x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Overige merken zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Overige merken Swat Crossnar Vouwmes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160235760.jpg
      Overige merken Overige merken Swat Crossnar Vouwmes Swat Crossnar Vouwmes Swat Crossnar Vouwmes Crossnar zakmes Dit mes van Crossnar moet je altijd bij hebben als je op avontuur gaat! Het mes is gemaakt van sterk staal. Met de zwarte roestvrijstalen clip kan je hem makkelijk ergens vast aan maken. Specificaties: Geslacht: unisex Materiaal: staal, aluminium Kleur: zwart, bruin Lengte mes: 8,5 cm Lengte handvat: 11,5 cm Totale lengte mes: 20 cm Gewicht: 137 gram Leeftijd: vanaf 18 jaar (1)
      Overige merken Swat Crossnar Vouwmes
      • 08435076548507
      2
      deal
      35.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Doiy (doiy)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Klecker Knives (klecker_knives)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Overige merken (overige_merken)
      • Park Tool (park_tool)
      • Puma (puma)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith (smith)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tops knives (tops_knives)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_1)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be