x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Nite Ize zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Nite Ize Holster Stretch - Universeel holster
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/164324861.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/100215917.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128427986.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110579579.jpg
      Nite Ize Nite Ize Holster Stretch - Universeel holster Holster Stretch - Universeel holster Holster Stretch - Universeel holster Deze universele nylon Tool Holster van Nite Ize is ideaal voor het opbergen van multitools, zaklamp, messen en dergelijke . Door de stretch elastiek is het gemaakt voor verschillende maten tools en zaklampen. De clip aan de achterkant van de holster is verstel baar. Zo kan je bijvoorbeeld de holster draaien als je hem aan je riem hebt hangen wat weer makkelijk is als je gaat zitten. (3)
      Nite Ize Holster Stretch - Universeel holster
      • 00094664015449
      3
      16.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Diamant sabatier (diamant_sabatier)
      • Doiy (doiy)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Ganzo (ganzo)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Klecker Knives (klecker_knives)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Puma (puma)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith (smith)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tops knives (tops_knives)
      • Traveller (traveller)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_1)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be