x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Zonnebrillen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bluetribe Zonnebrillen

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Zonnebril categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 transparant/roze
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87165121.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163396398.jpg
      Bluetribe Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 transparant/roze Bondi zonnebril unisex cat.3 transparant/roze Bondi zonnebril unisex cat.3 transparant/roze Bluetribe Bondi Zonnebril Unisex Cat.3 Transparant/roze (1)
      Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 transparant/roze
      • 08717703856736
      2
      deal
      37.90 EUR
    • Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 bruin/grijs (turtle)
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87163051.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159979152.jpg
      Bluetribe Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 bruin/grijs (turtle) Bondi zonnebril unisex cat.3 bruin/grijs (turtle) Bondi zonnebril unisex cat.3 bruin/grijs (turtle) Bluetribe Bondi zonnebril Wat Copacabana is voor Rio de Janeiro is Bondi voor Sydney. Zien én gezien worden, bij een goede beach-look is de zonnebril een onmisbaar item. Om de lenzen tegen krasjes te beschermen is de bril voorzien van een anti-scratch coating en de oleofobe laag zorgt ervoor dat de bril olie besmetting en vingerafdrukken weerstaat. Zo zie jij alles kraakhelder! De bril is voorzien van polycarbonaat lenzen, een stevig, hard en helder materiaal dat hoge temperaturen aankan. Doo... (1)
      Bluetribe Bondi zonnebril unisex cat.3 bruin/grijs (turtle)
      • 08717703856712
      2
      24.65 EUR
    • Bluetribe Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87170910.jpg
      Bluetribe Bluetribe Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs Bluetribe Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs (1)
      Bluetribe Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Rood/grijs
      • 08717703856798
      2
      deal
      37.90 EUR
    • Bluetribe Rainbow Zonnebril Wit
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87167905.jpg
      Bluetribe Bluetribe Rainbow Zonnebril Wit Rainbow Zonnebril Wit Rainbow Zonnebril Wit Bluetribe Rainbow Zonnebril Wit (1)
      Bluetribe Rainbow Zonnebril Wit
      • 08717703853087
      2
      deal
      42.90 EUR
    • Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 donkerblauw/blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163394530.jpg
      Bluetribe Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 donkerblauw/blauw Flat zonnebril unisex cat.3 donkerblauw/blauw Flat zonnebril unisex cat.3 donkerblauw/blauw Bluetribe Flat Zonnebril Unisex Cat.3 Donkerblauw/blauw (1)
      Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 donkerblauw/blauw
      • 08717703868432
      2
      deal
      46.90 EUR
    • Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Groen/blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160020375.jpg
      Bluetribe Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Groen/blauw Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Groen/blauw Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Groen/blauw Bluetribe Trops zonnebril Een sportieve zonnebril van Bluetribe. Het frame is gemaakt van een kunststof wat flexibel is en aanvoelt als rubber. Dit zorgt voor extra comfort tijdens het dragen. De lenzen zijn gepolariseerd wat extra rust geeft aan de ogen. Om de lenzen tegen krasjes te beschermen is de bril voorzien van een anti-scratch coating en de oleofobe laag zorgt ervoor dat de bril olie besmetting en vingerafdrukken weerstaat. Zo zie jij alles kraakhelder! De bril is voorzien van polyca... (1)
      Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Groen/blauw
      • 08717703858167
      2
      deal
      44.90 EUR
    • Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87164471.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/159982010.jpg
      Bluetribe Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 blauw Sunset zonnebril unisex cat.3 blauw Sunset zonnebril unisex cat.3 blauw Bluetribe Sunset Zonnebril Unisex Cat.3 Blauw (1)
      Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 blauw
      • 08717703856774
      2
      deal
      37.90 EUR
    • Bluetribe Rainbow zonnebril unisex cat.3 oranje/blauw
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87171531.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160612927.jpg
      Bluetribe Bluetribe Rainbow zonnebril unisex cat.3 oranje/blauw Rainbow zonnebril unisex cat.3 oranje/blauw Rainbow zonnebril unisex cat.3 oranje/blauw Bluetribe Rainbow Zonnebril Unisex Cat.3 Oranje/blauw (1)
      Bluetribe Rainbow zonnebril unisex cat.3 oranje/blauw
      • 08717703853063
      2
      deal
      42.90 EUR
    • Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 grijs/groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160269845.jpg
      Bluetribe Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 grijs/groen Flat zonnebril unisex cat.3 grijs/groen Flat zonnebril unisex cat.3 grijs/groen Bluetribe Flat Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs/groen (1)
      Bluetribe Flat zonnebril unisex cat.3 grijs/groen
      • 08717703868449
      2
      deal
      46.90 EUR
    • Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/160175730.jpg
      Bluetribe Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs Bluetribe Trops zonnebril Een sportieve zonnebril van Bluetribe. Het frame is gemaakt van een kunststof wat flexibel is en aanvoelt als rubber. Dit zorgt voor extra comfort tijdens het dragen. De lenzen zijn gepolariseerd wat extra rust geeft aan de ogen. Om de lenzen tegen krasjes te beschermen is de bril voorzien van een anti-scratch coating en de oleofobe laag zorgt ervoor dat de bril oliebesmetting en vingerafdrukken weerstaat. Zo zie jij alles kraakhelder! De bril is voorzien van polycar... (1)
      Bluetribe Trops Zonnebril Unisex Cat.3 Grijs
      • 08717703868463
      2
      deal
      45.90 EUR
    • Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 groen
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/87162217.jpg
      • https://pc.vergelijk.be/500x500/163394920.jpg
      Bluetribe Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 groen Sunset zonnebril unisex cat.3 groen Sunset zonnebril unisex cat.3 groen Bluetribe Sunset zonnebril Bij het oppakken van de Sunset zonnebril van Bluetribe voel je gelijk hoe licht en fijntjes dit model is. Hij is gemaakt van polycarbon. Dat maakt de bril extreem flexibel en bestand tegen krassen wanneer de bril valt. Specificaties: Geslacht: unisex Kleur montuur: groen Kleur lens: groen Materiaal montuur: kunststof Materiaal lenzen: polycarbonaat Type lens: spiegelend Montuurvorm: wayfarer Montuurtype: volledig omrand Filter categorie: 3, sterk zonlicht Gewicht: 2... (1)
      Bluetribe Sunset zonnebril unisex cat.3 groen
      • 08717703856804
      2
      deal
      37.90 EUR
    • Snelfilter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ray-Ban DEFAULT
        • ray_ban
      • Oakley DEFAULT
        • oakley
      • Serengeti DEFAULT
        • serengeti
      • IZIPIZI DEFAULT
        • izipizi
      • Gucci DEFAULT
        • gucci
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ray-Ban (ray_ban)
      • Oakley (oakley)
      • 100% (100_)
      • ABC-led (abc_led)
      • Able 2 (able_2)
      • Adidas (adidas)
      • Adolfo Dominguez (adolfo_dominguez)
      • Agu (agu)
      • Alcon (alcon)
      • Alexander McQueen (alexander_mcqueen)
      • Alpina (alpina)
      • Altitude Eyewear (altitude_eyewear)
      • Arnette (arnette)
      • Avizor (avizor)
      • Az Eyewear (az_eyewear)
      • Babiators (babiators)
      • Baby Banz (baby_banz)
      • Babybanz (babybanz)
      • Balenciaga (balenciaga)
      • Balvi (balvi)
      • Banz (banz)
      • Batman (batman)
      • BBB (bbb)
      • Beaba (beaba)
      • Bellatio (bellatio)
      • Benetton (benetton)
      • Bernardino (bernardino)
      • Bikkembergs (bikkembergs)
      • Bliz (bliz)
      • Bluetribe (bluetribe)
      • Boland (boland)
      • Bolle (bolle)
      • Bose (bose)
      • BOSS (boss)
      • Bottega Veneta (bottega_veneta)
      • Briko (briko)
      • Brunotti (brunotti)
      • Burberry (burberry)
      • Bvlgari (bvlgari)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carolina Herrera (carolina_herrera)
      • Carrera (carrera)
      • Carrera Junior (carrera_junior)
      • Carson (carson)
      • Cartoon Network (cartoon_network)
      • CAT (cat)
      • Cazal (cazal)
      • Celine (celine)
      • CHiMi Eyewear (chimi_eyewear)
      • Chloé (chloe_)
      • Clix (clix)
      • Cocoon (cocoon)
      • Cocoons (cocoons)
      • Cool shoe (cool_shoe)
      • Croon (croon)
      • Crullé (crulle_)
      • Cwi (cwi)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • David Beckham (david_beckham)
      • Diesel (diesel)
      • Dior (dior)
      • Disney (disney)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • District Vision (district_vision)
      • Dolce&Gabbana (dolce_gabbana)
      • Dooky (dooky)
      • Dragon (dragon)
      • Dsquared2 (dsquared2)
      • Dunlop (dunlop)
      • Eassun (eassun)
      • Eclipse (eclipse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Fendi (fendi)
      • FitOfar (fitofar)
      • Fossil (fossil)
      • Furla (furla)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Givenchy (givenchy)
      • Gloryfy (gloryfy)
      • Goldbergh (goldbergh)
      • Goodr (goodr)
      • Gucci (gucci)
      • GUESS (guess)
      • Guy Laroche (guy_laroche)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haga Eyewear (haga_eyewear)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Havaianas (havaianas)
