x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Able 2 Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Able 2 Vergrootglas nekmodel
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/198457889.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/199482055.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/150045429.jpg
      Able 2 Able 2 Vergrootglas nekmodel Vergrootglas nekmodel Vergrootglas nekmodel Vergrotingsvermogen van de hoofdlens 2x met geïntegreerde spotlens met 3,5-voudige vergroting Handbediening met volledig verstelbare halsband Perfect hulpmiddel voor handwerk en hobby Lichtgewicht Afmetingen: 22,2 x 15,2 x 1,9 cm (b x h x d) (1)
      Able 2 Vergrootglas nekmodel
      • 00750668006974
      4
      deal
      23.90 EUR
    • Able 2 Vergrootglas rond met ledverlichting-10,5 cm
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/172693622.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/204978715.jpg
      Able 2 Able 2 Vergrootglas rond met ledverlichting-10,5 cm Vergrootglas rond met ledverlichting-10,5 cm Vergrootglas rond met ledverlichting-10,5 cm Carson AS-95 steelloep De Carson AS-95 is een compacte handloep met een 2x vergroting, een 110 mm lens en ingebouwde LED-verlichting. Ideaal voor het lezen van kleine lettertjes, ook in situaties waar weinig licht aanwezig is. De loep heeft een asferische lens. Dit zorgt voor een duidelijker beeld, terwijl de vervorming van rand tot rand sterk wordt verminderd. Om kleine delen verder te vergroten heeft het een spotlens (7x vergroting). Deze bevindt zich in de steel. Het vergrootglas is voorzi... (1)
      Able 2 Vergrootglas rond met ledverlichting-10,5 cm
      • 00750668013507
      3
      deal
      26.90 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be