x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Victorinox Zakmes Victorinox Evolution 23

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_BE" }
{} Geef een lokatie op...
Belangrijke eigenschappen
Reviews Victorinox Zakmes Victorinox Evolution 23
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Victorinox Zakmes Victorinox Evolution 23
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Victorinox Zakmes Victorinox Evolution 23
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/116389860.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.be/500x500/128407330.jpg?ts=1
Victorinox Victorinox Zakmes Victorinox Evolution 23 Zakmes Victorinox Evolution 23 Zakmes Victorinox Evolution 23 Bestel Zakmes Victorinox Evolution 23 online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Victorinox bij Etrias. (1)
  • 07611160044952
  • 91690
3
  • Design
    • Materiaal: Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Dames, Unisex
  • 59.72 61.50 EUR 3
    3
    • Amazon Amazon
      Evolutie in zakformaat. Belangrijkste kenmerken: Met vergrootglas en kurkentrekker Zakmes met 17 functies en ergonomische schalen, gemaak...59.72, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      • //sc.vergelijk.be/s/5.20.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Zakmes Victorinox Evolution 23 online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Victorinox bij Etrias.61.50, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Outdoorsupply Outdoorsupply
      Voor thuis of voor op reis? Het Victorinox Evolution 23 zakmes is van hoogstaande Zwitserse kwaliteit en voor beide situaties ideaal. Met...61.50, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Kershaw Fatback 1935 zakmes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116390845.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/151258082.jpg?ts=1
      Kershaw Kershaw Fatback 1935 zakmes Fatback 1935 zakmes Fatback 1935 zakmes Greep/lemmet: FRN/8Cr13MoV Lemmetlengte: 8,6 cm Gewicht: 104 gram (1)
      Kershaw Fatback 1935 zakmes
      • 00087171046105
      1
      deal
    • SOG Tech Bowie
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116390897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/128425910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140093471.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/126598927.jpg?ts=1
      SOG SOG Tech Bowie Tech Bowie Tech Bowie Hoogwaardig allround bowiemes. Greep/Lemmet: Micarta & AUS8 Roestvast staal met zwarte TiAlN coating. Lemmetlengte: 16 cm. (1)
      SOG Tech Bowie
      • 00729857990189
      • 00729857063654
      1
      deal
    • ESEE Izula II Desert Tan IZULA-II-DT survivalmes met zwarte schede + riemclip
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116390778.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/141605860.jpg?ts=1
      ESEE ESEE Izula II Desert Tan IZULA-II-DT survivalmes met zwarte schede + riemclip Izula II Desert Tan IZULA-II-DT survivalmes met zwarte schede + riemclip Izula II Desert Tan IZULA-II-DT survivalmes met zwarte schede + riemclip Greep/lemmet: micarta/1095 carbonstaal Lemmetlengte: 6,7 cm Gewicht: 95 gram (2)
      ESEE Izula II Desert Tan IZULA-II-DT survivalmes met zwarte schede + riemclip
      • 00811328020201
      1
      deal
    • Swiza D02 Junior Zakmes - Blauw (Blue) - Blisterverpakking
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/116390860.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/189705579.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140092496.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140092436.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/140092585.jpg?ts=1
      Swiza Swiza D02 Junior Zakmes - Blauw (Blue) - Blisterverpakking D02 Junior Zakmes - Blauw (Blue) - Blisterverpakking D02 Junior Zakmes - Blauw (Blue) - Blisterverpakking Functies: 6 Gewicht: 65 gram Lemmetlengte: 7,4 cm Greep/lemmet: kunststof/440 (1)
      Swiza D02 Junior Zakmes - Blauw (Blue) - Blisterverpakking
      • 07640167733217
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 56.22
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 56.22
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 56.22
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 56.22
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 61.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 61.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 59.72
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 59.72
    • teamvergelijk@vergelijk.be