      • Hawkers (hawkers)
      • His Eyewear (his_eyewear)
      • Hofftech (hofftech)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Italia Independent (italia_independent)
      • IZIPIZI (izipizi)
      • Jill Sport (jill_sport)
      • Jimmy Choo (jimmy_choo)
      • Julbo (julbo)
      • Kate spade (kate_spade)
      • Ki ET LA (ki_et_la)
      • Komono (komono)
      • Kool-kidz (kool_kidz)
      • Kost (kost)
      • Lacoste (lacoste)
      • LevelOne (levelone)
      • Levi's (levi_s)
      • Lifetime-Vision (lifetime_vision)
      • Little Indians (little_indians)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Made in Italia (made_in_italia)
      • Manfield (manfield)
      • Mango (mango)
      • Marc Jacobs (marc_jacobs)
      • Marvel (marvel)
      • Marvel Avengers (marvel_avengers)
      • Masterdis (masterdis)
      • Max Mara (max_mara)
      • McQ (mcq)
      • Mcq alexander mcqueen (mcq_alexander_mcqueen)
      • Meller (meller)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mirage (mirage)
      • Missoni (missoni)
      • Miu miu (miu_miu)
      • Mont Blanc (mont_blanc)
      • Montana (montana)
      • Moschino (moschino)
      • Moses (moses)
      • MSTRDS (mstrds)
      • Mökki (mo_kki)
      • Nautica (nautica)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nike (nike)
      • Nina Ricci (nina_ricci)
      • Object (object)
      • Paltons Sunglasses (paltons_sunglasses)
      • Penn (penn)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Persol (persol)
      • Pierre Cardin (pierre_cardin)
      • POC (poc)
      • Polar (polar)
      • Polaroid (polaroid)
      • Polaroid Junior (polaroid_junior)
      • Police (police)
      • Porsche Design (porsche_design)
      • Prada (prada)
      • Prada Linea Rossa (prada_linea_rossa)
      • Prada Sport (prada_sport)
      • Puma (puma)
      • Quay (quay)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rag&Bone (rag_bone)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Real Kids Shades (real_kids_shades)
      • Red Bull Spect Eyewear (red_bull_spect_eyewear)
      • Regatta (regatta)
      • RetroSuperFuture (retrosuperfuture)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rudy project (rudy_project)
      • Sacha (sacha)
      • See Concept (see_concept)
      • Serengeti (serengeti)
      • Shadez (shadez)
      • Sinner (sinner)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Smith (smith)
      • Solar (solar)
      • Spect Eyewear (spect_eyewear)
      • Spektrum (spektrum)
      • Star Wars (star_wars)
      • Stella McCartney (stella_mccartney)
      • Sunnylife (sunnylife)
      • Superdry (superdry)
      • Swarovski (swarovski)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Tiffany & Co. (tiffany_co_)
      • Tifosi (tifosi)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Ford (tom_ford)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tous (tous)
      • Trespass (trespass)
      • Urban Beach (urban_beach)
      • Uvex (uvex)
      • Valentino (valentino)
      • Van Der Meulen (van_der_meulen)
      • Vdm (vdm)
      • Verhaak (verhaak)
      • Versace (versace)
      • VinceDesign (vincedesign)
      • Vogue (vogue)
      • Vogue Eyewear (vogue_eyewear)
      • Wave Hawaii (wave_hawaii)
      • XD Collection (xd_collection)
      • Xlc (xlc)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €60 (budget)
      • €60 - €120 (low)
      • €120 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Kleur product (kleur):
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Lens kleur (lens_colour):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Vit (vit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Montuur vorm (montuur_vorm):
      • Cat eye (cat_eye)
      • Ovaal (ovaal)
      • Pilotenbril (pilotenbril)
      • Rechthoekig (rechthoekig)
      • Rond (rond)
      • Vierkant (vierkant)
      • Vlinder (vlinder)
    • Lens breedte (lens_breedte):
      • < 52 mm (lens_breedte_1)
      • 52 mm - 56 mm (lens_breedte_2)
      • 56 mm - 60 mm (lens_breedte_3)
      • ≥ 60 mm (lens_breedte_4)
    • Brilpoot (brilpoot):
      • 124 mm (brilpoot_124.0)
      • 125 mm (brilpoot_125.0)
      • 130 mm (brilpoot_130.0)
      • 134 mm (brilpoot_134.0)
      • 135 mm (brilpoot_135.0)
      • 137 mm (brilpoot_137.0)
      • 138 mm (brilpoot_138.0)
      • 140 mm (brilpoot_140.0)
      • 145 mm (brilpoot_145.0)
      • 150 mm (brilpoot_150.0)
    • Brugbreedte (brugbreedte):
      • < 15 mm (brugbreedte_1)
      • 15 mm - 17 mm (brugbreedte_2)
      • 17 mm - 20 mm (brugbreedte_3)
      • ≥ 20 mm (brugbreedte_4)
    • Materiaal (materiaal):
      • Acetat (acetat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • Koolstofvezel (koolstofvezel)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Titanium (titanium)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.be