Decker zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Black & Decker Zaklamp Led 3 Watt 375 Lumen Zwart/oranje
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141918202.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159316069.jpg
      Black & Decker Black & Decker Zaklamp Led 3 Watt 375 Lumen Zwart/oranje Zaklamp Led 3 Watt 375 Lumen Zwart/oranje Zaklamp Led 3 Watt 375 Lumen Zwart/oranje Deze ultralichte (375 lumen) 3 Watt LED-zaklamp van Black+Decker verlicht zelfs de donkerste gebieden De lamp is uitgerust met een ergonomische handgreep voor een stevige en comfortabele grip Deze lamp is perfect voor doe-het-zelf werk, in noodgevallen in huis of in de auto en op vele andere toepassingsgebieden De zaklamp heeft een rubberen ring en maximale autonomie van 13 uur Aangedreven door een batterij-indicator licht, waardoor de zaklamp ideaal is voor klussen of andere donkere plekken ... (1)
      Black & Decker Zaklamp Led 3 Watt 375 Lumen Zwart/oranje
      • 05060285171982
      2
      16.99 EUR
    • Black & Decker Stanley Hoofdlamp Led Met Hoofdband 7,5 Cm Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159898777.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157148793.jpg
      Black & Decker Black & Decker Stanley Hoofdlamp Led Met Hoofdband 7,5 Cm Grijs Stanley Hoofdlamp Led Met Hoofdband 7,5 Cm Grijs Stanley Hoofdlamp Led Met Hoofdband 7,5 Cm Grijs Black & Decker Stanley Hoofdlamp - Led incl. Hoofdband 7,5 cm, Deze hoofdlamp van het merk Stanley is bij veel gelegenheden te gebruiken, dankzij de inbegrepen hoofdband kunt u hem makkelijk om uw hoofd doen of bijvoorbeeld aan een helm bevestigen. Super handig bij bijvoorbeeld bepaalde sporten of klussen. Deze robuuste ABS kunststof hoofdband absorbeert schokken maximaal. Ook zitten er, 3 AAA batterijen bij inbegrepen. Specificaties, Kleur: grijs, Materiaal: kunststof, Type lamp: led, Lichto... (1)
      Black & Decker Stanley Hoofdlamp Led Met Hoofdband 7,5 Cm Grijs
      • 05060285170800
      1
      13.99 EUR
    • Black & Decker Zaklamp Led 5 Watt 500 Lumen Waterproof 16 Cm Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/147693804.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/157204507.jpg
      Black & Decker Black & Decker Zaklamp Led 5 Watt 500 Lumen Waterproof 16 Cm Grijs Zaklamp Led 5 Watt 500 Lumen Waterproof 16 Cm Grijs Zaklamp Led 5 Watt 500 Lumen Waterproof 16 Cm Grijs Handig op reis, op de camping of tijdens het klussen. Deze zaklamp van BLACK + DECKER verlicht zelfs de donkerste plekken. Hij heeft een lichtsterkte van maar liefst 500 lumen en geeft een helder wit schijnsel af. Ergonomische handgreep Hij is uitgerust met een ergonomische handgreep voor een stevige en comfortabele grip en een rubberen ophangring. Deze lamp is waterproof en heeft een mooi en praktisch design. Er zit ook een waterproof opbergkoffertje bij. Zuinig in gebruik In deze praktische... (1)
      Black & Decker Zaklamp Led 5 Watt 500 Lumen Waterproof 16 Cm Grijs
      • 05060285171999
      1
      49.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LED zaklampen DEFAULT
        • led
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Olight DEFAULT
        • olight
      • Varta DEFAULT
        • varta
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 5.11 Tactical (5_11_tactical)
      • 7Industries (7industries)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Acculux (acculux)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Beta (beta)
      • BioLite (biolite)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • Bouwsales (bouwsales)
      • Brauch (brauch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Bresser (bresser)
      • Byggmax (byggmax)
      • Camelion (camelion)
      • Camp Gear (camp_gear)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • Cars (cars)
      • CAT (cat)
      • Celestron (celestron)
      • Cineroid (cineroid)
      • Coast (coast)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • DeWalt (dewalt)
      • Doerr Foto (doerr_foto)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Energizer (energizer)
      • Evotec (evotec)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • GEO (geo)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • HYCELL (hycell)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Isabella (isabella)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Lantaarn (lantaarn)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Makita (makita)
      • Makro (makro)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Mellert (mellert)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moleskine (moleskine)
      • Moses (moses)
      • Munkees (munkees)
      • Müller-Licht (mu_ller_licht)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NMC (nmc)
      • No name (no_name)
      • NOCO (noco)
      • Olympia (olympia)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pancontrol (pancontrol)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • PJ Masks (pj_masks)
      • PLASTIMO (plastimo)
      • POWER PLUS (power_plus)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Proplus (proplus)
      • Radiant (radiant)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • Schneider Electric (schneider_electric)
      • SeaLife (sealife)
      • Shada (shada)
      • Sigma (sigma)
      • Silva (silva)
      • Simba (simba)
      • Simson (simson)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Spanninga (spanninga)
      • Stanley (stanley)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Testboy (testboy)
      • Theo Klein (theo_klein)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • TrendX (trendx)
      • Trotec (trotec)
      • True Utility (true_utility)
      • Union (union)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Velleman (velleman)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Vrijbuiter Outdoor (vrijbuiter_outdoor)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Walther design (walther_design)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • WORX (worx)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • YATO (yato)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • USB (usb)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur):
      • < 5 Uren (batterij_levensduur_1)
      • 5 Uren - 10000 Uren (batterij_levensduur_2)
      • ≥ 10000 Uren (batterij_levensduur_3)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Gloeilamp (gloeilamp)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be