x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er zakmessen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Work Sharp zakmes

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in zakmes categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Work Sharp Ken Onion Slijpbandjes
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/110810590.jpg
      Work Sharp Work Sharp Ken Onion Slijpbandjes Ken Onion Slijpbandjes Ken Onion Slijpbandjes Vervangende schuurriem assortiment voor de Ken Onion Edition Work Sharp Knife & Tool Sharpener (WSKTS-KO) alleen Riemen zijn 3/4" x 12" (behalve 6000 Micro-Mesh, dat is 1/2" x 12") en passen niet op andere Work Sharp gereedschappen of accessoires Inclusief riemen: P120 Extra Grof Grit - 3/4" x 12" X65 Grof Grit (P220) - 3/4" x 12" X22 Medium Grit (P1000 equivalent) - 3/4" x 32" cm X4 Fijne korrel (P3000 equivalent) - 3/4" x 12" 6000 Extra fijne korrel, 1/2" x 12" Vervangende schuurriem assort... (1)
      Work Sharp Ken Onion Slijpbandjes
      • 00662949038911
      4
      25.90 EUR
    • Work Sharp Combo knife sharpener
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/98040641.jpg
      Work Sharp Work Sharp Combo knife sharpener Combo knife sharpener Combo knife sharpener De Work Sharp COMBO messen slijper is een compacte elektrische slijpmachine die door middel van een slijpbandje vrijwel alle messen weer simpel kan slijpen. Het is een tweetraps slijpsysteen met een medium slijpband die snel en gemakkelijk het profiel van uw mes weer in de juiste vorm slijpt. De tweede stap is het nawetten met behulp van de ceramische taps toelopende slijpsteen. Deze is onder een hoek geplaatst zodat je makkelijk de juiste slijphoek aan kan houden. Tevens kan je hiermee versc... (1)
      Work Sharp Combo knife sharpener
      • 00662949039437
      1
      91.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Opinel DEFAULT
        • opinel
      • Victorinox DEFAULT
        • victorinox
      • Laguiole DEFAULT
        • laguiole
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Spyderco (spyderco)
      • Victorinox (victorinox)
      • Leatherman (leatherman)
      • CRKT (crkt)
      • Gerber (gerber)
      • Benchmade (benchmade)
      • Buck Knives (buck_knives)
      • Buck (buck)
      • Stanley (stanley)
      • Fällkniven (fa_llkniven)
      • 101 Inc (101_inc)
      • AA Commerce (aa_commerce)
      • Ace Camp (ace_camp)
      • Adola (adola)
      • Baladeo (baladeo)
      • Barska (barska)
      • Black Eagle (black_eagle)
      • Böker (bo_ker)
      • Camillus (camillus)
      • CIVIVI (civivi)
      • Coghlan's (coghlan_s)
      • Cold Steel (cold_steel)
      • Condor (condor)
      • Cuda (cuda)
      • Deejo (deejo)
      • Diamant sabatier (diamant_sabatier)
      • Doiy (doiy)
      • Due Cigni (due_cigni)
      • Eka (eka)
      • ESEE (esee)
      • Facom (facom)
      • Fontenille Pantaud (fontenille_pantaud)
      • FOX (fox)
      • Fox knives (fox_knives)
      • Ganzo (ganzo)
      • Garrett (garrett)
      • Gedore (gedore)
      • Gentlemen's Hardware (gentlemen_s_hardware)
      • Happy People (happy_people)
      • Helle (helle)
      • Herbertz (herbertz)
      • Highlander (highlander)
      • Higonokami (higonokami)
      • Homeij (homeij)
      • Inox (inox)
      • Ironside (ironside)
      • Ka-Bar (ka_bar)
      • Kershaw (kershaw)
      • Kids At Work (kids_at_work)
      • Kikkerland (kikkerland)
      • Kizer Cutlery (kizer_cutlery)
      • Klecker Knives (klecker_knives)
      • Knipex (knipex)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lansky (lansky)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Linder Solingen (linder_solingen)
      • Lionsteel (lionsteel)
      • MacGyver (macgyver)
      • Maserin (maserin)
      • Mcusta (mcusta)
      • Milwaukee (milwaukee)
      • Morakniv (morakniv)
      • Moses (moses)
      • Mtech (mtech)
      • Muela (muela)
      • Munkees (munkees)
      • Nextool (nextool)
      • Nextorch (nextorch)
      • Nieto (nieto)
      • Nite Ize (nite_ize)
      • Ontario (ontario)
      • Opinel (opinel)
      • Park Tool (park_tool)
      • Puma (puma)
      • Redcliffs (redcliffs)
      • Regatta (regatta)
      • Rubytec (rubytec)
      • Ruike (ruike)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sans marque (sans_marque)
      • SCHRADE (schrade)
      • Silverline (silverline)
      • Smith (smith)
      • Smith & Wesson (smith_wesson)
      • SOG (sog)
      • Spartan Blades (spartan_blades)
      • Steel Will (steel_will)
      • Swiza (swiza)
      • T-REIGN (t_reign)
      • Tops knives (tops_knives)
      • Traveller (traveller)
      • True Utility (true_utility)
      • UZI (uzi)
      • Verhaak (verhaak)
      • We Knife (we_knife)
      • Wild & Wolf (wild_wolf)
      • Work Sharp (work_sharp)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Design (xd_design)
      • Xtreme (xtreme)
      • Zero tolerance (zero_tolerance)
    • Budget (price):
      • < €40 (budget)
      • €40 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Lemmet Lengte (lemmet_lengte):
      • < 65 mm (lemmet_lengte_1)
      • 65 mm - 80 mm (lemmet_lengte_2)
      • 80 mm - 95 mm (lemmet_lengte_3)
      • ≥ 95 mm (lemmet_lengte_4)
    • Materiaal Zakmes (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Carbon (carbon)
      • Glas (glas)
      • Glasvezel (glasvezel)
      • hars (hars)
      • Hout (hout)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polystyreen (polystyreen)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Suède (sue_de)
      • Titanium (titanium)
      • Zink (zink)
    • Materiaal Handvat (materiaal_van_het_handvat):
      • Aluminium (aluminium)
      • Bone (bone)
      • Carbon (carbon)
      • Hout (hout)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leder (leder)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropyleen (polypropyleen)
      • Rubber (rubber)
      • RVS (rvs)
      • Skeleton (skeleton)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Titan (titan)
    • Kleur Zakmes (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be