x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nextorch zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nextorch multitool 16 functies 16,3 cm RVS zilver
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163399463.jpg
      Nextorch Nextorch multitool 16 functies 16,3 cm RVS zilver multitool 16 functies 16,3 cm RVS zilver multitool 16 functies 16,3 cm RVS zilver Herbertz zakmes Het nieuwe multi-gereedschap maakt indruk met zijn eersteklas vakmanschap, zeer hoogwaardig, extreem robuust roestvrij staal en talrijke handige gereedschappen. De hoeken en randen zijn aangenaam afgerond, zodat ook bij hoge krachtoverbrenging moeiteloos kan worden gewerkt. De glasbreker is gemaakt van nano-keramiek. Deze zeer effectieve glasbreker is bijzonder snel inzetbaar in geval van nood doordat hij aan de buitenzijde van de behuizing is verankerd. Naast de efficiënte gl... (1)
      Nextorch multitool 16 functies 16,3 cm RVS zilver
      • 06945064210313
      1
      deal
      98.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Diamant sabatier (diamant_sabatier)
      • Doiy (doiy)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Ganzo (ganzo)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Klecker Knives (klecker_knives)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Puma (puma)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith (smith)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tops knives (tops_knives)
      • Traveller (traveller)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_1)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be