x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zaklampen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Smartwares zaklamp

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zaklamp categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Smartwares FCL-76001 – oplaadbare zaklamp – Powerbank functie – LED – SOS functie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/158661365.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/148052056.jpg
      Smartwares Smartwares FCL-76001 – oplaadbare zaklamp – Powerbank functie – LED – SOS functie FCL-76001 – oplaadbare zaklamp – Powerbank functie – LED – SOS functie FCL-76001 – oplaadbare zaklamp – Powerbank functie – LED – SOS functie Maak vandaag kennis met deze magnetische ledlamp die tevens functioneert als een powerbank. Zo kun je altijd je omgeving verlichten én kun je altijd je smartphone opladen. Handig toch!? Overal met je mee Deze 2-in-1 ledlamp is zeer dun en compact zodat je hem overal met je mee kunt nemen. Op je volgende kampeeruitje of wanneer je naar een festival gaat bijvoorbeeld. De lamp kan gedimd worden tot 50% zodat jij altijd de sfeer kunt bepalen. Maar ook voor thuisgebruik kan deze lamp zeer handig z... (1)
      Smartwares FCL-76001 – oplaadbare zaklamp – Powerbank functie – LED – SOS functie
      • 08711387166648
      2
      deal
      31.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • LED zaklampen DEFAULT
        • led
      • Fenix DEFAULT
        • fenix
      • Olight DEFAULT
        • olight
      • Varta DEFAULT
        • varta
      • Makita DEFAULT
        • makita
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Nitecore (nitecore)
      • Fenix (fenix)
      • Olight (olight)
      • Maglite (maglite)
      • Led Lenser (led_lenser)
      • 7Industries (7industries)
      • Abbey camp (abbey_camp)
      • ABC-led (abc_led)
      • Alecto (alecto)
      • Ansmann (ansmann)
      • Arcas (arcas)
      • Bahco (bahco)
      • Benning (benning)
      • Beta (beta)
      • BioLite (biolite)
      • Black & Decker (black_decker)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bo Camp (bo_camp)
      • Bosch (bosch)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • Camelion (camelion)
      • Campingaz (campingaz)
      • Car Plus (car_plus)
      • Carpoint (carpoint)
      • CAT (cat)
      • Celestron (celestron)
      • Cineroid (cineroid)
      • Coast (coast)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Coleman (coleman)
      • Comforttrends (comforttrends)
      • Con-P (con_p)
      • Cree (cree)
      • Cube RFR (cube_rfr)
      • Defort (defort)
      • Deltac (deltac)
      • DeWalt (dewalt)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Dresco (dresco)
      • Duracell (duracell)
      • Dörr (do_rr)
      • Easy Camp (easy_camp)
      • Einhell (einhell)
      • Elro (elro)
      • Energizer (energizer)
      • Facom (facom)
      • FAVOUR (favour)
      • Fedec (fedec)
      • Festool (festool)
      • FOX (fox)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • GEO (geo)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • GP (gp)
      • Grundig (grundig)
      • Hama (hama)
      • HaverCo (haverco)
      • HD Collection (hd_collection)
      • Hi-tec (hi_tec)
      • Highlander (highlander)
      • Hikoki (hikoki)
      • Hofftech (hofftech)
      • Homeij (homeij)
      • HQ (hq)
      • Hultafors (hultafors)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMAX (imax)
      • Inova (inova)
      • Intex (intex)
      • Iprotec (iprotec)
      • Johntoy (johntoy)
      • Kelfort (kelfort)
      • Keysmart (keysmart)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Klein (klein)
      • Knog (knog)
      • Kong (kong)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Ks Tools (ks_tools)
      • König (ko_nig)
      • Lantaarn (lantaarn)
      • Laserliner (laserliner)
      • Led's Light (led_s_light)
      • Ledvance (ledvance)
      • LEGO (lego)
      • Lexon (lexon)
      • Lifehammer (lifehammer)
      • LifeSystems (lifesystems)
      • LiteXpress (litexpress)
      • LOKS (loks)
      • Luceco (luceco)
      • Lume Cube (lume_cube)
      • Lupine (lupine)
      • M-Wave (m_wave)
      • MacGyver (macgyver)
      • Makita (makita)
      • MARDERfix (marderfix)
      • Mellert (mellert)
      • Metabo (metabo)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Moses (moses)
      • Motorola (motorola)
      • Munkees (munkees)
      • National Geographic (national_geographic)
      • NEBO (nebo)
      • Nedis (nedis)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nite (nite)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • NMC (nmc)
      • NOCO (noco)
      • Olympia (olympia)
      • Osram (osram)
      • Our Generation (our_generation)
      • Outwell (outwell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pancontrol (pancontrol)
      • Parat (parat)
      • Paulmann (paulmann)
      • Peli (peli)
      • Perel (perel)
      • Petzl (petzl)
      • Philips (philips)
      • Powerplus (powerplus)
      • Princeton Tec (princeton_tec)
      • Procell (procell)
      • Proplus (proplus)
      • Regatta (regatta)
      • Reled (reled)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ryobi (ryobi)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCANGRIP (scangrip)
      • SeaLife (sealife)
      • Shada (shada)
      • Silva (silva)
      • Silverline (silverline)
      • SLT (slt)
      • Smartwares (smartwares)
      • Smedbo (smedbo)
      • Stanley (stanley)
      • Starlicht (starlicht)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Surefire (surefire)
      • TAB (tab)
      • Testboy (testboy)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Topex (topex)
      • Torch (torch)
      • TrendX (trendx)
      • Trotec (trotec)
      • True Utility (true_utility)
      • Union (union)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Varta (varta)
      • Velda (velda)
      • Verhaak (verhaak)
      • Victorinox (victorinox)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Walther design (walther_design)
      • Weltevree (weltevree)
      • Westmark (westmark)
      • Wetelux (wetelux)
      • Wiha (wiha)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Zazu (zazu)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €20 (budget)
      • €20 - €50 (low)
      • €50 - €75 (medium)
      • > €75 (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aluminium (aluminium)
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Stroombron (power_source_type):
      • AC (ac)
      • Accu (accu)
      • Batterij/Accu (batterij_accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • Lichtnet (lichtnet)
      • USB (usb)
      • Zonne-energie (zonne_energie)
    • Reikwijdte (lichtbundelafstand_max_):
      • < 50 meter (50_meter)
      • 50 - 150 meter (50_150_meter)
      • 150 - 250 meter (150_250_meter)
      • > 250 meter (250_meter)
    • Dimbaar (dimbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Batterij levensduur (batterij_levensduur):
      • < 10 Uren (batterij_levensduur_1)
      • 10 Uren - 7500 Uren (batterij_levensduur_2)
      • ≥ 7500 Uren (batterij_levensduur_3)
    • Geschikt voor (geschikt_voor):
      • Binnen (binnen)
      • Binnen en buiten (binnen_en_buiten)
      • Buiten (buiten)
    • Soort Lamp (soort_lamp):
      • Energiebesparend (energiebesparend)
      • Halogeen (halogeen)
      • LED (led)
      • Peer (peer)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be