x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Carpoint zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Carpoint Marterverjager op batterijen Marderfix
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158582512.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/135893529.jpg
      Carpoint Carpoint Marterverjager op batterijen Marderfix Marterverjager op batterijen Marderfix Marterverjager op batterijen Marderfix Akoestisch apparaat op batterijen, deze marterverjager werkt met hoogfrequente tonen, het werkingsgebied is ong. 40m², 85dB en 140°. Bedoeld voor gebruik in droge resp. weerbeschermde ruimten zoals bijv. carports, kelders, zolders, enz. Batterijen worden NIET meegeleverd EIGENSCHAPPEN Werkingsgebied ca. 40 m2 Voor gebruik in droge resp., weerbeschermde ruimten als bijvoorbeeld carports, kelders, zolders Geluidsniveau ca. 85 dB Stralingshoek ca. 140° Werkt op 4 x 1.5 V (Baby/C/LR14) batterijen... (3)
      Carpoint Marterverjager op batterijen Marderfix
      • 04022204065803
      3
      deal
      43.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LED zaklampen DEFAULT
        • led
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Olight DEFAULT
        • olight
      • Varta DEFAULT
        • varta
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 7Industries (7industries)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alecto (alecto)
      • AMP (amp)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • ArmyTek (armytek)
      • Bahco (bahco)
      • Barebones (barebones)
      • Benning (benning)
      • Beta (beta)
      • BioLite (biolite)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • Brauch (brauch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Camelion (camelion)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • CAT (cat)
      • Celestron (celestron)
      • Cineroid (cineroid)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cube ACID (cube_acid)
      • Defort (defort)
      • Deltac (deltac)
      • Deluxa (deluxa)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Energizer (energizer)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FLIR (flir)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • GEO (geo)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Herzberg (herzberg)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kids Licensing (kids_licensing)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klein (klein)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kopp (kopp)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Lantaarn (lantaarn)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Makita (makita)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Mellert (mellert)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Motorola (motorola)
      • Munkees (munkees)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Olympia (olympia)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pancontrol (pancontrol)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • Powerplus (powerplus)
      • PowerTraveller (powertraveller)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • SeaLife (sealife)
      • Shada (shada)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • SOG (sog)
      • Stanley (stanley)
      • Starlicht (starlicht)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Testboy (testboy)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • TrendX (trendx)
      • True Utility (true_utility)
      • Ultrafire (ultrafire)
      • Union (union)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Walther design (walther_design)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB (usb)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur):
      • < 5 Uren (batterij_levensduur_1)
      • 5 Uren - 10000 Uren (batterij_levensduur_2)
      • ≥ 10000 Uren (batterij_levensduur_3)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Peer (peer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be