x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Linder Solingen zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Linder Solingen Panda 3
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/161366790.jpg
      Linder Solingen Linder Solingen Panda 3 Panda 3 Panda 3 Linder Panda 3 robuust eenhandmes met geheel stalen frame met zwarte G-10 handgrepen met witte accenten. Framelock vergrendeling en zwart gecoat lemmet. Clip op achterzijde. Koordoog achter in greep Scherp aan slechts één zijde KleurZwart Hardheid56Rc Totale lengte19 cm Lengte lemmet8 cm Model lemmetglad Lengte handgreep11 cm Materiaal handgreepG-10 Staalsoort420 Staal Vergrendelingframelock (1)
      Linder Solingen Panda 3
      • 04045333023049
      1
      24.90 EUR
    • Linder Solingen RED Arrow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149743045.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149743039.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149743042.jpg
      Linder Solingen Linder Solingen RED Arrow RED Arrow RED Arrow Linder RED ARROW, populair zakmes met flipper assist. Uitgevoerd met aluminium handgreep, rood geëloxeerd. SWAT logo in de handgreep. Clip op achterzijde. Scherp aan slechts één zijde. Kleurrood Hardheid56Rc Totale lengte20.5 cm Lengte lemmet9 cm Model lemmetglad Lengte handgreep11.5 cm Materiaal handgreepaluminium Staalsoort420 Staal ClipJa Vergrendelinglinerlock (1)
      Linder Solingen RED Arrow
      • 04045333023742
      1
      29.00 EUR
    • Linder Solingen grey arrow
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/149748512.jpg
      Linder Solingen Linder Solingen grey arrow grey arrow grey arrow Linder GREY ARROW, populair zakmes met flipper assist. Uitgevoerd met aluminium handgreep, rood geëloxeerd. SWAT logo in de handgreep. Clip op achterzijde. Scherp aan slechts één zijde. Ook verkrijgbaar in ROOD, zoek dan "Linder Red Arrow" (1)
      Linder Solingen grey arrow
      • 04045333023735
      1
      29.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Diamant sabatier (diamant_sabatier)
      • Doiy (doiy)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Ganzo (ganzo)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Klecker Knives (klecker_knives)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Puma (puma)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith (smith)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tops knives (tops_knives)
      • Traveller (traveller)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_1)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be